Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

24 квітня 2014 р.
      
Фрегат ВМС України “Гетьман Сагайдачний” успішно виконав навчально-бойові завдання в одному з районів Чорного моря      В Україні продовжують роботу військові спостерігачі держав-учасниць ОБСЄ      Генерал-полковник Михайло Коваль та Міністр національної оборони Республіки Польща пан Томаш Семоняк провели робочу зустріч у Львові      Уряд схвалив виділення з держрезерву Міноборони м'ясних консервів, дизельного пального та бензину для ЗС України      МЗС України вітає лібералізацію Чехією візового режиму для деяких категорій українців      До півтори сотні людей збільшилась загальна кількість жертв катастрофи південнокорейського порому “Севоль”      
№ 14, 23.04.2014 р.

ЧИ ЗАЛИШИТЬСЯ В КРИМУ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ?

Українська громада Криму та Севастополя висловлює занепокоєння з приводу протидій функціонування культових споруд Кримської єпархії Української православної церкви Київського патріархату. За словами архієпископа Сімферопольського та Кримського УПЦ КП Климента, в Севастополі призупинено функціонування церкви Священномученика Климента Римського, що діяла на території Навчального загону ВМС України. Усі намагання архієпископа Климента зустрітися з представниками діючої влади Севастополя...

№ 14, 23.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ...

Артисти мистецького проекту «Народна філармонія» порадували своїми виступами українських військовослужбовців, які виїхали з окупованого Криму та зараз продовжують службу  в Одесі. Перед цим учасники проекту встигли побувати у Чернігові, Миколаєві та Очакові.

№ 14, 21.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ПІДВОДНИЙ ЧОВЕН "ЗАПОРІЖЖЯ" ЗАЛИШИТЬСЯ РОСІЇ

Як стало відомо з джерел  в Чорноморському флоті РФ, український підводний човен ""Запоріжжя" не планується до передачі Військово-Морським Силам України. 57 членів екіпажу "Запоріжжя", що залишилися служити в Росії, на даний час займаються обслуговуванням систем...

№ 14, 20.04.2014 р., Хроніка, факти, події

З ПОВЕРНЕННЯМ, "КІРОВОГРАДЕ"!

   Свято Великодня для ВМС України ознаменувалося не лише ранковою службою, а й поверненням до складу національного флоту середнього десантного корабля "Кіровоград". В Одесі його зустрічали представники командування ВМС ЗС України, духовенство і, як годиться, військовий оркестр.
   Очолив перехід "Кіровограда" з Донузлава до Одеси командир ВДК "Костянтин Ольшанський" капітан 2 рангу Дмитро Коваленко.

№ 14, 19.04.2014 р., Хроніка, факти, події

В СЕВАСТОПОЛІ ТА ДОНУЗЛАВІ ЩЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ УКРАЇНСЬКІ КОРАБЛІ

Інформація, розповсюджена деякими ЗМІ, про те, що всі кораблі ВМС України виведені із Севастополя та Донузлава, не відповідає дійсності.  Так,  в Південній бухті Севастополя знаходиться підводний човен «Запоріжжя», доля якого поки що не визначена: човен потребує приблизно 5 млн. доларів на закупівлю акумуляторної батареї та 1,5 млн. доларів на ремонт торпедних апаратів. Крім того, «Запоріжжя» має несправну акустичну систему, що є перешкодою для занурювань.

№ 14, 19.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАГІН УКРАЇНСЬКИХ КОРАБЛІВ ВИРУШИВ ДО ОДЕСИ

19 квітня, вранці більшість кораблів та суден забезпечення  Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що раніше базувалися на озері Донузлав, підняли українські прапори та взяли курс до порту Одеси...

№ 14, 18.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ МОРЯКИ ВІДЧУЛИ ТУРБОТУ МИКОЛАЇВЦІВ

Працівники багатотисячного колективу ПАТ "Миколаївобленерго" зібрали кошти для надання допомоги українським військовим морякам та їх сім'ям, які були вимушені залишити свої домівки у Криму та фактично починати нове життя.

№ 14, 17.04.2014 р., Хроніка, факти, події

КОРАБЕЛЬ УПРАВЛІННЯ “ДОНБАС” ПРИБУВ ДО ОДЕСИ

До порту Одеси із Севастополя виведено корабель управління “Донбас” Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Корабель прибув до місця призначення за допомогою морського буксира “Геннадій Савельєв".

№ 14, 17.04.2014 р., Хроніка, факти, події

МОРСЬКІ ПІХОТИНЦІ ГОТОВІ ЗАХИСТИТИ ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ У ПІВДЕННО-СХІДНОМУ РЕГІОНІ УКРАЇНИ

Про це заявив заступник командира батальйону морської піхоти, що був виведений із Феодосії і зараз розташований у Миколаєві...

№ 14, 16.04.2014 р., Хроніка, факти, події

МОРСЬКИЙ КАРАВАН ПРЯМУЄ ДО ОДЕСИ

16 квітня, захоплені російською стороною під час анексії Криму кілекторне судно "Шостка" і танкер "Судак", згідно з досягнутими в ході переговорного процесу домовленостями, повернуті Військово-Морським Силам Збройних Сил України. По обіді судна допоміжного флоту залишили Стрілецьку бухту Севастополя та попрямували курсом до Одеси. Як зазначив командир бригади надводних кораблів...

№ 14, 16.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ОТКАЗАТЬСЯ ОТ РОССИЙСКОГО ГРАЖДАНСТВА НЕ ТАК-ТО ПРОСТО

В Крыму граждане Украины, желающие отказаться от российского гражданства, не могут успеть сделать это физически, поскольку прием документов заканчивается 18 апреля. Люди стоят в очередях по три дня, ежедневно отмечаясь, чтобы не пропустить свою очередь на следующий день.

№ 14, 16.04.2014 р., Хроніка, факти, події

ЖИТЛОВІ ФОНДИ ОДЕСИ ІСНУЮТЬ ЛИШЕ ЗА ДОКУМЕНТАМИ, А ФАКТИЧНО ВОНИ ЗРУЙНОВАНІ

На материкову частину України з Криму вже прибули 3 356 військовослужбовців з родинами, з них 2 871  військовослужбовець, 11 працівників, 474 члени сімей військовослужбовців, у тому числі 147 дітей.

№ 14, 15.04.2014 р., Хроніка, факти, події

КОРАБЕЛЬ УПРАВЛІННЯ «ДОНБАС» ПРЯМУЄ ДО ПОРТУ ОДЕСИ

Згідно з досягнутими домовленостями під час переговорного процесу між оборонними відомствами України та Росії  Військово-Морські Сили Збройних Сил України повернули до свого складу корабель управління «Донбас».

Архів