Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

27 травня 2015 р.
      
На східному фронті без змін: у штабі АТО повідомили про нові обстріли з боку бойовиків      Чалий: На саміті у Ризі вдалося вирішити питання про безвізовий режим      В ОБСЄ заявили, що число порушень припинення вогню в зоні АТО скоротилося      У Криму сподіваються провести День кримськотатарського прапора      Росія навіть не зверталась до України щодо зустрічі з ГРУшниками      Туск: У пропаганди немає шансів проти правди      На Донбассе убили главаря террористов Мозгового      Законом про "небажані" організації Кремль відгороджує Росію від решти світу - Держдеп      
№ 20, 21.05.2015 р.

ОДЕСИТИ ОБИРАЮТЬ ЄВРОПУ

   Жителі і гості міста відсвяткували День Європи, відкриття якого відбулося в Міському саду.У церемонії відкриття свята, що проходив під гаслом “Єдність у різноманітті”, взяли участь міський голова Геннадій Труханов, голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, заступник міністра Кабінету міністрів - директор урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк, глави дипломатичних місій, акредитованих в Одесі, представники громадськості й численні іноземні гості.

№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

“ГЮРЗА” ГОТУЄТЬСЯ ДО КИДКА

   Технічна готовність малих броньованих артилерійських катерів проекту “Гюрза-М” складає вісімдесят відсотків.


№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

МАЙБУТНІ ГЕТЬМАНИ ГАРТУЮТЬСЯ В ОДЕСІ

   На плацу одеської  Військової академії відбулося урочисте відкриття другого обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

МАЛЮКИ МРІЮТЬ ПРО РОДИННЕ ТЕПЛО

   У зв’язку із досить складною ситуацією, що сталася в наслідок проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, мирні жителі саме цього регіону вкрай потребують всілякої допомоги від співвітчизників.

№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА

   Під час урочистої церемонії відкриття XVI Всеукраїнської виставки-форуму “Українська книга на Одещині”, яка проходила у приміщенні Одеської національної наукової бібліотеки імені М. Горького, військовослужбовцям Військово-Морських Сил Збройних Сил України передали понад 1,5 тисячі книг в рамках акції “Бібліотека українського воїна”.

№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

ВМС ЗА СТАНДАРТАМИ АЛЬЯНСУ

   Протягом місяця в Одесі проходив цикл робочих зустрічей міжнародних і вітчизняних експертів з питань відпрацювання пілотного проекту щодо реформування і розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил України — концептуальної моделі національного військового флоту майбутнього.

№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

ДОБІГАВСЯ ДО ГАУПТВАХТИ

   Комінтернівський районний суд Одеської області заарештував на три місяці з утриманням на гауптвахті військовослужбовця однієї з військових частин на півдні України.

№ 20, 21.05.2015 р., Хроніка, факти, події

КУРСАНТИ — ДІТЯМ ВОЇНІВ АТО

   Курсанти факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії взяли участь в благодійній акції «Допоможемо дітям», в рамках якої було проведено роботи з благоустрою території оздоровчого дитячого табору імені Юрія Гагаріна Збройних Сил України.

№ 19, 13.05.2015 р., Хроніка, факти, події

БЕЗ ПАФОСУ ТА ФАЛЬШИВИХ ЛОЗУНГІВ

   Вперше в Україні День Перемоги відзначали не оглядаючись на радянські шаблони та імперські традиції. Не було військових парадів, пафосу та фальшивих лозунгів.
   Замість цього українцям була запропонована ідея переосмислення подій Другої світової, перенесення акцентів з історії війни на історію конкретних людей. Іншими словами, цю дату наша країна вперше відкинула офіційно і почала нову традицію святкування 8 і 9 травня в європейському дусі пам’яті і примирення під гаслом “1939 — 1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”.


№ 19, 13.05.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕПОРУШНИЙ ЗВ’ЯЗОК ПОКОЛІНЬ

   З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, 70-річчя Перемоги над нацизмом та вшанування полеглих воїнів у Другій світовій війні в Одеському обласному військовому комісаріаті відбувся круглий стіл “Зв’язок поколінь захисників Вітчизни”.


№ 19, 13.05.2015 р., Хроніка, факти, події

ІЗ РОЗВІДНИКА — В МОРЯКИ

   День Перемоги по праву відзначається 9 травня. А розв’язана фашизмом Друга світова війна тривала ще довгих 4 місяці.    Завершилася вона на Далекому Сході розгромом гітлерівського сателіта — імператорської Японії, одного з найбільш активного учасника фашистського блоку.
 

№ 19, 13.05.2015 р., Хроніка, факти, події

БРОДИ, БЕРЛІН, ЧОРНОБИЛЬ…

   Ветеран Великої Вітчизняної війни, кавалер 4-х орденів Червоної Зірки та багатьох інших бойових орденів та медалей, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС генерал-лейтенант у відставці Борис Макарович Полторацький, напередодні 70-ї річниці Перемоги над фашистськими загарбниками, відзначив свій 90-й день народження.


№ 19, 13.05.2015 р., Хроніка, факти, події

ПОДВИГ ДІДІВ ЗМІЦНЮЄ ДУХ ВОЇНІВ НА ПЕРЕДОВІЙ

   День Перемоги був і залишається одним з найбільш хвилюючих та шанованих свят в нашій країні. Цей день назавжди вка-рбувався в історію, людську пам’ять і кожен українець долучається до свята, щоб вшанувати подвиг героїв-визволителів.


Архів