Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

22 грудня 2014 р.
      
Турчинов хоче очистити українські ЗМІ від провокаторів      Місія МВФ повернеться до Києва в січні      ЄС попередив Росію про готовність до тривалої конфронтації      В Україні з початку року загинув 81 міліціонер      Аварійні відключення світла можуть продовжитися до кінця зими      Лукашенко прилетить на переговори до Києва - ЗМІ      Уряд дозволив імпорт електроенергії приватним компаніям      Україна скоротила зовнішній борг майже на $1,2 мільярда      Штайнмайєр: Одностороннє припинення вогню Україною заслуговує на повагу      
№ 35-36, 22.12.2014 р.

ВИСТУП ПЕТРА ПОРОШЕНКО НА ЗАСІДАННІ РНБО

   Шановні пані та панове!
   Завершується найважчий рік в новітній історії України - рік нашої Вітчизняної війни 2014 року, війни за свободу, незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
   Ця війна зробила нас сильнішими. Ця війна згуртувала нас як націю. Вперше Україна є такою об’єднаною. Разом з цим ця війна завдала нищівного удару по українській економіці. Уявіть собі, щоденно українським платникам податків, українській державі операція на Сході коштує майже 100 мільйонів гривень.
 

№ 35-36, 20.12.2014 р., Бойова підготовка

ТРЕНУВАННЯ З УРАХУВАННЯМ БОЙОВОГО ДОСВІДУ

   Військово-Морські Сили Збройних Сил України грудня провели комплекс тренувальних заходів з посилення охорони і оборони важливих об’єктів на півдні Одеської області.

№ 35-36, 19.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАХИСНИК МАРІУПОЛЯ ЗА ПОЗИВНИМ «ІЛЛІЧ»

   Мудрістю та виваженістю у рішеннях характеризується механік-водій танку Т-64Б одного з танкових підрозділів, що задіяний для захисту Маріуполя, солдат Олександр Глубоченко.

№ 35-36, 19.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ ПІДТРИМАЛИ АРТИСТИ ТА НАРДЕПИ

   На півдні Донеччини у Маріуполі перед учасниками антитерористичної операції  виступили артисти популярного українського гурту «Мандри».

№ 35-36, 18.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ШКОЛЯРІ ЗУСТРІЛИСЯ З УКРАЇНСЬКИМИ БІЙЦЯМИ

   У місті Виноградові, що на Закарпатті, щоб підняти патріотичний дух нашої молоді, проведено зустріч закарпатських військових, які повернулися із зони проведення АТО, із місцевими школярами старших класів.


№ 35-36, 18.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПОЗБАВИЛИ ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ

   До п’яти років позбавлення волі з позбавленням військового звання «підполковник», права обіймати певні посади на 2 роки та конфіскацією належного майна засуджений військовий комісар одного з районних військових комісаріатів Херсонської області.


№ 35-36, 17.12.2014 р., Хроніка, факти, події

"НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ – ЦЕ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ”

   Проведений у військовому відомстві України аналіз останніх подій у зоні проведення антитерористическої операції свідчить про суттєве зниження інтенсивності обстрілів позицій Збройних Сил України та населених пунктів. Також змінилися і типи озброєння, з якого проводяться обстріли.

№ 35-36, 17.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЛЯЛЬКИ ТА КОВЗАНИ - ВІД ЛАТВІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

   Військова делегація Латвійської Республіки зустрілась з дітьми сімей військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України,  які навесні поточного року переїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим до Миколаїва.


№ 35-36, 16.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ГАРНИЙ ВЗІРЕЦЬ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ…

   Напередодні великого релігійного свята Святого Миколая у Військово-морському ліцеї відбулася зустріч ліцеїстів та науково-педагогічного персоналу з священиком Української греко-католицької церкви отцем Олександром і отцем Ігорем з Української православної церкви Київського патріархату.


№ 35-36, 16.12.2014 р., Хроніка, факти, події

АРМІЙСЬКА РУКА ДОПОМОГИ ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ

   На півдні Донеччини учасники антитерористичної операції з числа військовослужбовців Збройних Сил України постійно надають допомогу місцевому населенню.


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

БІЛЯ МАРІУПОЛЯ РОЗВІДНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ДВОХ СНАЙПЕРІВ

   На півдні Донеччині в районі населеного пункту Павлополь бійцями підрозділу військової розвідки Збройних Сил України в ході пошуково-розвідувальних дій було виявлено та ліквідовано снайперську пару з числа бойовиків терористичного угрупування «ДНР».


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ САПЕРИ МІНУВАЛИ МОРСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ

   Неподалік Маріуполя на узбережжі Азовського моря  військовослужбовці інженерних військ  Збройних Сил України, які беруть участь в АТО, на практиці відпрацювали завдання щодо мінування водної перешкоди за допомогою плаваючих транспортерів ПТС-2.


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШИЙ ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

   Курсанти Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які успішно завершили навчання за програмою “Загальновійськова підготовка”, склали військову присягу на вірність українському народу.
 

Архів