Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 липня 2012 р.
      
Підприємства вітчизняного ОПК готові долучитися до утилізації боєприпасів та ремонту кораблів і суден ЧФ РФ               Парламент Румунії розпочинає процедуру імпічменту президента Бесеску               Газета одеської облради вперше вийшла китайською мовою               У Чернігівській області перекинувся пасажирський автобус: 14 людей загинуло та 22 постраждало               Крим вже прийняв понад два мільйони туристів               Захисники китів Sea Shepherd оголосили "війну" південнокорейським китобоям               Кіпр просить у Росії 5 мільярдів євро               

“ЗОЛОТА РИБКА” ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

№ 73, 29.06.2012 р.
   Наше місто любить зустрічати і старих, і нових друзів, чи не тому в літню пору афіші навперебій запрошують на різні фестивалі, конкурси, концерти. Та серед всіляких культурно-масових заходів особливе місце займає міжнародний фестиваль дитячої творчості “Золота рибка”.
   Його чекають і люблять за атмосферу надзвичайної теплоти, щиросердного піднесення, дружнього єднання. Уже вчотирнадцяте Севастополь зібрав на грандіозне свято дитячих талантів 17 колективів з 12 регіонів України й Росії.

   За словами організаторів фестивалю, мета заходу проста й шляхетна — зміцнення дружби між державами, розвиток й пропаганда дитячої творчості, взаємозбагачення в області культури й мистецтва.
   У цього фестивалю прекрасна назва — “Золота рибка”. Коли вимовляєш ці два слова, у серці прокидаються добрі почуття й надія на чудо. Яскраве сонце, ласкаве море й всюди — дитячий сміх, музика, танці й нескінченне “Браво!”, “Молодці!”. Усе це разом і є фестиваль, музичне свято, показ досягнень. Кращі дитячі хореографічні колективи, ансамблі народних інструментів і вокальні ансамблі з України й Росії протягом тижня будуть демонструвати свою майстерність на трьох фестивальних майданчиках — на площі перед Палацом дитячої і юнацької творчості, на літній естраді Приморського бульвару й на сцені театру імені А.В. Луначарського. За щедрі нагороди “Золотої рибки” весь фестивальний тиждень будуть боротися ансамбль “Озорные наигрыши” ( м. Харків), зразковий ансамбль українських народних інструментів “Козаченьки” (м. Добропілля, Донецька обл.), ансамбль бандуристів “Криниченька” (м. Добропілля, Донецька обл.), народна капела бандуристів “Вишиваночка” (м. Золочів, Львівська обл.), зразковий колектив української пісні “Терниця” (м. Запоріжжя), зразковий фольклорний ансамбль “Веселка” (станиця Павловська, Краснодарський край, Росія) і багато інших відомих дитячих художніх колективів.
   За 14 років роботи у фестивалю склалися свої традиції. День приїзду делегацій знаменується вечором зустрічі “Ласкаво просимо, друзі!” на площі перед Палацом дитячої і юнацької творчості. Концерт-зустріч за напруженням емоцій перевершив всі очікування. Учасники фестивалю щиро раділи, дарували глядачам свої улюблені номери, насолоджувалися атмосферою свята. Перша ж зустріч показала, наскільки великий потенціал творчих здібностей юних талантів, уміння чути й бачити всіх і кожного з відкритим серцем.
   — Ми повинні виховувати підростаюче покоління так, щоб діти стали високоморальними людьми. Потрібно розуміти, що такі заходи — найкращий спосіб для дітей відкритися в спілкуванні. Робимо й будемо робити все можливе для розвитку фестивалю й на благо наших дітей. Ми прагнемо, щоб кожний фестивальний день став для учасників “Золотої рибки” новою яскравою сторінкою в їхньому життєвому літописі, а Палац дитячої і юнацької творчості — рідним домом, — заявив голова оргкомітету фестивалю.
   Фестиваль передбачає не тільки концертні виступи, але й різноманітні культурно-масові програми. Діти відвідають музеї міста-героя, здійснять морську прогулянку з покладанням вінка на воду на честь героїв Другої світової війни. Юні артисти виступлять у військових частинах і на кораблях ВМС України та ЧФ РФ, у літніх оздоровчих таборах. Також заплановано майстер-класи за жанрами. А ще на них чекає відпочинок на пляжі, відвідування дельфінарію й велика театралізована програма “У самого синього моря” в дитячому центрі “Ласпі”, яка підготовлена художніми колективами севастопольського Палацу дитячої і юнацької творчості. Завершить фестивальний тиждень великий гала-концерт колективів-учасників на сцені театру імені А.В. Луначарського.
   Залишається додати, що міжнародний фестиваль дитячої творчості “Золота рибка” проводиться в нашому місті з 1998 року. За всю історію фестивалю в Севастополі побували відомі дитячі художні колективи не тільки з усіх регіонів України, але і з Росії, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Молдови, Словаччини, Польщі.
Тетяна БАЛИКІНА, “Флот України”


Версія для друку

Для додавання коментарів, будь ласка, авторизуйтесь.

Логін:
Пароль:
Якщо Ви ще не зареєстровані, пройдіть миттєву реєстрацію

Топ теми
25 червня
СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ — ЯК ІНВЕСТИЦІЇ У СУСПІЛЬСТВО...
источник:

22 червня
З КОРАБЛЯ — ЗА РУМПЕЛЬ ЯХТИ...
источник:

8 червня
УКАЗ...
источник:

8 червня
ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ...
источник:

Архів