Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

17 квітня 2014 р.
      
На рахунки Міністерства оборони України в рамках акції “Підтримай Українську армію” надійшло більше 101,5 мільйона гривень      В Алжирі сьогодні починаються чергові вибори президента      Сьогодні у Женеві має відбутися чотиристороння зустріч щодо України      Південна Корея: на місці аварії порому врятували ще 19 людей, серед них — 6-річна дівчинка      Посилено охорону військового аеродрому Краматорська      США і ЄС готують нові санкції проти РФ одразу після Женеви      
№ 14, 17.04.2014 р.

МОРСЬКІ ПІХОТИНЦІ ГОТОВІ ЗАХИСТИТИ ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ У ПІВДЕННО-СХІДНОМУ РЕГІОНІ УКРАЇНИ

Про це заявив заступник командира батальйону морської піхоти, що був виведений із Феодосії і зараз розташований у Миколаєві майор Володимир Баранюк. Наразі батальйон займається інтенсивною бойовою підготовкою. Особовий склад батальйону готовий виконати завдання із захисту цілісності України у Південно-Східному регіоні. Як повідомив майор Володимир Баранюк, особливо морські піхотинці мріють зустрітися з "зелеными человечками", зуб на яких мають ще з Феодосії.

№ 14, 16.04.2014 р., Хроніка, факти, події

МОРСЬКИЙ КАРАВАН ПРЯМУЄ ДО ОДЕСИ

16 квітня, захоплені російською стороною під час анексії Криму кілекторне судно "Шостка" і танкер "Судак", згідно з досягнутими в ході переговорного процесу домовленостями, повернуті Військово-Морським Силам Збройних Сил України. По обіді судна допоміжного флоту залишили Стрілецьку бухту Севастополя та попрямували курсом до Одеси. Як зазначив командир бригади надводних кораблів...

№ 14, 16.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ОТКАЗАТЬСЯ ОТ РОССИЙСКОГО ГРАЖДАНСТВА НЕ ТАК-ТО ПРОСТО

В Крыму граждане Украины, желающие отказаться от российского гражданства, не могут успеть сделать это физически, поскольку прием документов заканчивается 18 апреля. Люди стоят в очередях по три дня, ежедневно отмечаясь, чтобы не пропустить свою очередь на следующий день.

№ 14, 16.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ЖИТЛОВІ ФОНДИ ОДЕСИ ІСНУЮТЬ ЛИШЕ ЗА ДОКУМЕНТАМИ, А ФАКТИЧНО ВОНИ ЗРУЙНОВАНІ

На материкову частину України з Криму вже прибули 3 356 військовослужбовців з родинами, з них 2 871  військовослужбовець, 11 працівників, 474 члени сімей військовослужбовців, у тому числі 147 дітей.

№ 14, 15.04.2014 р., Хроніка, факти, події

КОРАБЕЛЬ УПРАВЛІННЯ «ДОНБАС» ПРЯМУЄ ДО ПОРТУ ОДЕСИ

Згідно з досягнутими домовленостями під час переговорного процесу між оборонними відомствами України та Росії  Військово-Морські Сили Збройних Сил України повернули до свого складу корабель управління «Донбас».

№ 14, 15.04.2014 р., Хроніка, факти, події

РАНО ЧИ ПІЗНО СЕВАСТОПОЛЬ БУДЕ УКРАЇНСЬКИМ…

Таке сподівання висловлювали люди, які вимушені залишати свої домівки, рідних та друзів та виїжджати до материкової України. Зокрема, сьогодні вранці більше 70 військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх родин вирушили до Одеси. Українські військові покидали Крим у складі автоколони, а також поїздом. Так, для потреб військових «Укрзалізниця» виділила окремий вагон, який у Сімферополі  був перечеплений до одеського поїзду. На залізничному вокзалі Севастополя українських моряків проводжали родичі та близькі.

№ 14, 15.04.2014 р., Хроніка, факти, події

«БАЛТА» УСПІШНО ДІСТАЛАСЬ ОДЕСИ

Судно розмагнічування «Балта» стало другим допоміжним судном національних Військово-Морських Сил, що ввечері 14 квітня зайшло до Практичної гавані Західної військово-морської бази (м. Одеса).

№ 14, 15.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ВИВЕДЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬК З КРИМУ ТРИВАЄ

Збройні Сили України готуються до виконання завдань, які визначені рішенням Ради національної безпеки та оборони. На цьому наголосив виконувач обов’язків міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

№ 14, 14.04.2014 р., Хроніка, факти, події

«ЧАЙКИ» ПРЯМУЮТЬ ДО МИКОЛАЄВА

Протичовновий літак-амфібія морської авіації ВМС України БE-12 «Чайка» був передислокований до материкової частини України. Переліт здійснювався за маршрутом Новофедорівка – Миколаїв.

№ 14, 14.04.2014 р., Хроніка, факти, події

У ЛЬВОВІ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛИ ОФІЦЕРІВ ІЗ КРИМУ

Офіцери, що вже передислокувалися з Криму до Львівщини, були  призначені на нові відповідні посади. - Серед них є і 5 офіцерів - лікарів вищої категорії, у тому числі професор та кандидат медичних наук.

№ 14, 14.04.2014 р., Хроніка, факти, події

«УРОК МУЖНОСТІ» ПІД ПРАПОРОМ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ

Члени екіпажу корвету «Тернопіль» завітали в  гості до колективу тернопільської школи №3. На зустрічі з учнями старших класів українські військові морчки розповіли про корвет, корабельну службу та нелегкі морські будні.

№ 14, 14.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ЛЬВІВ’ЯНИ ДОПОМАГАТИМУТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ ДОТИ, ДОКИ КРИМЧАНИ ЦЬОГО ПОТРЕБУВАТИМУТЬ

Більше 4 тис. львів’ян та жителів області  зголосились прийняти на тимчасове проживання людей із Криму, а також півдня та сходу України. Загалом Львівщина планує прийняти майже 2 тис. переселенців.

№ 14, 14.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОБОРОНИ ОЗНАЙОМИВСЯ З УМОВАМИ РОЗМІЩЕННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ, ЩО ПРИБУВАЮТЬ З КРИМУ

Заступник міністра оборони України Петро Мехед відвідав  Очаківський та Миколаївський гарнізони з метою з’ясування та вирішення питань розміщення військ, які виводяться з території АР Крим.

Архів