Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

31 січня 2015 р.
      
Українська армія може отримати гібрид танка і БМП на 15 осіб      В анексованому Криму відмінили потяги до материкової України      Рада ратифікує угоду про польсько-литовсько-української бригади      Бойовикам не вдалося створити "дебальцевський котел" - ІС      У Росії триває найінтенсивніший наступ на права людини з часу СРСР - правозахисники      Лукашенко: Білорусь – не частина російського світу      Рефат Чубаров: Кримських татар нікому купити не вдасться      Грібаускайте названа головним лобістом України в 2014 році      Естонія виступає за введення нових санкцій проти РФ      
№ 5, 30.01.2015 р.

ЧИМ КАНАДСЬКА ДОПОМОГА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД РОСІЙСЬКОГО ГУМКОНВОЮ

   Ще з початком анексії Криму та фактичним порушенням територіальної цілісності України  Канада завжди підтримувала і була  надійним партнером України в відстоюванні  національних інтересів і подоланні сепаратизму в східних областях України.
   Підтримуючи українців не тільки на політичній арені, наші партнери надавали і суттєву матеріальну допомогу   мирному населенню,що потерпає від конфлікту на Сході. Також канадці надавали і продовжують надавати допомогу нашим Збройним Силам, зокрема стали в нагоді якісна форма та обмундирування,теплі речі та взуття,спальники  тощо.


№ 5, 29.01.2015 р., Хроніка, факти, події

ЩО СЛІД ЗНАТИ ПРО МОБІЛІЗАЦІЮ

   Сьогодні в Україні розгорнута широка кампанія з метою  інформування населення з приводу початку чергової хвилі часткової мобілізації. Так, в Одеському кризовому медіа-центрі на цю тему відбувся брифінг за участю помічника одеського військового комісара з правової роботи підполковника юстиції Олега Обухова.

№ 5, 29.01.2015 р., Хроніка, факти, події

“МИ — КІБОРГИ, МИ — МАРІУПОЛЬ!”

   Оркестр Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України взяв участь в акції “Я кіборг з Донецького аеропорту”, яка пройшла біля будівлі аеровокзалу Міжнародного аеропорту “Одеса” та була присвячена пам’яті загиблих героїв.


№ 5, 29.01.2015 р., Хроніка, факти, події

“СІ БРИЗ” РОЗШИРЮЄ КОЛО УЧАСНИКІВ

   Упродовж трьох днів військові з України, США, Болгарії, Туреччини, Греції, Грузії та Великобританії обговорювали питання, пов’язані з плануванням наступних українсько-американських маневрів, а саме міжнародних навчань “Сі Бриз — 2015”. Так, в Одеському Будинку офіцерів пройшла перша конференція з планування найпотужніших міжнародних флотських маневрів в Україні.

№ 5, 29.01.2015 р., Хроніка, факти, події

ЕКОНОМІЧНІ ІНТЕРЕСИ ДЕРЖАВИ Й… ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

   Військова прокуратура Криворізького гарнізону Південного регіону України вживає заходів щодо повернення до державної власності земельної ділянки зі складу земель оборони площею майже 1,3 гектара.

№ 5, 29.01.2015 р., Хроніка, факти, події

“УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ — ЛЮДИ, НА ЯКИХ ТРИМАЄТЬСЯ НАША ДЕРЖАВА”

   Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак в рамках робочої поїздки відвідав військові частини та установи  Одеського гарнізону. Свій візит глава українського оборонного відомства розпочав із зустрічі з командуванням Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

№ 4, 24.01.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАЯВА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У ЗВ'ЯЗКУ З ТЕРОРИСТИЧНИМ АКТОМ У МАРІУПОЛІ

   Криваве вбивство проросійськими терористами десятків мирних людей, і поранення майже ста мирних мешканців Маріуполя є не просто терористичним актом. Це – злочин проти людяності, підсудний Гаагському трибуналу.

№ 4, 24.01.2015 р., Техніка та озброєння

УКРАЇНСЬКА АРМІЯ МОЖЕ ОТРИМАТИ НА ОЗБРОЄННЯ НОВИЙ РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС "САПСАН"

   Програма створення «Сапсана» передбачала реалізацію проекту вже в 2015 році, але не була виконана через нестачу фінансування.
 

№ 4, 23.01.2015 р., Хроніка, факти, події

МОСКОВСЬКІ ШАБЛОНИ

   Політика Російської Федерації на пострадянському просторі протягом 23 років практично не змінюється. Досить згадати, що Кремль робив на початку 90-х років минулого століття в Грузії, Азербайджані, Литві, Латвії, Молдові , українському Криму...

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

СТАН ПОРАНЕНИХ — СТАБІЛЬНИЙ

   Двадцять дев’ять військовослужбовців нещодавно були доставлянні до шпиталю Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.
   Про їх теперішній стан розповів начальник ВМКЦ ПР полковник медичної служби Володимир Майданюк.

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

МОБІЛІЗАЦІЯ: МІФИ ТА ПРАВДИВА ІНФОРМАЦІЯ

   Проведення заходів із мобілізації продовжують обростати різноманітними міфами та чутками. Зрозуміло, що певні спецслужби “братської” сусідньої країни відпрацьовують свій хліб, тим самим вони намагаються посіяти паніку та недовіру серед громадян України. Особливо це було помітно під  час проведення попередніх етапів мобілізації.

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

РІЧНИЦЯ СПРАВЖНЬОГО РЕФЕРЕНДУМУ НА БОРТУ ФЛАГМАНА ВМС УКРАЇНИ

   Рівно 24 роки тому на території півострова відбувся загальнокримський референдум, який встановив статус Криму як автономної республіки у складі суверенної України.

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

22 СІЧНЯ — ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

   У Одесі сьогодні на честь Дня Соборності України відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
   В урочистій церемонії взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, міський голова Одеси Геннадій Труханов, заступник голови — керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Володимир Кулаков, військовослужбовці гарнізону, представники громадськості, духовенство. 

Архів