Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

1 жовтня 2014 р.
      
Міносвіти переводить з Донбасу усі виші      Будівництво Стіни на кордоні з Росією відкладається - Держприкордонслужба      Кабмін урізав норми споживання газу для населення      Канада виділила Україні кредит у 200 мільйонів канадських доларів      Канада не пустила на престижний космічний конгрес делегатів з Росії – Globe and Mail      Баррозу - Путіну: Росія не може втручатися у зміст асоціації      Міноборони вимагає проведення таємного розслідування подій під Іловайськом      Екс-керівниками Нацбанку зайнялася Генпрокуратура      
№ 25, 01.10.2014 р.

МАЙБУТНІ ОФІЦЕРИ ПРОЙШЛИ ПОСВЯЧЕННЯ В КУРСАНТИ

   Першокурсники факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії взяли участь в церемонії посвяти в курсанти. Традиційно захід проходив наприкінці вересня і був присвячений 70-й річниці від дня заснування вишу.
   Варто зазначити, що після передислокації з тимчасово окупованого Криму колишня  Академія ВМС увійшла до структур Одеської національної морської академії і вже майже місяць на її фондах готує майбутніх офіцерів флоту.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОСОБЛИВА АТМОСФЕРА ГОСТИННОСТІ ТА ОПТИМІЗМУ

   27 вересня громада районного центру Одещини — міста Біляївки — відзначила 225-ту річницю від дня заснування. У місті пройшла низка урочистих заходів, до яких також долучилися військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

№ 25, 01.10.2014 р., Актуально

КОЛИ СЛОВО — ЗБРОЯ…

   З метою більш якісного та широкого інформування населення щодо діяльності Військово-Морських Сил Збройних Сил України у підрозділах та військових частинах вітчизняного флоту відтепер працюватимуть позаштатні прес-офіцери.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

АКТУАЛЬНІСТЬ ТА ДИНАМІКА РОЗВИТКУ КУРСІВ ПЕРЕПІДГОТОВКИ

   На навчально-матеріальній базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова з метою професійної перепідготовки військовослужбовців запасу Збройних Сил України та відповідно до програми двостороннього співробітництва “Україна — Норвегія” розпочались чергові курси перенавчання за спеціальностями “Управління персоналом” та “Бізнес-комунікації”.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

МАЙСТЕРНІСТЬ — ВІД УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

   У Харківському університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС) відбувся ритуал випуску молодих льотчиків. Офіцерські погони  і дипломи про закінчення видового вишу отримало понад 60 випускників льотного факультету.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

З РЕМОНТУ — У БІЙ

   Ремонтна військова частина, що на Рівненщині, за період антитерористичної операції на сході України відновила та передала до районів виконання завдань понад 120 одиниць озброєння і військової техніки, ще близько 30 одиниць готується до відправки.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

БРОНЕЗАХИСТ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ЛІКАРІВ

   У Харкові представники харківських благодійних організацій Help army та “Сестра милосердя АТО” безкоштовно передали фахівцям  Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (ВМКЦ ПнР) 25 бронежилетів класу захисту “5+”.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

“МИ ПИШАЄМОСЯ САМОВІДДАНІСТЮ НАШИХ ТОВАРИШІВ ПО СЛУЖБІ”

   Колектив Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку Міністерства оборони України урочисто зустрів близько десяти своїх колег, які в рамках ротації особового складу прибули після участі в антитерористичній операції на сході країни.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

КУРСАНТИ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКІВ

   Під час патрулювання за визначеним маршрутом територією військового містечка старший сержант Володимир Довгалюк, курсанти Максим Капустін і Олександр Рогов почули постріли за контрольно-перепускним пунктом та крики про допомогу.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ПРОТИ ТАНКА З ВІНИКОМ?

   Командиру однієї з військових частин Національної гвардії України військові прокурори вказали на порушення закону.

№ 25, 01.10.2014 р., Хроніка, факти, події

УКРАЇНА НЕ ДОПУСТИТЬ ВІДНОВЛЕННЯ ФАШИЗМУ

   Президент України Петро Порошенко у Національному заповіднику “Бабин Яр” взяв участь у церемонії вшанування жертв трагедії Бабиного Яру.

№ 24, 27.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ПРЕЗИДЕНТ ПРЕДСТАВИВ «СТРАТЕГІЮ РЕФОРМ-2020»: МЕТА РЕФОРМ – ЧЛЕНСТВО В ЄС

   Президент України Петро Порошенко представив «Стратегію реформ-2020». «Мета наших амбітних реформ – досягти європейських стандартів життя і підготуватися до того, щоб у двадцятому році подати заявку на членство в ЄС», - заявив Глава держави.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ВОНИ ВИКОНАЛИ ЗАВДАННЯ ДО КІНЦЯ

   Українське суспільство змінилося назавжди. Майдан, анексія частини території держави, війна. Всі ці приголомшливі події не тільки не зламали дух нашого народу, а ще й розкрили справжню суть українців, їхню мужність, готовність прийти на допомогу.

Архів