Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

1 вересня 2015 р.
      
В Україні з 1 вересня подорожчає електроенергія ще на 25%      Сьогодні в Україні починаються багатонаціональні військові навчання Sea Breeze 2015      НБУ зміцнив офіційну гривню до долара і євро      Ціни на нафту знижуються після значного зростання в п'ятницю      США готують безпрецедентні санкції проти низки китайських компаній через кібератаки – WP      Бойовики з гранатометів і кулеметів обстріляли позиції сил АТО в Мар'їнці      Порошенко назвав події під Радою «ударом у спину»      
№ 35, 30.08.2015 р.

У СЕВАСТОПОЛЬСЬКІЙ БУХТІ З’ЯВИТЬСЯ РОСІЙСЬКИЙ ПІДВОДНИЙ ЧОВЕН З РАКЕТНИМ КОМПЛЕКСОМ НА БОРТУ

   Через півтора року після окупації Криму в бухті Севастополя з’явилися нові російські кораблі.
   Так, Балаклаву зайняли нові сторожові прикордонні кораблі (ПСКР) – «Дон», «Аметист», «Изумруд», а також п’ять прикордонних сторожових катерів: чотири катери типу «Мангуст» і один типу «Соболь».
   Український ПСКР «Григорій Гнатенко» відбуксували з Балаклави в Південну бухту.
   Також з Балаклави в Ялту відбуксували два українських сторожових катера, туди ж прибули й два нові російські.

№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

“ПОПЕРЕДУ — ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ З БАЗОЮ В ОДЕСІ”

   В рамках робочого візиту до Одеси, Президент України Петро Порошенко відвідав Одеську національну морську академію, де поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та курсантами вишу.

№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

БОЄГОТОВНІСТЬ ПЕРЕВІРЕНА МОРЕМ

   Вперше після передислокації з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим малий морський танкер Військово-Морських Сил ЗС України «Фастів» вийшов у море.
   Головна мета виходу полягала у проведенні ходових випробувань після тривалих ремонтно-відновлювальних робіт, визначення маневрених елементів судна та вдосконалення морського вишколу екіпажу.

№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

“УКРАЇНСЬКА МОВА — МОВА ЄДНАННЯ”

   В Одеському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові  України відбулося підбиття підсумків та нагородження учасників шістнадцятого загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання».


№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШОКУРСНИКІВ “ОБКАТАЛИ ТАНКОМ”

   Якщо запитати у будь-якого курсанта вищого військового навчального закладу, що йому найбільше сподобалося під час курсу первинної військово-професійної підготовки – він із впевненістю відповість – «обкатка танком», норматив, який запам’ятовується на все життя.
   Так, нещодавно таке випробування пройшли і курсанти першокурсники одеської Військової академії.


№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ — ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ

  З нагоди відзначення 24-ї річниці Дня Незалежності України понад 150 кращих військовослужбовців та працівників Військово-Морських Сил Збройних Сил України було нагороджено державними та відомчими нагородами, грамотами та подяками.


№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА — ДЛЯ СІМ’Ї ГЕРОЯ

   Сім’я загиблого героя старшого сержанта Олександра Стрелюка отримала двокімнатну квартиру від благодійного фонду «Тільки разом!» колишнього керівника Одеської області Ігоря Палиці.

№ 34, 26.08.2015 р., Хроніка, факти, події

УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЗАВЖДИ ПРАГНУВ ЖИТИ ВІЛЬНО!

   День Незалежності України останні два роки став для кожного українця надзвичайно важливим святом. Російська агресія, економічні негаразди не зламали дух нашого народу, а навпаки, мобілізували суспільство, згуртували людей навколо єдиної мети – жити вільно в чудовій країні – Україні!

№ 34, 25.08.2015 р., Хроніка, факти, події

СИМВОЛ СВОБОДИ І ПРОТИСТОЯННЯ АГРЕСІЇ

   З нагоди Дня Державного Прапора України військовослужбовці Одеського гарнізону взяли участь в урочистих церемоніях підняття синьо-жовтих стягів.
 

№ 34, 24.08.2015 р., Офіційно

"ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТРИВАЄ"

   Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.
   І наше діло – праведне й святе!
   Бо хто за що, а ми – за незалежність.
   Отож – нам так і важко через те.
   Дорогий Український народе!
   Слова Ліни Костенко найбільш влучно передають напружену атмосферу, в якій ми зустрічаємо нинішній День Незалежності. 24 серпня з офіційної дати перетворюється в найбільше, головне свято країни.

№ 34, 23.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРИВІТАННЯ КОМАНДУВАЧА ВМС ЗСУ ВІЦЕ-АДМІРАЛА С.А.ГАЙДУКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

   Дорогі друзі!
   Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!
   Вже вдруге ми зустрічаємо це свято в умовах, коли на сході країни українські військовослужбовці у жорсткому протистоянні з агресором відстоюють державну незалежність, суверенітет і мирне життя наших співвітчизників.

№ 34, 20.08.2015 р., Хроніка, факти, події

МОРЕ ВИШКІЛ ГАРАНТУЄ!

   Вже вдруге курсанти факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії вийшли в море у шлюпочний похід.
 

№ 34, 20.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ПІСНЯ В ПОДАРУНОК ВІД ФЛОТСЬКИХ АРТИСТІВ

   Напередодні відзначення Дня Незалежності України творчий колектив Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил ЗС України відвідав з концертною програмою село Олексіїівка Білгород-Дністровського району Одеської області.


Архів