Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

27 березня 2015 р.
      
Україна розрахувалася з "Газпромом" за поставки газу      Європарламент схвалив надання Україні €1,8 мільярда допомоги      МВС розцінює вибух автобуса під Артемівськом як теракт      Wizz Air закриває свою українську авіакомпанію      Черговий російський гумконвой прибув на Донбас      Німеччина ратифікувала угоду про асоціацію Україна-ЄС      Число біженців в розвинені країни за рік зросла майже на 50% - ООН      Пілоти літака A320 в момент катастрофи були без свідомості      
№ 13, 26.03.2015 р.

ВІЙСЬКОВІ ДОПОМАГАЮТЬ МИРНОМУ НАСЕЛЕННЮ ВІДНОВЛЮВАТИ ІНФРАСТРУКТУРУ

   Допомога місцевому населенню в зоні антитерористичної операції є одним з головних напрямків діяльності української влади і Збройних Сил України. Наші вояки не тільки на позиціях із зброєю в руках захищають свій народ від сепаратистів і загарбників,але і всіляко допомагають відновлювати зруйновану інфраструктуру звільнених територій, беруть активну участь в житті місцевих громад міст та сіл.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ВИТЯЗЯМ ГЛИБИН ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...

   День моряка-підводника в Одесі відзначили офіційною церемонією покладанням квітів та вінків до пам’ятника Стефану Джевецькому, що в парку Перемоги.
   Ветерани-підводники, українські військові моряки та небайдужі одесити вшанували пам’ять видатного конструктора і винахідника, який створив у XIX ст. перший в Україні підводний човен та випробував субмарину на одеському рейді.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФЛОТУ

   Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук провів лекцію для курсантів факультету ВМС Одеської національної морської академії.
   Зокрема, командувач виду ЗС України розповів про подальший розвиток національного флоту та перспективи служби майбутніх флотоводців.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

“ОДЕСА ТАКИ МАМА. ОДЕСА ТАКИ ГОДУЄ”

   Вже більше семи місяців в Одесі успішно функціонує “Волонтерська сотня” Далії Северин.
   Її ще називають “Жіночою со-тнею”, тому що більше половини команди Далії — це представниці слабкої статі.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ВИБІР СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ

   Як важко матері відпустити свого сина, знаючи, що там, куди він їде, йде війна. Комусь здається, що батько переживає це легше, проте насправді чоловіки просто стримують свої емоції. Не приховував, що був би не проти, якби син не поїхав у зону проведення АТО і старший прапорщик Валерій Шаларь.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

“БІЙЦІ ГІДНО ВИКОНАЛИ ВСІ ПОСТАВЛЕНІ ЗАВДАННЯ”

   Особовий склад підрозділу спеціального призначення Військово-Морських Сил Збройних Сил України повернувся в Одесу після виконання бойових завдань у зоні проведення АТО.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ НАЛЕЖИТЬ ДЕРЖАВІ

   Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України виявлено факт незаконного заволодіння земельною ділянкою загальною площею понад 15 га в Одесі.

№ 11-12, 20.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ДО ОСТАННЬОГО СПОДІВАЛИСЯ НА КРАЩЕ. ПАМ’ЯТІ ВІЙСЬКОВОГО ЖУРНАЛІСТА КАПІТАН-ЛЕЙТЕНАНТА ДМИТРА ЛАБУТКІНА

    Сьогодні прийшла сумна та трагічна звістка: мій товариш по службі, друг та одногрупник капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін знайшовся в Дніпропетровському морзі… Офіцер, патріот, справжній громадянин своєї країни, він загинув під час боїв в Дебальцевому.

№ 11-12, 19.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ПЕРЕПРАВА, МАРШ, ВОГОНЬ!

   Широкомасштабні комплексні тактичні навчання підрозділів національних Військово-Морських Сил за участю 808-го понтонно-мостового полку інженерних військ Збройних Сил України продовжилися відпрацюванням одного з елементів практичної фази на узбережжі Дністровського лиману.

№ 11-12, 19.03.2015 р., Хроніка, факти, події

“БАЛТА”: ВІД ГДАНСЬКА ДО ОДЕСИ…

   Екіпаж судна розмагнічування “Балта” ВМС ЗС України відзначив 28-му річницю з дня підняття на судні військово-морського прапору.

№ 11-12, 19.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ДО БОЮ ТА ПОХОДУ ГОТОВІ!

   Надійну оборону ділянки морського узбережжя і влучні стрільби по морських та повітряних цілях продемонстрував особовий склад гаубичної самохідної артилерійської батареї і приданих їй сил.

№ 11-12, 19.03.2015 р., Хроніка, факти, події

КОМФОРТНІ УМОВИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

   Командувач Військово-Морських сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій  Гайдук відвідав факультет Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії.

№ 11-12, 19.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ХВИЛІ ДУНАЮ І РАДІСНІ ЗУСТРІЧІ

   Екіпаж середнього десантного корабля “Кіровоград” ВМС ЗС України здійснив черговий вихід в море з метою виконання завдань бойової підготовки.

Архів