Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

5 жовтня 2015 р.
      
Україна розраховує отримати контроль над кордоном до кінця року      У Мінську на організаторів мітингу проти авіабази РФ склали протоколи      Тиша в Донбасі зберігається, але бойовики застосували гранатомет на Маріупольському      США мають намір відкрити новий фронт проти ІД у Сирії – NYT      США та Великобританії виконають спостережний політ над Росією      Президент вважає перемир'я початком повернення України в Донбас і Крим      На розтяжках на Луганщині підірвалися 76 осіб з початку року      
№ 40, 05.10.2015 р.

В УМОВАХ ПОСТІЙНОЇ ЗМІНИ ОБСТАНОВКИ...

   У межах морського полігону, що поблизу Одеси, флагман вітчизняних Військово-Морських Сил фрегат «Гетьман Сагайдачний» у складі загону кораблів взяв участь у контрольних тактико-спеціальних  навчаннях, які проводилися під загальним керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Сергія Гайдука.
   Під час виходу в море за злагодженістю та професійністю дій екіпажу спостерігала група офіцерів вищих штабів на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковником Геннадієм Воробйовим.


№ 40, 05.10.2015 р., Бойова підготовка

МОРСЬКИЙ ДЕСАНТ ПРОТИВНИКА “ЗНИЩЕНО”

   У Військово-Морських Силах Збройних Сил України пройшли контрольні навчання з виконанням вправ бойових стрільб по знищенню умовного морського десанту противника.


№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

УЧАСТНИКИ «НОРМАНДСКОЙ ВСТРЕЧИ» В ПАРИЖЕ ОБСУДИЛИ ГУМАНИТАРНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ОККУПИРОВАННЫХ ТЕРРИТОРИЙ ДОНБАССА

   Участники встречи в «Нормандском формате» во время переговоров в Париже 2 октября уделили особое внимание поиску путей решения гуманитарных проблем, сообщил по итогам встречи Президент Петр Порошенко.

№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

   В Україні триває проект з фахової перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил.


№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПОРАНЕНИХ…

   Іван Манамса народився 23 березня 1980 року в селі Першотравневе, що на Черкащині. Та після того, як сталася  аварія на Чорнобильській АЕС родина переїхали до села Оленівка, що у Дніпропетровської області.

№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВИПЛАЧЕНО

   Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України домоглася у суді відновлення права працівників державного підприємства «Палада» на своєчасну і повну виплату заробітної плати.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ ПРИЧАЛИ СПОРОЖНІЛИ – КОРАБЛІ ЧФ РФ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВІЙСЬКОВУ ОПЕРАЦІЮ РОСІЇ В СИРІЇ

   Бойові кораблі і допоміжні судна Чорноморського флоту Росії задіяні у постачанні Сирії зброї, боєприпасів та військової техніки.

№ 40, 01.10.2015 р., Міжнародне співробітництво

КООРДИНАЦІЯ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ЗАРАДИ МИРУ

   Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак з робочим візитом відвідав США.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

БУДНІ САПЕРІВ АВДІЇВКИ

   У місті Авдіївка під час виконання поставлених завдань офіцери групи Цивільно-військового співробітництва (ЦВС) помітили зруйновану будівлю, яка використовувалась під склад з боєприпасами та була пошкоджена в результаті артилерійських обстрілів.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЛЕКЦІЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІЙНИ

   В населених пунктах, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції на Донецькому напрямку триває робота серед місцевого населення щодо роз’яснення порядку дій та заходів безпеки, яких необхідно дотримуватися під час виявлення вибухонебезпечних предметів.


№ 38-39, 01.10.2015 р., Офіційно

АГРЕСІЯ ПРОТИ УКРАЇНИ — МОРАЛЬНИЙ ТЕСТ ДЛЯ ВСЬОГО ЦИВІЛІЗОВАНОГО СВІТУ

   Президент України Петро Порошенко виступив на загальних дебатах Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

№ 38-39, 30.09.2015 р., Хроніка, факти, події

ДОВІРА ПРИХОДИТЬ З ДОБРИМИ СПРАВАМИ

   Справжньою бідою для жителів Красногорівки став зруйнований насипний міст, який поєднував цей населений пункт з селищем Желанне. В вересні минулого року, тікаючи від стрімкого наступу українського війська, бойовики підірвали міст. Однак, суттєвої користі цей підрив терористам не приніс, а навпаки додав ще більше клопотів і так постраждалим від війни людям.


№ 38-39, 30.09.2015 р., Хроніка, факти, події

ТАМ ДЕ ВІЙСЬКОВІ, ТАМ ЗАТИШНО І ЧИСТО

   У багатьох насалених пунктах на Донецькому напрямку вже тривалий час гостро відчувається проблема накопичення різного роду сміття. Ситуація обумовлена декількома факторами, і особливо це стосується тих міст та селищ, які знаходяться неподалік лінії розмежування.


Архів