Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

7 березня 2016 р.
      
№ 10, 03.03.2016 р.

КУРС НА СТАНДАРТИ АЛЬЯНСУ

   На факультеті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” відбулася презентація уніфікованого тренажерного комплексу для підготовки військово-морських фахівців.Уніфікований тренажерний комплекс — це сучасний технічний засіб навчання, який являє собою програмно-апаратний комплекс, що включає в себе мультимедійний проектор, інтерактивну дошку, безпровідну систему колективного контролю знань, локальну мереж.

№ 10, 03.03.2016 р., Бойова підготовка

ПЕРША ВИСАДКА: ЗАВДАННЯ ВИКОНАНІ

   Одеський окремий батальйон морської піхоти ВМС ЗС України був створений лише декілька місяців тому, однак цього часу вистачило для того, щоб підготувати особовий склад на досить високому рівні.
 

№ 10, 03.03.2016 р., Хроніка, факти, події

БУВ СПІВАКОМ — СТАВ ВОЯКОМ

   У мирному житті заслужений артист України, фіналіст першого українського талант-шоу “Шанс”, володар гран-прі міжнародного пісенного конкурсу “На хвилях Світязя”, а з недавнього часу боєць Адам Горбатюк, попри вдалу музичну кар’єру, не залишився осторонь від виконання свого обов’язку перед державою і з серпня минулого року бере участь у антитерористичній операції на Луганському напрямку.


№ 10, 03.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ГІДНА ЕЛІТА НАШОЇ КРАЇНИ

   Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, перебуваючи з візитом на факультеті Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”, вручив почесні грамоти і цінні подарунки кращим майбутнім офіцерам національного військового флоту.


№ 10, 03.03.2016 р., Бойова підготовка

ІСПИТ ПРИЙМАЄ ГЛИБИНА

   Відповідно до плану бойової підготовки у дивізіоні пошуково-рятувальних суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України пройшло інструкторсько-методичне заняття щодо організації водолазної підготовки та пошуково-рятувального забезпечення національного військового флоту.


№ 10, 03.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ЛЮТНЕВИЙ ЗОРЕПАД ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ

   В одеській Військовій академії відбулася урочиста церемонія дострокового випуску молодих офіцерів. За традицією цього дня випускникам були вручені дипломи про закінчення навчального закладу за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр і магістр.

№ 10, 03.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ЛЕЙТЕНАНТСЬКІ ПОГОНИ, КОРТИКИ ТА ДИПЛОМИ

   Тридцять два курсанти 5-го курсу факультету Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” змінили свої курсантські погони на лейтенантські зірочки.

№ 10, 03.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ВЧИНИВ ЗЛОЧИН ВДРУГЕ

   Апеляційний суд Миколаївської області, дослідивши матеріали справи, погодився з позицією державного обвинувача та своєю ухвалою відмовив у задоволенні апеляційних скарг і залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким до 3 років позбавлення волі засуджено матроса на Миколаївщині.

№ 9, 26.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ПОДАРУНКИ ВІД “ЯНГОЛІВ ЩАСТЯ”

   Того дня, як завжди, був прохолодний зимовий ранок. Небо було пасмурне, прохолода давала про себе знати. Та нас нічого не зупиняло: ні ожеледиця на дорозі, ні невідомість там попереду, адже їдемо аж під кордон в Станично-Луганський район.


№ 9, 26.02.2016 р., Хроніка, факти, події

НЕВЛОВИМІ МЕСНИКИ

   Реактивна артилерія – грізна зброя, яку ми не використовуємо майже рік. Наші “Гради” стоять далеко від передової, тому командир реактивного дивізіону Дмитро Григоровоч, позивний “Змій”, та офіцер по роботі з особовим складом підрозділу Дмитро Володимирович, позивний “Тополь” після наради завжди спішили. Цього разу я поспішав разом з ними.

№ 9, 26.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ДРЕДНОУТИ НАД МАР’ЇНКОЮ

   Цей день був сонячний та тихий, і промайнув за всілякими господарськими клопотами. На позиціях була незвична тиша. Жодного пострілу у нашу сторону.


№ 9, 25.02.2016 р., Хроніка, факти, події

СУЧАСНУ ІСТОРІЮ ПИШУТЬ СУЧАСНІ ГЕРОЇ

   В Одесі військовослужбовці національного військового флоту на чолі з командувачем ВМС ЗС України віце-адміралом Сергієм Гайдуком вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.Адмірали та офіцери командування ВМС спільно з представниками інших військових частин Одеського гарнізону, органів місцевого самоврядування, ветеранами АТО, учасниками Революції Гідності, духовенства та містянами, вшановуючи пам’ять загиблих Героїв Євромайдану, поклали вінки і квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

№ 9, 25.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ЧОТИРИ СКЛАДОВІ ПЕРЕХОДУ ДО СТАНДАРТІВ АЛЬЯНСУ

   Питанням напрямків впровадження стандартів НАТО у підготовку Військово-Морських Сил та шляхи досягнення їх оперативної і технічної сумісності зі збройними силами країн-членів Північноатлантичного Альянсу була присвячена конференція, яка пройшла у Національному університеті “Одеська морська академія”.

Архів