Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

2 вересня 2014 р.
      
Кабмін ініціює скасування позаблокового статусу України та відновлення курсу на членство в НАТО      За даними ООН, з початку війни на Донбасі загинули більше 2,5 тисяч осіб      Слова президента Путіна не мають ніякої цінності - Британія в ООН      Великобританія готова відповісти Росії новими санкціями      Україна закликала світове співтовариство перестати "спостерігати" агресію і виступити єдиним фронтом      В ООН стурбовані діями російських військових на південному узбережжі України      ОБСЄ розмістить спостерігачів в районі Маріуполя і Новоазовська      США готові до нових санкцій проти Росії      Росія ізольована більше, ніж за часів Холодної війни - Обама      
№ 20, 01.09.2014 р.

ЗВЕРНЕННЯ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ДО ОСОБОВОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКУ НОВОГО 2014-2015 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

   Шановні керівники, науково-педагогічні працівники військових навчальних закладів, слухачі, курсанти, студенти та ліцеїсти!
Прийміть щирі вітання з Днем знань, що розпочинає новий навчальний рік, який, я переконаний, принесе Вам нові успіхи на поприщі освіти та науки.
   Цьогорічне свято знань проходить в особливих обставинах для наших Збройних Сил, українського народу і держави в цілому. Іспит у наших випускників-військовослужбовців приймає найсуворіший екзаменатор — антитерористична операція, а вартістю нестачі знань, умінь і навичок військового фахівця є найцінніше — людське життя.

№ 20, 30.08.2014 р., Актуально

МОНІТОРИНГ, НАРОЩУВАННЯ СИЛ ТА ГОТОВНІСТЬ АДЕКВАТНОЇ ВІДСІЧІ

   Обстановка у зоні відповідальності Військово-Морських Сил Збройних Сил України є стабільною та контрольованою.
Про це в Одесі в ході спільної прес-конференції з головою Одеської обласної державної адміністрації Ігорем Палицею заявив командувач Військово-Морських Сил.


№ 20, 29.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ВАЖЛИВА МІСІЯ ВІЙСЬКОВИХ ЛІКАРІВ

   За весь час проведення антитерористичної операції на сході нашої країни поранення різного ступеня тяжкості отримала майже тисяча військовослужбовців. Завдяки професіоналізму медиків у погонах майже половина з них вже повернулася в стрій або перебуває на реабілітації.

№ 20, 29.08.2014 р., Хроніка, факти, події

СИМВОЛ СВОБОДИ, СЛАВИ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

   Кожен народ, що має свою історію, має також свої історичні святині — герб, прапор та гімн. Символіка є втіленням боротьби за самовизначення, це — історичне надбання народу.

№ 20, 29.08.2014 р., Хроніка, факти, події

КЛЮЧІ ВІД РОДИННОГО ЩАСТЯ

   Справжнє родинне свято відбулося в місті Білгороді-Дністровському на вулиці Шевченка, 46а - ветерани військової служби та військовослужбовці місцевого гарнізону отримали оглядові ордери на постійне і службове житло у 24-квартирному будинку.

№ 20, 29.08.2014 р., Хроніка, факти, події

“ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВИХОВАННЯ СПРАВЖНЬОГО ПАТРІОТА УКРАЇНИ”

   На Харківщині у місті Південному заступник голови Харківської обласної державної адміністрації — керівник апарату Василь Хома та виконувач обов’язків військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Малицький відвідали сім’ю загиблого в зоні АТО сержанта Володимира Янчука.

№ 20, 29.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ХАРКІВ’ЯНИ СВОЇХ НЕ КИДАЮТЬ!

   Голова Харківської обласної державної адміністрації  Ігор Балута зустрівся  із земляками - бійцями 22-го батальйону територіальної оборони Харківського обласного військкомату, яких днями звільнили з полону.

№ 19, 28.08.2014 р., Офіційно

ПРЕЗИДЕНТ СКАСУВАВ ВІЗИТ ДО ТУРЕЧЧИНИ ТА ТЕРМІНОВО СКЛИКАЄ ЗАСІДАННЯ РНБО

   Президент України Петро Порошенко у зв’язку з різким загостренням ситуації в Донецькій області скасував робочий візит до Турецької Республіки.
   «Я прийняв рішення скасувати робочий візит до Турецької Республіки у зв’язку з різким загостренням ситуації в Донецькій області, зокрема в Амвросіївці та Старобешеве, оскільки фактично відбулося введення російських військ в Україну», - заявив Президент.

№ 19, 28.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ОТТАВІ

   У столиці Канади в м. Оттава, в українському православному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, де настоятелем є отець Ігор Охримчук, відбулось недільне богослужіння.

№ 19, 26.08.2014 р., Офіційно

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЩОДО ДОСТРОКОВИХ ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ 26 ЖОВТНЯ

   Дорогі співвітчизники!
   Я вирішив достроково припинити повноваження Верховної Ради сьомого скликання.
 

№ 19, 26.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ПОТЬОМКІНСЬКІ СХОДИ – ПІД ДЕРЖАВНИМ ПРАПОРОМ

   Символ Південної Пальміри - Потьомкінські сходи -  накрили величезним Державним прапором України. 23-метрове полотнище розгорнули учасники  Вишиванкового фестивалю, що традиційно відбувається в Одесі до Дня Державного прапора та Дня незалежності України.

№ 19, 24.08.2014 р., Офіційно

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО: «УКРАЇНА БУЛА, Є Й БУДЕ МОРСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ»

 У рамках відзначення 23-ї річниці Незалежності України Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав місто-герой Одесу.
Президент України поклав квіти до Обеліску Невідомого Матросу на Алеї Слави.

№ 19, 24.08.2014 р., Офіційно

ТРЕБА БУТИ ПОСТІЙНО ГОТОВИМИ ЗАХИЩАТИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО

  Президент України Петро Порошенко взяв участь у військовому параді «Присягаємо тобі, Україно!» на честь 23-ї річниці Незалежності України.
   Звертаючись до співвітчизників, Глава держави наголосив: «Ще ніколи за 23 роки цей день не був таким величним, як сьогодні.

Архів