Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

14 лютого 2016 р.
      
№ 7, 11.02.2016 р.

КОНТРАКТНИКОМ БУТИ ПРЕСТИЖНО!

   Керівництво держави та оборонного відомства робить все для того, щоб професія військового була привабливою для більшості громадян України. Так, з метою всебічного інформування громадськості щодо перспектив проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України в приміщенні Одеського обласного військового  комісаріату відбувся брифінг. Його учасниками були не тільки представники військкомату, а й військовослужбовці — контрактники, які проходять службу у частинах Одеського гарнізону. Тому присутні на заході журналісти могли дізнатися із перших вуст про те, як сьогодні живеться контрактникам.

№ 7, 11.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ПЛАНИ КРЕМЛІВСЬКИХ НАЙМАНЦІВ ЗІРВАЛИСЯ

   У ході реалізації оперативної інформації співробітники Служби безпеки України попередили замах бойовиків так званої “ЛНР” на терористичний акт у відділі прикордонної служби.

№ 7, 11.02.2016 р., Хроніка, факти, події

НА ЛУГАНЩИНІ ВИЯВЛЕНО СХРОН ЗІ ЗБРОЄЮ

   У Старобільському районі, що на Луганщині співробітники Служби безпеки України виявили схрон зі зброєю та боєприпасами.


№ 7, 11.02.2016 р., Хроніка, факти, події

“РАНКОМ — ГРОШІ, ВВЕЧЕРІ — ОРДЕР НА ЖИТЛО”

   Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону спільно з працівниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції та УСБУ в Дніпропетровській області під час одержання неправомірної вигоди викрито заступника начальника одного з комунальних підприємств Дніпропетровської міськради.


№ 6, 10.02.2016 р., Хроніка, факти, події

Генерал-лейтенант Андрій ТАРАН: “Підрив мікроавтобуса у Мар’їнці – це спроба бойовиків НЗФ спровокувати гуманітарну катастрофу в ОРДО”

   Події останніх двох днів переконливо свідчать про наміри бойовиків НЗФ ОРДО спровокувати на території Донбасу, непідконтрольній українському уряду, гуманітарну катастрофу та перекласти відповідальність за це на владу України.


№ 6, 04.02.2016 р., Бойова підготовка

ЛЮТНЕВИЙ “ГРАД” ФЛОТСЬКИХ ПОЛІГОНІВ

   Під час Другої світової війни фельдмаршал Бернард Мантгомері, спираючись на досвід бойових дій, в яких брав безпосередню участь, сказав приблизно таке: “Чим важчі бої, чим довше йде війна, тим більше армія покладається на артилерію”.

№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

КРИВАВИЙ ГЕНОЦИД СТОЛІТТЯ

   Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року. Ініціаторами прийняття документа виступили Ізраїль, Канада, Австралія, Росія, Україна, США, а їх співавторами — ще понад 90 держав.


№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ПОДВИГ ГЕРОЇВ У ПАМ’ЯТІ НАЗАВЖДИ

   Для українців 29 січня 1918 року назавжди залишиться у пам’яті як день прикладу героїчного та жертовного служіння своїй державі.


№ 6, 04.02.2016 р., З перших вуст

ХУДОЖНИКИ ОДЕСИ — ВІЙСЬКОВИМ МОРЯКАМ

   Представники Одеської обласної організації Національної спілки художників України подарували військовослужбовцям Західної військово-морської бази ВМС ЗС України свої кращі роботи. Захід відбувся з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут.

№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

НЕПРИСТУПНИЙ СИМВОЛ ОБОРОНИ ДОНБАСУ

   Незважаючи на те, що я на той час обіймав посаду спікера АТО, дістатися до наших позицій в районі шахти, що неподалік від Авдіївки, виявилося не так і просто.

№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

КОНТРАБАНДНИЙ ПОТІК ВЗУТТЯ ЛІКВІДОВАНО

   Під час спільного патрулювання “нульової” зони, військовослужбовці  92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України разом із бійцями батальйону патрульної служби “Луганськ-1” затримали автівку з контрабандним взуттям.


№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ГОСТИННІСТЬ ПРОСВІТЯН ЛУГАНЩИНИ

   Військовослужбовці  Збройних Сил України, що беруть участь у антитерористичній операції із зацікавленням ознайомилися з оновленою експозицією, одного з осередків культурно-просвітницької діяльності Луганщини — Старобільського краєзнавчого музею.


№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВОГО ЮРИСТА ЗАСУДИЛИ ДО ШТРАФУ

   Юрисконсульта однієї з військових частин на Дніпропетровщині визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 3692 КК України (вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).


Архів