Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

4 жовтня 2015 р.
      
У Європі починаються найбільші за останні роки військові навчання НАТО      "Нормандська четвірка" домовилася перенести вибори бойовиків      ООН призупинила гуманітарну операцію на території Сирії      Росія завдала авіаударів не по позиціях ІД, а по польовому госпіталю сирійської опозиції – WSJ      Обама вважає, що суніти Сирії стали бачити в Росії ворога      Великобританія пригрозила виходом із Євросоюзу, якщо ЄС не проведе істотних реформ      США можуть розширити підтримку сирійських повстанців – Reuters      
№ 40, 03.10.2015 р.

УЧАСТНИКИ «НОРМАНДСКОЙ ВСТРЕЧИ» В ПАРИЖЕ ОБСУДИЛИ ГУМАНИТАРНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ОККУПИРОВАННЫХ ТЕРРИТОРИЙ ДОНБАССА

   Участники встречи в «Нормандском формате» во время переговоров в Париже 2 октября уделили особое внимание поиску путей решения гуманитарных проблем, сообщил по итогам встречи Президент Петр Порошенко.
   «Нас очень беспокоит недопуск представителей Организации Объединенных Наций, организации «Врачи без границ», представителей Международного Комитета Красного Креста. Это напрямую противоречит Минским договоренностям», – заявил Президент Украины.

№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

   В Україні триває проект з фахової перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил.


№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПОРАНЕНИХ…

   Іван Манамса народився 23 березня 1980 року в селі Першотравневе, що на Черкащині. Та після того, як сталася  аварія на Чорнобильській АЕС родина переїхали до села Оленівка, що у Дніпропетровської області.

№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВИПЛАЧЕНО

   Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України домоглася у суді відновлення права працівників державного підприємства «Палада» на своєчасну і повну виплату заробітної плати.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ ПРИЧАЛИ СПОРОЖНІЛИ – КОРАБЛІ ЧФ РФ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВІЙСЬКОВУ ОПЕРАЦІЮ РОСІЇ В СИРІЇ

   Бойові кораблі і допоміжні судна Чорноморського флоту Росії задіяні у постачанні Сирії зброї, боєприпасів та військової техніки.

№ 40, 01.10.2015 р., Міжнародне співробітництво

КООРДИНАЦІЯ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ЗАРАДИ МИРУ

   Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак з робочим візитом відвідав США.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

БУДНІ САПЕРІВ АВДІЇВКИ

   У місті Авдіївка під час виконання поставлених завдань офіцери групи Цивільно-військового співробітництва (ЦВС) помітили зруйновану будівлю, яка використовувалась під склад з боєприпасами та була пошкоджена в результаті артилерійських обстрілів.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЛЕКЦІЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІЙНИ

   В населених пунктах, які знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції на Донецькому напрямку триває робота серед місцевого населення щодо роз’яснення порядку дій та заходів безпеки, яких необхідно дотримуватися під час виявлення вибухонебезпечних предметів.


№ 38-39, 01.10.2015 р., Офіційно

АГРЕСІЯ ПРОТИ УКРАЇНИ — МОРАЛЬНИЙ ТЕСТ ДЛЯ ВСЬОГО ЦИВІЛІЗОВАНОГО СВІТУ

   Президент України Петро Порошенко виступив на загальних дебатах Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

№ 38-39, 30.09.2015 р., Хроніка, факти, події

ДОВІРА ПРИХОДИТЬ З ДОБРИМИ СПРАВАМИ

   Справжньою бідою для жителів Красногорівки став зруйнований насипний міст, який поєднував цей населений пункт з селищем Желанне. В вересні минулого року, тікаючи від стрімкого наступу українського війська, бойовики підірвали міст. Однак, суттєвої користі цей підрив терористам не приніс, а навпаки додав ще більше клопотів і так постраждалим від війни людям.


№ 38-39, 30.09.2015 р., Хроніка, факти, події

ТАМ ДЕ ВІЙСЬКОВІ, ТАМ ЗАТИШНО І ЧИСТО

   У багатьох насалених пунктах на Донецькому напрямку вже тривалий час гостро відчувається проблема накопичення різного роду сміття. Ситуація обумовлена декількома факторами, і особливо це стосується тих міст та селищ, які знаходяться неподалік лінії розмежування.


№ 38-39, 30.09.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕБЕЗПЕЧНИЙ АРСЕНАЛ ДОНЕЦЬКИХ ФЕРМЕРІВ

   В одному з населених пунктів Маріїнського району Донецької області, в будівлі, яка належить фермерському господарству, військовослужбовці групи Цивільно-військового співробітництва знайшли 47 снарядів калібру 152 мм, одну міну 80 мм, 26 пострілів калібру 30 мм, а також фрагменти снарядів від РСЗВ «Смерч», які не розірвалися.

№ 38-39, 25.09.2015 р., Хроніка, факти, події

АМЕРИКАНСЬКИЙ СЕНАТОР ВІДВІДАВ ФЛАГМАН УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ

  Під час робочого візиту до Південної пальміри сенатор США від Республіканської партії Джон Маккейн відвідав флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний». Високоповажного гостя супроводжували посол Сполучених Штатів Америки в Україні Джеффрі Пайєтт і голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.


Архів