Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

30 вересня 2014 р.
      
ООН представить доповідь з прав людини в Україні 30 вересня      Японія не поспішає купувати російський зріджений газ через санкції      Великий американський інвестор заявив про вихід з російського ринку      ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у нардепи. У виборах беруть участь 29 партій      Нацгвардія отримала десять танків, які повинні були продати Конго      У випадку загрози важке озброєння прибуде до Маріуполя за кілька годин - РНБО      Росія може відновити постачання газу Україні вже в жовтні      Бойовики продовжують обстрілювати сили АТО, найважча ситуація - під Дебальцевим      
№ 24, 27.09.2014 р.

ПРЕЗИДЕНТ ПРЕДСТАВИВ «СТРАТЕГІЮ РЕФОРМ-2020»: МЕТА РЕФОРМ – ЧЛЕНСТВО В ЄС

   Президент України Петро Порошенко представив «Стратегію реформ-2020». «Мета наших амбітних реформ – досягти європейських стандартів життя і підготуватися до того, щоб у двадцятому році подати заявку на членство в ЄС», - заявив Глава держави.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ВОНИ ВИКОНАЛИ ЗАВДАННЯ ДО КІНЦЯ

   Українське суспільство змінилося назавжди. Майдан, анексія частини території держави, війна. Всі ці приголомшливі події не тільки не зламали дух нашого народу, а ще й розкрили справжню суть українців, їхню мужність, готовність прийти на допомогу.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

БОЙОВИЙ ДОСВІД ДЛЯ МОЛОДИХ ВОЇНІВ

   У Харкові, на тактичному полі Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки, з курсантами та слухачами курсів підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу проведено практичне заняття щодо відпрацювання питань евакуації бронетанкової техніки і озброєння.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ ЛІКАРІ ГОТОВІ ДІЯТИ ЦІЛОДОБОВО

   Фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (ВМКЦ ПнР) в стаціонарних умовах надали медичну допомогу понад 2000 особам, постраждалим в зоні проведення антитерористичної операції.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

“МОЯ УКРАЇНО, ЗЕМЛЕ МОЯ РІДНА!”

  Саме під такою назвою вперше у 59-му Будинку офіцерів Міністерства оборони України відбулася військово-патріотична акція для ліцеїстів військово-морського ліцею та представників Одеського військового ліцею з посиленою військово-фізичною  підготовкою.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ХАРКІВ ЗІБРАВ ДОБРОВОЛЬЦІВ З УСІЄЇ КРАЇНИ

   Завершується підготовка особового складу зведеного підрозділу 22-го батальйону територіальної оборони, що на Харківщині. Лічені дні залишаються до відправки понад 100 осіб, призваних під час третьої хвилі мобілізації, до зони військового конфлікту, і новобранці з нетерпінням чекають на цю мить.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

БЕЗПЕКА ЦИВІЛЬНОГО СУДНОПЛАВСТВА У ЗОНІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ВМС

   Після передислокації українського флоту на материкову частину України свою діяльність відновив контактний пункт Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Цей підрозділ було створено у 2006 році, і його головним завданням є збір та аналіз інформації стосовно цивільного судноплавства в Чорному морі.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ — МОБІЛІЗАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

   Заступник начальника відділу навчально-мобілізаційної роботи Одеського обласного комісаріату підполковник Сергій Опітюк та начальник відділу соціального забезпечення Одеського обласного військкомату підполковник Валерій Ніколін провели брифінг в Одеському кризовому медіа-центрі.


№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

СЕПАРАТИСТ ІЗ СОЦМЕРЕЖІ

   Набрав чинності вирок Ужгородського районного суду стосовно жителя Перечинського району, обвинуваченого за ч.2 ст.109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій) Кримінального кодексу України.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАКАРПАТЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЗБИРАННЯ АНів

   Перебудова, розпад Союзу, економічна криза свого часу добряче вдарили по ДП “Закарпатське вертолітне об’єднання”.
   Нині тут намагаються знайти  вихід з фінансових негараздів, пробують оживити підприємство, а головне  —  долучитися до підтримки української армії в зоні АТО.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ДОПОМОЖЕМО — ЧИМ ЗМОЖЕМО

   Від початку окупації Криму, а потім Донбасу, закарпатці намагаються  допомагати переселенцям з регіонів, яких спіткало лихо війни.
   За інформацією керівництва Закарпатського регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян, в області нині перебуває 1261 людина — 1039 осіб, які переїхали зі східних регіонів, та 222 — з Криму.

№ 24, 24.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ВИХОДЯЧИ З ПОТРЕБ АРМІЇ…

   Село Заріччя Іршавського району — одне з найбагатших на Закарпатті. Його називають “столицею” ранніх овочів  — капусти, редису, перцю, помідорів…   Місцеві підприємці  у скрутні для країни часи взялися допомагати українській армії.  За кілька днів 30 підприємцям села вдалося зібрати понад півмільйона гривень.

№ 23, 23.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ЧОГО ЧЕКАТИ?

   Чимало політологів намагаються прорахувати подальші дії ексцентричного кремлівського диктатора. Завдання це – доволі важке. Хто знає, що робиться в тій голові та в якому вона стані. А голова належить людині, що контролює ядерну державу і геть нічим у своїх діях не обмежена,крім процесів у власному вузькому оточенні.

Архів