Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

18 грудня 2014 р.
      
ЄС готовий посилити тиск на Росію      Петро Порошенко: Мета – не щоб Росії було гірше, мета – мир      Над Балтійським морем літало до 50 військових літаків РФ на добу - ЗМІ      З початку "перемир'я" загинули 162 українських військових      НБУ визнав резидентами кримчан, які проживають на материковій Україні      До кінця року армія отримає більше тисячі зразків військової техніки і зброї      Меркель: санкції проти РФ є неминучими      Путін не вважає своїх бойовиків на Донбасі найманцями      
№ 35-36, 17.12.2014 р.

"НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ – ЦЕ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ”

   Проведений у військовому відомстві України аналіз останніх подій у зоні проведення антитерористическої операції свідчить про суттєве зниження інтенсивності обстрілів позицій Збройних Сил України та населених пунктів. Також змінилися і типи озброєння, з якого проводяться обстріли.
   За словами начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Віктора Муженка, до оголошення режиму "Тиші", обстріли, переважно, велися з РСЗВ БМ-21 «Град», артилерійських систем, танків та мінометів.


№ 35-36, 18.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ШКОЛЯРІ ЗУСТРІЛИСЯ З УКРАЇНСЬКИМИ БІЙЦЯМИ

   У місті Виноградові, що на Закарпатті, щоб підняти патріотичний дух нашої молоді, проведено зустріч закарпатських військових, які повернулися із зони проведення АТО, із місцевими школярами старших класів.


№ 35-36, 18.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПОЗБАВИЛИ ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ

   До п’яти років позбавлення волі з позбавленням військового звання «підполковник», права обіймати певні посади на 2 роки та конфіскацією належного майна засуджений військовий комісар одного з районних військових комісаріатів Херсонської області.


№ 35-36, 17.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЛЯЛЬКИ ТА КОВЗАНИ - ВІД ЛАТВІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

   Військова делегація Латвійської Республіки зустрілась з дітьми сімей військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України,  які навесні поточного року переїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим до Миколаїва.


№ 35-36, 16.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ГАРНИЙ ВЗІРЕЦЬ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ…

   Напередодні великого релігійного свята Святого Миколая у Військово-морському ліцеї відбулася зустріч ліцеїстів та науково-педагогічного персоналу з священиком Української греко-католицької церкви отцем Олександром і отцем Ігорем з Української православної церкви Київського патріархату.


№ 35-36, 16.12.2014 р., Хроніка, факти, події

АРМІЙСЬКА РУКА ДОПОМОГИ ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ

   На півдні Донеччини учасники антитерористичної операції з числа військовослужбовців Збройних Сил України постійно надають допомогу місцевому населенню.


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

БІЛЯ МАРІУПОЛЯ РОЗВІДНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ДВОХ СНАЙПЕРІВ

   На півдні Донеччині в районі населеного пункту Павлополь бійцями підрозділу військової розвідки Збройних Сил України в ході пошуково-розвідувальних дій було виявлено та ліквідовано снайперську пару з числа бойовиків терористичного угрупування «ДНР».


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ САПЕРИ МІНУВАЛИ МОРСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ

   Неподалік Маріуполя на узбережжі Азовського моря  військовослужбовці інженерних військ  Збройних Сил України, які беруть участь в АТО, на практиці відпрацювали завдання щодо мінування водної перешкоди за допомогою плаваючих транспортерів ПТС-2.


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШИЙ ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

   Курсанти Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які успішно завершили навчання за програмою “Загальновійськова підготовка”, склали військову присягу на вірність українському народу.
 

№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПРИСЯГАЮ НІКОЛИ НЕ ЗРАДИТИ…

   Через тимчасову анексію території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя вперше в історії діяльності Центру військово-музичного мистецтва національних Військово-Морських Сил відбулося складання новоспеченими військовослужбовцями контрактної служби військової присяги на вірність українському народу в місті-герої Одесі — теперішній головній базі вітчизняного військового флоту.


№ 35-36, 14.12.2014 р., Хроніка, факти, події

БІЙЦІВСЬКИЙ ХАРАКТЕР ЗАХИСНИКА МАРІУПОЛЯ

   Понад три місяці на варті морських рубежів зони проведення антитерористичної операції стоїть військовослужбовець протитанкового артилерійського підрозділу 55-ї окремої артилерійської бригади солдат Максим Бойцов. Долати будь-які труднощі та залишатися на висоті військового професіоналізму захиснику Маріуполя допомагає його спортивний гарт.


№ 35-36, 13.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗНИЖЕННЯ НЕГАТИВНИХ РИЗИКІВ ТА ПРОФЕСІЙНА ПЕРЕПІДГОТОВКА

   Протягом двох з половиною місяців громадським рухом «Ліга офіцерів» в  Україні  реалізовувався  проект  ОБСЄ  "Допомога  в  соціальній   адаптації  військовослужбовцям  Збройних Сил України, які звільняються у запас".


№ 35-36, 12.12.2014 р., Хроніка, факти, події

НА ЗАПРОШЕННЯ — В ПІДШЕФНУ ШКОЛУ

   У Миколаївській школі-інтернат №7 відбувся патріотичний захід — «Урок мужності» із запрошенням особового складу військової частини А-3163.


Архів