Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

2 серпня 2015 р.
      
Клімкін: Ніякої нормалізації стосунків з РФ за умов анексії Криму      "Комітет проти тортур" заявив про свою ліквідацію у Росії      Розвідники ЗСУ провели авіанавчання під Вінницею      Amnesty International: Росія має зняти звинувачення проти Сенцова та Кольченка і розслідувати застосування тортур      Джемілєв переконаний, що Росію ще можна змусити повернути Крим      Українські лучниці - чемпіонки світу      Військовий збір приніс до бюджету більше 4 млрд гривень      Російські слідчі сфальсифікували докази проти Савченко - адвокат      
№ 30, 31.07.2015 р.

ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВЕТЕРАНАМ I ОСОБОВОМУ СКЛАДУ ВИСОКОМОБІЛЬНИХ ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬК ЗC УКРАЇНИ

Шановні воїни Високомобільних десантних військ!
Дорогі ветерани-десантники!
Щиро вітаю вас із професійним святом.
Рішучість і сміливість, патріотизм і відповідальність, взаємодопомога, згуртованість та дисципліна – провідні ознаки “крилатої піхоти”, яка по праву вважається елітою та гордістю Збройних Сил України.


№ 30, 31.07.2015 р., Офіційно

ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ З ДНЕМ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗС УКРАЇНИ

   Товариші солдати, сержанти, офіцери та генерали! Шановні працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!


№ 30, 30.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗА ДОСВІДОМ – У МОРЕ, ПІД ВІТРИЛАМИ

   Курсанти 1-го курсу факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії успішно завершили шлюпочний похід та ошвартувалися у Практичній (військовій) гавані Одеси.


№ 30, 28.07.2015 р., Міжнародне співробітництво

МАНЕВРИ ШИРОТАМИ ЧОРНОГО МОРЯ

   Флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України – фрегат “Гетьман Сагайдачний” з вертольотом Ка-27пч на борту повернувся до Одеси після завершення багатонаціональних військово-морських навчань “Морський щит-2015”.

№ 30, 28.07.2015 р., Офіційно

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро ПОРОШЕНКО: «НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ ПОТРІБНІ НОВІ ТРАДИЦІЇ, НОВА ФОРМА І НОВІ ЗВАННЯ»

   Президент України Петро Порошенко зустрівся з «волонтерським десантом» міністерства оборони України.
 

№ 30, 23.07.2015 р., Бойова підготовка

“БИТВА ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЗАВЕРШИТЬСЯ ДЛЯ НАС УСПІШНО”

   Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області ознайомився з ходом тактичних навчань ВМС ЗС України.

№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДРОДЖУЮТЬ ТРАДИЦІЇ

   Курсанти 1-го курсу факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії відправилися у 10-денний шлюпочний похід за маршрутом прямування Одеса-Очаків-Одеса.


№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

“ЦЯ ВІЙНА ПОКАЗАЛА, ХТО ЧОГО ВАРТИЙ”

   Коли ми в черговий раз вирушили до Станиці Луганської, багажник в нас був повністю забитий шапками, шкарпетками, рукавицями та “зігрівайками”.
 

№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ЕКСПЕРТИ ЗАЦІКАВЛЕНІ У СПІВРОБІТНИЦТВІ

   Відповідно до плану міжнародного військового співробітництва, в Одесі завершилася триденна робоча зустріч представників Військово-Морських Сил Збройних Сил України і оціночно-дорадчої групи командування ВМС НАТО щодо обговорення пілотного проекту – моделі розвитку ВМС ЗС України до 2020 року, визначення параметрів, змісту та етапів його реалізації.


№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ДОНБАС ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІД ВОГНЕМ СЕПАРАТИСТІВ

   Ситуація на сході України залишається стабільно напруженою і контрольованою з боку сил АТО.
 

№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ДЕЗЕРТИРА ЗІ ЗБРОЄЮ ЗАСУДЖЕНО

   Каховським районним судом Херсонської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 129, ч. 3 ст. 289  та  ч. 3 ст. 408 КК України, до остаточного покарання у виді 7 років 3 місяців позбавлення волі, засуджено солдата однієї з військових частин, дислокованих на Херсонщині.


№ 29, 19.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ ФАНФАРИ ЗАВЖДИ НА ПЕРЕДОВІЙ

   Оркестр Військової академії (м. Одеса) — улюблений і завжди затребуваний шанувальниками військово-музичний колектив. Сьогодні він по праву вважається музичною візитівкою Одеси.

№ 29, 19.07.2015 р., Хроніка, факти, події

“ВІСІМДЕСЯТКИ” РВУТЬСЯ В БІЙ

   У Харкові на Державному підприємстві “Харківський бронетанковий завод”, що входить до Державного концерну “Укроборонпром”, завершено передачу 8-х танків типу Т-80 представникам Збройних Сил України.


Архів