Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

3 березня 2015 р.
      
SpaceX успішно вивела в космос два супутники з інноваційними іонними двигунами      США дадуть $120 мільйонів на оснащення української армії      Гонтарєва обіцяє 20-22 гривні за долар після кредиту МВФ      РФ виключила з держпрограми озброєння українсько-російський АН-70 – ЗМІ      Кримінальне покарання за критику неприпустиме - Сюмар      Японія висловила протест у зв'язку із запуском балістичних ракет КНДР      Пайєтт: Російські генерали беруть участь у конфлікті на Донбасі      
№ 9, 26.02.2015 р.

МОРСЬКА ПІХОТА ТРИМАЄ ОБОРОНУ

   Подолавши повітрям територію Миколаївської та Одеської областей, протидиверсійні підрозділи морської піхоти Військо-Морських Сил Збройних Сил України здійснили десантування на необладнане піщане узбережжя Бугазької коси.

№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ЧАСТКОВА МОБІЛІЗАЦІЯ ТА МАЙБУТНІЙ ПРИЗОВ

   У приміщенні Тернопільського обласного військового комісаріату відбувся брифінг, під час якого мова йшла про четверту чергу часткової мобілізації та майбутній призов на строкову військову службу у Збройні Сили та інші військові формування України.

№ 9, 26.02.2015 р., Бойова підготовка

БУВ ХУДОЖНИКОМ, А СТАВ... АРТИЛЕРИСТОМ

   В рамках комплексу тактичних навчань та тренувань, які проходять у Військово-Морських Силах Збройних Сил України, підрозділи артилерії берегових військ національного флоту відпрацювали низку завдань у польових умовах.

№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАПАСНИКИ ЗАКИДАЛИ ГРАНАТАМИ РОСІЙСЬКИЙ ТАНК Т-72

   На Харківщині зі слухачами курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при Гвардійському ордена Червоної Зірки факультеті військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” успішно завершено польовий вихід.
 

№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

“ЗГУРТОВАНІ ВОЛОНТЕРИ — ВИРІШЕНІ ПРОБЛЕМИ”

   На площі Театральній в Ужгороді відбулася фотовиставка “Волонтери в зоні АТО”, яка приурочена клопіткій і небезпечній, але вкрай потрібній волонтерській роботі на сході нашої країни.

№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ХЛІБОРОБ ЯПОНЧИК З БЛОКПОСТА БАЛУ

   Кулеметник Михайло зі 128-ї окремої гірськопіхотної бригади, або як його називають бойові побратими Япончик, донедавна був одним з оборонців Дебальцевського напрямку та тримав ключові позиції на лінії оборони українських силовиків.


№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ДЕРЖАВНА НАГОРОДА — РІДНИМ ЗАГИБЛОГО

   У Харкові сім’ї військовослужбовця окремої бригади армійської авіації члена екіпажу вертольоту МІ-24 капітана Антона Родіонова, який минулого літа загинув в бою на Луганщині, вручили державну нагороду — орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.


№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРАВОПОРУШНИК ЗАЛИШАЄТЬСЯ В АТО

   Першотравневим районним судом Донецької області військовослужбовця однієї з військових частин, призваного за мобілізацією, засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 405 КК України.


№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

З УРАХУВАННЯМ КАРДИНАЛЬНИХ ЗМІН ВІЙСЬКОВО-ПОЛІТИЧНОЇ ОБСТАНОВКИ…

   У військовій прокуратурі Південного регіону України під головуванням військового прокурора регіону генерал-майора юстиції Павла Богуцького відбулося розширене засідання колегії щодо підбиття підсумків діяльності за 2014 рік.


№ 9, 26.02.2015 р., Хроніка, факти, події

САЛЮТ ТА БІЛІ ГОЛУБИ НАД ОДЕСОЮ

   Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук взяв участь в урочистих заходах, присвячених вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні, загиблих під час минулорічних подій на столичному Майдані.


№ 8, 19.02.2015 р., Хроніка, факти, події

БІЛЬ І ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

   Одесити разом з усім українським народом віддали шану мужності та героїзму воїнів-інтернаціоналістів та їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш ніж двадцяти країнах світу.

№ 8, 19.02.2015 р., Хроніка, факти, події

ІЗ ЗАПАСУ — НА ПЕРЕДОВУ

   На факультеті Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації триває підготовка офіцерів, призваних із запасу під час четвертої хвилі часткової мобілізації.

№ 8, 19.02.2015 р., Хроніка, факти, події

“А ВОЛОНТЕРИ ПО НОЧАМ НЕ СПЯТ...”

   Нещодано військовий журналіст В’ячеслав Болотнюк презентував в мережі інтернет свою пісню, присвячену волонтерам України.
 

Архів