Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

27 квітня 2015 р.
      
Героїзація УПА ускладнює польсько-український історичний діалог - Коморовський      Бойовики обстрілювали військових в Широкіно з танків та артилерії - штаб      Франція постачатиме в Україну вертольоти і системи радіозв'язку      Відносна більшість українців підтримує візовий режим з Росією      Порошенко: Фронтові втрати України - 6 тисяч людей      Рада скасувала ввізне мито на комплектуючі для оборонки      Росія доставила додаткові системи ППО на Донбас – Держдеп      
№ 17, 25.04.2015 р.

ЗА ГОД АННЕКСИИ КРЫМА РОССИЕЙ КОЛИЧЕСТВО ПРИХОДОВ УПЦ КИЕВСКОГО ПАТРИАРХАТА УМЕНЬШИЛОСЬ С 54 ДО 12

   Об этом «Флоту України» сообщил архиепископ Симферопольский и Крымский Климент.
   По его словам, в ныне действующих 12 приходах УПЦ Киевского патриархата богослужения проводились в течение всего года оккупации.
   Показательным стало богослужение в Симферопольским соборе святых Владимира и Ольги в дни светлого Христова воскресения, которое объединило представителей разных национальностей, являющихся православными христианами.


№ 17, 23.04.2015 р., Хроніка, факти, події

КОЖЕН ЗНЕШКОДЖЕНИЙ СНАРЯД — ЧИЄСЬ ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ

   Ще не було такого дня у районі проведення антитерористичної операції, щоб не знайшлося роботи для військових саперів.
   Огляд місцевості після обстрілів, шляхів пересування техніки та особового складу,  пошук вибухонебезпечних предметів та їх знищення, розмінування, і це далеко не повний перелік тих завдань, які українські військові сапери виконують щодня.


№ 17, 23.04.2015 р., Хроніка, факти, події

НОВЕ ЖИТТЯ АРТИЛЕРІЙСЬКОГО КАТЕРУ

   На причалі одеської Практичної (військової) гавані відбулась урочиста церемонія присвоєння артилерійському катеру АК-01 бригади надводних кораблів ВМС ЗС України нової назви. Відтепер катер національного військового флоту носитиме назву — “Рівне”.


№ 17, 23.04.2015 р., Хроніка, факти, події

ОСОБЛИВА МІСІЯ БЛАГОДІЙНИКІВ З МИКОЛАЇВЩИНИ

   Волонтерський рух в Україні набув нечуваного раніше розмаху. Так, сьогодні значну роль у вирішенні армійських проблем виконують волонтери.


№ 17, 23.04.2015 р., Хроніка, факти, події

НОВІ ПІДХОДИ ДО РЕФОРМУВАННЯ ФЛОТУ

    Цими днями у місті Одесі під керівництвом командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Сергія Гайдука було проведено круглий стіл “Реформа та модель Військово-Морських Сил Збройних Сил України”.

№ 17, 23.04.2015 р., Хроніка, факти, події

ЖІНОЧЕ ОБЛИЧЧЯ МУЖНОСТІ

   Вже понад рік пройшов із того дня, коли старшина Олена Залієва залишила Кримський півострів та разом зі своїм підрозділом передислокувалася на материкову Україну.

№ 17, 23.04.2015 р., Хроніка, факти, події

ПІДНЯВ РУКУ НА ТОВАРИША

   Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону Південного регіону України не погодилася з рішенням Кіровоградського районного суду Кіровоградської області, який військовослужбовцю, за спричинення тяжких тілесних ушкоджень співслужбовцю, призначив покарання у виді позбавлення волі зі звільненням від його відбування з випробуванням.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

КЛЯТВІ МОРПІХА — “ВІРНИЙ ЗАВЖДИ”!

   60 міцних молодих юнаків пройшли випробування вогнем, водою і перешкодами та склали клятву морського піхотинця для того, щоб стати справжніми “чорними беретами” у складі  морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРОДОВЖУВАЧІ ШЛЯХЕТНИХ ТРАДИЦІЙ

   З нагоди відзначення 71-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників, міський голова Геннадій Труханов відвідав Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та взяв участь в урочистих заходах.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ ПРОВЕДЕННЯ ПОПЕРЕДНІХ ЕТАПІВ…

   На базі Одеського обласного військового комісаріату під керівництвом командувача військ оперативного командування “Схід” генерал-майора Сергія Наєва було проведено методичний збір з військовими комісарами обласних військових комісаріатів оперативного командування “Схід”.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕ КУРОРТНА СЛУЖБА “ДІДА”

   Захисник Маріуполя за позивним “Дід” постійно тримає себе у відмінному фізичному і морально-психологічному стані. Щоранку десантник пробігає по 4-5 кілометрів, підтягується на перекладині не менш 10 разів, віджимається від полу по 30 разів тощо.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

БОРОТЬБА ЗА ЗЕМЛЮ В ЦЕНТРІ МІСТА

   Рішенням господарського суду Дніпропетровської області задоволено у повному обсязі позов військової прокуратури Криворізького гарнізону Південного регіону України в інтересах держави в особі міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Дніпропетровська до Криворізької міської ради.


№ 14-15, 12.04.2015 р., Офіційно

ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА З ВЕЛИКОДНЕМ

   Дорогі брати і сестри!
   Сьогодні по всій Україні, в усіх її церквах та храмах, українською та іншими мовами ми радо зустрічаємо світле свято Воскресіння. Як писав ще апостол Павло: «Один Господь! Одна віра! Одне хрещення!».

Архів