Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

28 листопада 2014 р.
      
В ООН розробили антикризовий план допомоги для України      Україна відмовилася від канадських винищувачів - екс-заступник міністра оборони      Норвегія повністю заморозила політичну співпрацю з Росією      Байден закликав Європу скоротити залежність від Росії      Нацгвардія отримала "Раптори", на черзі "Шреки" - Аваков      В АТО підсилять протидиверсійні заходи      Росія знову обстріляла Україну - РНБО      Через обстріли на Донеччині без світла лишаються 32 міста      Нідерланди вимагають від РФ припинити неконтрольовані польоти      
№ 31-32, 28.11.2014 р.

ПОЗАЧЕРГОВЕ ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

   Великий Український народе!
   Високодостойні і вельмишановні новообрані народні депутати Верховної Ради України!
   Високоповажні закордонні гості!
   Виклики і загрози, які сьогодні постали перед нашою державою, перед Україною, не стояли з часів Другої світової війни та повоєнної розправи з українським національним рухом… І водночас – унікальний шанс, який дуже відповідальний Український народ подарував Українській державі, вперше обравши до українського парламенту проєвропейську конституційну більшість, – таких можливостей не відкривалося перед Україною ще ніколи. Такою є вичерпна характеристика внутрішнього і зовнішнього становища. І наше з вами завдання можна передати простою формулою: відвести загрози і використати шанс.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ОДЕСЬКІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АКАДЕМІЇ — 115 РОКІВ!

   З нагоди 115-ї річниці з дня заснування одеської Військової академії у 59-му Будинку офіцерів відбулися урочисті збори.
   Колектив військового вишу привітали представники органів влади, громадськості, наукових кіл міста, військовослужбовці Одеського гарнізону, а також ветерани Збройних Сил України.
   Слід підкреслити, що історія Військової академії розпочалася з моменту відкриття Одеського кадетського корпусу в 1899 році. Трохи пізніше тут заснували Артилерійське училище. Наприкінці 20-го століття був створений Одеський інститут сухопутних військ. І тільки в 2011 році, зберігаючи традиції своїх попередників, з’явилася Військова академія.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ...

   Напередодні Дня морської піхоти у Практичній гавані Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України відкрили пам’ятну дошку військовослужбовцям флоту, які загинули під час виконання конституційного обов’язку щодо захисту незалежності і територіальної цілісності держави.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ПРІОРИТЕТ НАБИРАЄ БОЙОВИЙ ВИШКІЛ

   Через військові дії на сході України нині практично кожен готується боронити нашу країну. Опановують військову  підготовку і в Ужгородській лінгвістичній гімназії  імені Т. Г. Шевченка, де навчаються стройовій підготовці, розбирати і збирати автомат Калашникова.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

“МИ РОЗЛУЧИЛИСЯ З СРСР, АЛЕ НЕ РОЗЛУЧИЛИСЯ З РОСІЄЮ”

   В Одесі, у конференц-залі готелю “Бристоль”, пройшло засідання стратегічного дискусійного клубу на тему “ЕС. НАТО... Що посилить безпеку України?”.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

СУЧАСНІ ЗДОБУТКИ ТА ПІДГОТОВКА КАДРІВ

   За участю представників Військової академії в Одеському кризовому центрі відбувся брифінг, під час якого учасники заходу розповіли про сучасні здобутки та досягнення у підготовці офіцерських кадрів для українського війська.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

НЕПЕРЕМОЖНИЙ ДУХ ЗАХИСНИКА МАРІУПОЛЯ

   Бойові завдання щодо захисту Маріуполя та його околиць сьогодні виконує військовослужбовець зведеного підрозділу морської піхоти старшина військової служби за контрактом Євгеній Троцько. Він з товаришами по зброї  перебуває на передовій зони АТО і майже щодня ризикує життям заради відновлення миру в країні.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ПІДТРИМАТИ ВІЙСЬКОВИХ Й ДОПОМОГТИ ПОРАНЕНИМ

   В Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулася благодійна культурно-патріотична акція “Допоможи пораненому!”.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАЛИШИЛОСЯ ЗНАЙТИ ГРОШІ...

   Земля під житло для військових є, залишилося знайти гроші на його будівництво.
   Не так давно в Одесі та області черга на отримання житла від Міністерства оборони України налічувала 2585 військовослужбовців.

№ 31-32, 26.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ВИРОК ДЕЗЕРТИРАМ ЗАЛИШЕНО БЕЗ ЗМІН

   Апеляційний суд Одеської області залишив без зміни вирок трьом дезертирам-розбійникам – по сім з лишком років позбавлення волі.

№ 30, 23.11.2014 р., Бойова підготовка

ВІЛЬНЕ ПАДІННЯ У БЛАКИТНУ БЕЗОДНЮ

   Понад вісімдесят курсантів факультету Високомобільних десантних військ та розвідки одеської Військової академії, здійснивши перший у своєму житті стрибок з парашутом, отримали посвідчення та нагрудний знак “Парашутист”.

№ 30, 23.11.2014 р., Хроніка, факти, події

СПОГАДИ ПРО ВИЗВОЛЕННЯ ДЗЕРЖИНСЬКА

   Події, що описані нижче, відбувалися, коли ще не були підписані мінські протоколи та про перемир’я ніхто не говорив. Тоді українські війська у стрімкій атаці звільняли від терористів місто за містом.

№ 30, 23.11.2014 р., Хроніка, факти, події

МОЛОДІ КОНТРАКТНИКИ ТА УЧАСНИКИ АТО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ У ПЕРШУ ЧЕРГУ

   Після передислокації з території окупованого Криму перед українськими військовими моряками постало безліч проблем — відсутність житла, службових будівель, кадрові проблеми, все це військовослужбовцям довелось вирішувати у найкоротші терміни. До цього переліку сміливо можна додати і речове забезпечення.

Архів