Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

29 квітня 2016 р.
      
Україна закликає РБ ООН вимагати від Росії відновлення прав кримських татар      РФ має повернути Крим Україні та змусити бойовиків на Донбасі припинити вогонь - посол Великобританії в ООН      За минулу добу бойовики 10 разів обстріляли українські позиції в зоні АТО - штаб      На Донбасі відсутні необхідні умови для проведення виборів - Пауер      Українська сторона про обстріл Оленівки: ЗСУ фізично не могли дострелити до блокпосту      МЗС про наслідки російської агресії: Україна втратила 20% ВВП      
№ 18, 28.04.2016 р.

“ЛЕТЮЧІ ГОЛЛАНДЦІ” РЕАКТИВНОЇ АРТИЛЕРІЇ

Реактивно-артилерійські підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України продовжують вдосконалювати бойові навички у визначених районах Одеської області.Зокрема, днями на одному з полігонів бойової підготовки, в рамках загальнофлотських навчань було проведено низку практичних стрільб по надводним цілям з озброєння реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град”.


№ 18, 28.04.2016 р., Офіційно

“МИ МАЄМО ЗАБЕЗПЕЧИТИ, ЩОБ ЧОРНЕ МОРЕ ЗАЛИШАЛОСЯ МОРЕМ МИРУ”

В Одесі заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Колесник представив особовому складу Військово-Морських Сил Збройних Сил України тимчасового виконувача обов’язків командувача флоту генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка, який був призначений наказом начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України.


№ 18, 28.04.2016 р., Хроніка, факти, події

ПРИКЛАД МУЖНОСТІ І САМОВІДДАНОСТІ

Військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяли участь у заходах з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.
З метою гідного вшанування пам’яті ліквідаторів та жертв аварії на Чорнобильській АЕС в Одесі пройшов мітинг-реквієм з покладанням квітів і вінків до пам’ятника одеситам-чорнобильцям.


№ 18, 28.04.2016 р., Хроніка, факти, події

РУКИ, ЯКІ ТВОРЯТЬ ДОБРО

Російська агресія на сході України триває, тому жителі міста Нова Одеса Миколаївської області в міру своїх можливостей намагаються підтримати бійців Збройних Сил України, які героїчно захищають суверенітет та територіальну цілісність держави  в зоні проведення АТО.


№ 18, 28.04.2016 р., Хроніка, факти, події

ПІДВОДНИМИ “СТЕЖКАМИ” БОЙОВИХ ПЛАВЦІВ

Практичні курси водолазної підготовки, що протягом двох місяців тривали на базі факультету Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” добігли свого логічного завершення.


№ 18, 28.04.2016 р., Бойова підготовка

МЕТОДИКА БРИТАНСЬКА — ІНСТРУКТОРИ УКРАЇНСЬКІ

На одному з полігонів Миколаївщини тривають курси підготовки українських морських піхотинців інструкторами морської піхоти Збройних Сил Великої Британії. Кожного дня військовослужбовці елітного підрозділу вдосконалюють свої навички з тактики, вогневої, інженерної та медичної підготовки.


№ 18, 28.04.2016 р., Хроніка, факти, події

НАЦГВАРДІЄЦЬ НАМАГАВСЯ ПІДКУПИТИ ПРОКУРОРА

Заступник начальника Центрального територіального управління Національної гвардії України, який безпосередньо відповідає за питання тилового забезпечення військовослужбовців, вирішив запропонувати хабаря військовому прокурору одного з гарнізонів Південного регіону України.


№ 17, 26.04.2016 р., Офіційно

ЗВЕРНЕННЯ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ГЕНЕРАЛА АРМІЇ УКРАЇНИ СТЕПАНА ПОЛТОРАКА

   Товариші генерали і офіцери, ветерани і працівники Збройних Сил України! Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Сьогодні ми відзначаємо 30-ті роковини найбільшої техногенної катастрофи у світі – аварії на Чорнобильській АЕС. Зі скорботою згадуємо тих, хто, рятуючи Батьківщину, поклав свої життя.


№ 17, 21.04.2016 р., Хроніка, факти, події

ДРУГЕ ЖИТТЯ ВУЗЛА ЗВ’ЯЗКУ ФЛОТУ

   Вже другий рік поспіль об’єднаний інформаційно-телекомунікаційний вузол зв’язку командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України відзначає день створення своєї військової частини в Одесі. Так, цьому підрозділу 15 квітня 2016 року виповнилося 19 років, історія якого розпочалася у 1997 році в місті Севастополь.
 

№ 17, 21.04.2016 р., Хроніка, факти, події

ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ І ОБЕРЕГИ ВІД ШКОЛЯРІВ

   У 59-му Будинку офіцерів концертом відзначили другу річницю з дня початку проведення антитерористичної операції на Донбасі — гібридної війни Кремля проти України.


№ 17, 21.04.2016 р., Хроніка, факти, події

ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ ПО-ФЛОТСЬКИ

   В рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля!” у пунктах базування підрозділів Військово-Морських Сил Збройних Сил України та на прилеглих територіях військовослужбовці флоту привели до ладу сотні гектарів території – як внутрішньої, так і загального використання.


№ 17, 21.04.2016 р., Хроніка, факти, події

СИМВОЛИ МОЛОДОГО ЖИТТЯ

   В Очакові відбулось урочисте відкриття алеї “Пам’яті і Слави” на честь загиблих героїв — учасників антитерористичної операції.


№ 17, 21.04.2016 р., Хроніка, факти, події

ОДНОЧАСНО НА УСІХ ПОЛІГОНАХ ПОЛЬЩІ

   Під час багатонаціонального навчання “Ana¬konda-16” у червні цього року Литовсько-польсько-українська бригада (ЛИТПОЛУКРБРИГ) розгорне бригадний операційний командний пункт в навчальному центрі Нова Деба і прийме визначені підрозділи у своє підпорядкування.
 

Архів