Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

6 березня 2015 р.
      
Над Балтією перехопили російський військовий літак      "Нафтогаз" перерахував "Газпрому" ще $ 15 млн передоплати за газ на 5 днів      Китай має намір запустити в космос власну орбітальну станцію в 2018 році      Меморандум з МВФ забороняє реструктуризувати валютні кредити в Україні      Сили АТО анонсували третій етап відведення важкого озброєння      Світовий банк схвалив надання Україні позики у 214,73 мільйона      Рада збільшила кількісний склад Збройних сил до 250 тисяч      В Україні - жалоба за загиблими на шахті Засядька      
№ 10, 05.03.2015 р.

ДРУГИЙ — В ОДЕСІ, ПЕРШИЙ — ДОСТРОКОВИЙ

   Цьогорічний випуск лейтенантів на факультеті Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії став вже другим за рахунком на теренах Південної Пальміри. Слід відзначити, що цього року випуск у вищих військових навчальних закладах відбувався достроково.
   На плацу Одеської національної морської академії панувала атмосфера справжнього свята.

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ДИНАМІЧНЕ ЗАНЯТТЯ ТА НАВЧАЛЬНІ СТРІЛЬБИ

   У Чернігові студенти двох вищих навчальних закладів отримали первинне військове звання молодший лейтенант запасу.

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗА ВИКРАДЕННЯ ЗБРОЇ — ДО ДЕСЯТИ РОКІВ

   У військових частинах на Кіровоградщині виявлено факти протиправного привласнення, носіння та зберігання боєприпасів.

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

МОЛОДІ ГВАРДІЙЦІ З БОЙОВИМ ДОСВІДОМ

   Половина зі всіх цьогорічних випускників Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” є учасниками бойових дій на Донбасі.

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАПОРОЖЦІ ВІД ВОЄНКОМІВ НЕ ХОВАЮТЬСЯ

   Військовослужбовці Збройних Сил України, що призвані в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації та проходять навчання у Військовій академії (м. Одеса) склали військову присягу на вірність українському народу.

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ЖИТИМУТЬ ЗАВЖДИ В СЕРЦЯХ ПОБРАТИМІВ

Військовослужбовці Військово-Морських Сил, Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України, ветерани Збройних Сил України та сотні небайдужих одеситів проводили в останню путь двох бійців національного військового флоту.

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

В ТИЛУ І НА ПЕРЕДОВІЙ — ОДЕСЬКІ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ

   Більше двох тисяч бійців пройшло через Військово-медичний клінічний центр Південного регіону з моменту початку бойових дій.


№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ОСОБЛИВОСТІ ЛЮТНЕВОГО ЗОРЕПАДУ

   На стройовому плацу одеської Військової академії відбулася урочиста церемонія дострокового випуску молодих офіцерів. За традицією цього дня випускникам були вручені дипломи про закінчення навчального закладу за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр.
 

№ 10, 05.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗА МЕЖАМИ ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ…

   Україна вже  вкотре продемонструвала своє прагнення до налагодження миру на Сході країни. У зоні відповідальності ОК ”Південь”, сектор “Б”, відповідно до Мінських домовленостей, здійснено відвід всіх артилерійських установок 2С3”Акація”за межі 25-ти кілометрової зони від лінії зіткнення з противником.

№ 9, 26.02.2015 р., Бойова підготовка

МОРСЬКА ПІХОТА ТРИМАЄ ОБОРОНУ

   Подолавши повітрям територію Миколаївської та Одеської областей, протидиверсійні підрозділи морської піхоти Військо-Морських Сил Збройних Сил України здійснили десантування на необладнане піщане узбережжя Бугазької коси.

№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ЧАСТКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ ТА МАЙБУТНІЙ ПРИЗОВ

   У приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату відбувся брифінг, під час якого мова йшла про четверту чергу часткової мобілізації та майбутній призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України.

№ 9, 26.02.2015 р., Бойова підготовка

БУВ ХУДОЖНИКОМ, А СТАВ... АРТИЛЕРИСТОМ

   В рамках комплексу тактичних навчань та тренувань, які проходять у Військово-Морських Силах Збройних Сил України, підрозділи артилерії берегових військ національного флоту відпрацювали низку завдань у польових умовах.

№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАПАСНИКИ ЗАКИДАЛИ ГРАНАТАМИ РОСІЙСЬКИЙ ТАНК Т-72

   На Харківщині зі слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при Гвардійському ордена Червоної Зірки факультеті військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” успішно завершено польовий вихід.
 

Архів