Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

29 липня 2015 р.
      
Жертвами конфлікту на Донбасі стали вже 6,8 тис. осіб - ООН      ГПУ готує подання про арешт кількох нардепів екс-регіоналів      Українські військові не залишали Широкиного - штаб      Windows 10 надійшла у продаж по всьому світу      Трибунал щодо Боїнгу все одно буде, хоче цього РФ чи ні - Сергеєв      Витрати "Газпрому" на незатребувані проекти склали 2,4 трлн руб – ЗМІ      У НАТО звинуватили Росію у фабрикуванні загрози для виправдання своєї агресії      Колишній глава Мінфіну Греції може постати перед судом – The Times      
№ 30, 28.07.2015 р.

Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро ПОРОШЕНКО: «НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ ПОТРІБНІ НОВІ ТРАДИЦІЇ, НОВА ФОРМА І НОВІ ЗВАННЯ»

   Президент України Петро Порошенко зустрівся з «волонтерським десантом» міністерства оборони України.
   У заході також взяли участь міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Віктор Муженко, перший заступник глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук.
   Глава держави високо оцінив роботу «волонтерського десанту» у міністерстві оборони.


№ 30, 28.07.2015 р., Міжнародне співробітництво

МАНЕВРИ ШИРОТАМИ ЧОРНОГО МОРЯ

   Флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України – фрегат “Гетьман Сагайдачний” з вертольотом Ка-27пч на борту повернувся до Одеси після завершення багатонаціональних військово-морських навчань “Морський щит-2015”.
   Навчання проходили у західній частині Чорного моря. В них взяли участь бойові кораблі і авіація військових флотів держав-членів НАТО: Болгарії, Греції, Нідерландів, Португалії, Румунії та Туреччини.


№ 30, 23.07.2015 р., Бойова підготовка

“БИТВА ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ЗАВЕРШИТЬСЯ ДЛЯ НАС УСПІШНО”

   Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області ознайомився з ходом тактичних навчань ВМС ЗС України.

№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШОКУРСНИКИ ВІДРОДЖУЮТЬ ТРАДИЦІЇ

   Курсанти 1-го курсу факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії відправилися у 10-денний шлюпочний похід за маршрутом прямування Одеса-Очаків-Одеса.


№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

“ЦЯ ВІЙНА ПОКАЗАЛА, ХТО ЧОГО ВАРТИЙ”

   Коли ми в черговий раз вирушили до Станиці Луганської, багажник в нас був повністю забитий шапками, шкарпетками, рукавицями та “зігрівайками”.
 

№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ЕКСПЕРТИ ЗАЦІКАВЛЕНІ У СПІВРОБІТНИЦТВІ

   Відповідно до плану міжнародного військового співробітництва, в Одесі завершилася триденна робоча зустріч представників Військово-Морських Сил Збройних Сил України і оціночно-дорадчої групи командування ВМС НАТО щодо обговорення пілотного проекту – моделі розвитку ВМС ЗС України до 2020 року, визначення параметрів, змісту та етапів його реалізації.


№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ДОНБАС ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІД ВОГНЕМ СЕПАРАТИСТІВ

   Ситуація на сході України залишається стабільно напруженою і контрольованою з боку сил АТО.
 

№ 30, 23.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ДЕЗЕРТИРА ЗІ ЗБРОЄЮ ЗАСУДЖЕНО

   Каховським районним судом Херсонської області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 129, ч. 3 ст. 289  та  ч. 3 ст. 408 КК України, до остаточного покарання у виді 7 років 3 місяців позбавлення волі, засуджено солдата однієї з військових частин, дислокованих на Херсонщині.


№ 29, 19.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ ФАНФАРИ ЗАВЖДИ НА ПЕРЕДОВІЙ

   Оркестр Військової академії (м. Одеса) — улюблений і завжди затребуваний шанувальниками військово-музичний колектив. Сьогодні він по праву вважається музичною візитівкою Одеси.

№ 29, 19.07.2015 р., Хроніка, факти, події

“ВІСІМДЕСЯТКИ” РВУТЬСЯ В БІЙ

   У Харкові на Державному підприємстві “Харківський бронетанковий завод”, що входить до Державного концерну “Укроборонпром”, завершено передачу 8-х танків типу Т-80 представникам Збройних Сил України.


№ 29, 16.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ЕКІПАЖ ФЛАГМАНУ ЗАВЖДИ ВІРНИЙ ДЕВІЗУ

   З нагоди 22-ї річниці підняття Військово-морського прапору на флагмані Військово-Морських Сил Збройних Сил України — фрегаті “Гетьман Сагайдачний” у Практичній (військовій) гавані пройшли урочисті заходи.


№ 29, 16.07.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗА МУЖНІСТЬ І ПАТРІОТИЗМ…

   У селі Новоселівка Саратського району Одеської області відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки поблизу будинку загиблого в зоні АТО жителя села — Дмитра Сирбу.

№ 29, 16.07.2015 р., Хроніка, факти, події

“УСЕ, ЩО МІГ РОБИТИ ДЛЯ СПАСІННЯ ХЛОПЦІВ, ДЛЯ СПАСІННЯ ЇХНІХ ДУШ — Я ТАМ РОБИВ”

  Під час активізації бойових дій на сході держави капелан Олег, позивний “Дяк”, тільки повернувся з Донецького аеропорту, де пробув 9 діб разом з нашими захисниками під жорсткими обстрілами. Він не відразу йшов на відкритий контакт, не дуже хотів спілкуватися з пресою, але врешті-решт погодився.

Архів