Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

5 липня 2015 р.
      
Президент дозволив релігійним організаціям засновувати школи та виші      Росії потрібен сильний НАТО з Україною в складі – The National Interest      Російська делегація не приїде на сесію ОБСЄ      РФ та Франція узгодили суму неустойки за "Містралі" - ЗМІ      Кабмін усунув голову Державіаслужби від виконання обов'язків      Верховна Рада призначила Грицака головою СБУ      ЄБРР готовий підтримати Україну в поставках газу з ЄС - президент банку      
№ 25-26, 30.06.2015 р.

ВІДНОВЛЕННЯ БОЄЗДАТНОСТІ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

   Військово-Морські Сили Збройних Сил України, внаслідок анексії АР Крим та Севастополя, вже більше року дислокуються в Одеському та Миколаївському регіонах. За цей час відновлена їх бойова готовність, пройшло докомплектування особового складу, інтенсивно відпрацьовуються заходи бойової підготовки. У перспективній моделі національного військового флоту – будівля нових, найсучасніших бойових кораблів, катерів та суден забезпечення та якісна підготовка особового складу, відповідно до існуючих потреб. Паралельно з цим, буде вирішуватися питання із забезпеченням житлом військових моряків на нових пунктах дислокації.
 

№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

КОЛИ ЗБРОЯ НЕ СПРАЦЮВАЛА

   Під час відпрацювання протидиверсійних заходів в Ясинуватському районі Донецької області, в лісосмузі неподалік населеного пункту Водяне була виявлена законсервована бойовиками терористичної організації “ДНР” схованка зі зброєю та великою кількістю боєприпасів.


№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

МОРЕ ЕМОЦІЙ НА МОРСЬКОМУ УЗБЕРЕЖЖІ

   У Дитячому оздоровчому таборі міністерства оборони України імені Юрія Гагаріна стартувала друга табірна зміна літнього сезону відпочинку дітей.

№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

КРАСНОМОВНІШЕ БУДЬ-ЯКИХ УРОКІВ…

   В селищі міського типу Чорноморське поблизу Одеси на фасаді місцевої школи урочисто відкрили меморіальну дошку на честь загиблого наприкінці травня в Донецькій області офіцера 28-ї окремої Гвардійської механізованої бригади оперативного командування “Південь” капітана Дмитра Васильєва.

№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

З ПЕРЕДОВОЇ — У МИРНЕ ЖИТТЯ

   У зв’язку з подіями на сході України наше суспільство переживає масовий стрес, особливо велику психологічну травму отримують учасники АТО, члени їх сімей, населення, що проживає в зоні бойових дій, а також тимчасово вимушені переселенці, які повинні були все покинути та переїхати в інші регіони.

№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ОДЕСИТИ ТЕПЛО ЗУСТРІЛИ ЗЕМЛЯКІВ

  Радісними усмішками і теплими обіймами зустріли мешканці міста Одеса своїх земляків — військовослужбовців мотопіхотного батальйону 28-ї окремої механізованої бригади оперативного командування “Південь”, які повернулися із зони антитерористичної операції.


№ 27, 02.07.2015 р., Міжнародне співробітництво

ЛОНДОНСЬКИЙ ДІАЛОГ НА МОРСЬКІ ТЕМИ

  Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук на чолі    флотської делегації взяв участь у  конференції командувачів військово-морських сил країн-членів НАТО та країн-партнерів (MARCOMET). Захід відбувся у столиці Великобританії — Лондоні.

№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ПІД УДАРАМИ ВОРОЖИХ МІНОМЕТІВ

   За добу підконтрольні РФ незаконні збройні формування 91 раз вдавались до збройних провокацій. Російсько-терористичні війська  активізували свої вогневі засоби вздовж усієї лінії розмежування сторін.

№ 27, 02.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПРИЗВЕЛО ДО ЗАГИБЕЛІ

   Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону Південного регіону України до Новотроїцького районного суду Херсонської області направлено обвинувальний акт стосовно старшого лейтенанта однієї з військових частин.

№ 25-26, 25.06.2015 р., Хроніка, факти, події

ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ТА ЖЕРТВ ВІЙНИ…

   З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні військовослужбовці Одеського гарнізону, мешканці та гості міста взяли участь скорботній церемонії покладання квітів та вінків до пам’ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в Центральному парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.

№ 25-26, 25.06.2015 р., Соціальний захист

З ТУРБОТОЮ ПРО ДІТЕЙ ГЕРОЇВ

   Пріоритетним завданням у роботі міністерства оборони України є опіка над сім’ями загиблих військовослужбовців.


№ 25-26, 25.06.2015 р., Хроніка, факти, події

“ОБЕРИ ГЕРОЇЧНУ ПРОФЕСІЮ”

   Саме під такою назвою в Одесі за активної участі молоді та військовослужбовців Збройних Сил України відбулася військово-патріотична акція спрямована на підтримку героїчної професії – захисника Батьківщини.

№ 25-26, 25.06.2015 р., Бойова підготовка

ПО НАДВОДНИМ ЦІЛЯМ — ВОГОНЬ!

   Артилерійські підрозділи військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України в рамках комплексу навчань виконали вогневі завдання з ураження надводних цілей із штатної зброї в різних районах узбережжя, в умовах обмеженої видимості (вночі) і вдень, із закритих вогневих позицій і прямою наводкою.

Архів