Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

1 листопада 2014 р.
      
Арсеній Яценюк запросив в коаліцію всіх, крім "Опозиційного блоку"      КБ «Південне» розслідує вибух ракети «Антарес» в США      ЄС дав Україні понад 60 мільйонів на переселенців та Донбас      ЦВК опрацювала майже 98%: «Народний фронт» випереджає БПП      Кабмін має виписати схему відстрочки за кредитами для бійців АТО - суд      Сенатори США: Вибори це важливо, але Україні потрібна оборонна зброя      Бюджет-2015 має бути прийнятий до 30 грудня - БПП      Втрати російських банків в Україні сягнули $ 12,5 млрд      
№ 29, 29.10.2014 р.

ЗА ЛЕГЕНДОЮ НАВЧАНЬ, У КРИЗОВОМУ РАЙОНІ...

   Неподалік населеного пункту Арциз, що на Одещині, пройшли тактичні навчання зведеного підрозділу військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України та морської авіаційної бригади національного військового флоту.
   За легендою навчань, у кризовому районі було виявлено незаконні сепаратистські та екстремістсько-терористичні угрупування, які мали на меті дестабілізувати обстановку в даному регіоні. Відповідно до задуму навчань морські піхотинці здійснили десантування з гелікоптерів і літака та зайняли кругову оборону.

№ 29, 29.10.2014 р., Бойова підготовка

ГЛИБИНА ПОМИЛОК НЕ ПРОБАЧАЄ

   У підрозділах Військово-Морських Сил Збройних Сил України, відповідно до їх практичної діяльності, триває планове і, головне, інтенсивне виконання завдань бойової підготовки.
   Зокрема, у дивізіоні пошуково-рятувальних суден Військово-Морських Сил Збройних Сил України проведено чергові водолазні спуски особового складу аварійно-рятувального загону. Протягом визначеного періоду водолази вдосконалили свої практичні дії з плавання у легких костюмах та з огляду підводної частини корпусу корабля та гвинто-стернової групи.

№ 29, 29.10.2014 р., Хроніка, факти, події

МОРСЬКІ ПІХОТИНЦІ ЗАВІТАЛИ ДО ШКОЛЯРІВ

   Військовослужбовці батальйону морської піхоти завітали у гості до миколаївських школярів і розповіли учням 9-х класів середньої школи №51 про традиції підрозділу, в якому вони служать, та про завдання, які він виконує.

№ 29, 29.10.2014 р., Хроніка, факти, події

З ПЕРШИХ ВУСТ ПРО ВОГНЕННІ РОКИ

   З нагоди 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників у 59-му Будинку офіцерів відбулася науково-практична конференція. Захід пройшов за підтримки влади міста та за участю ветеранських організацій, представників командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України та учнівської молоді.

№ 29, 29.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ГОСТІ НА ФЛАГМАНІ УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ

   У рамках військово-патріотичного виховання молоді хлопці та дівчата з дитячого будинку “Перлинка” відвідали флагман Військово-Морських Сил Збройних Сил України — фрегат “Гетьман Сагайдачний”.

№ 29, 29.10.2014 р., Хроніка, факти, події

КВІТИ ПАМ’ЯТІ ТА ШАНА — ВИЗВОЛИТЕЛЯМ УКРАЇНИ

   Восени 1944 р. завершилося визволення території України від фашистських загарбників. У результаті успішного здійснення Львівсько-Сандомирської, Яссько-Кишинівської, Карпатсько-Ужгородської операцій військами Червоної Армії були повернені Львівська область, Ізмаїл, a також Закарпатська Україна.

№ 29, 29.10.2014 р., Хроніка, факти, події

НЕСПОРТИВНА БОРОТЬБА ЗА СПОРТИВНИЙ ОБ’ЄКТ

   Спортивний комплекс Міноборони, до якого входять стадіон, плавальний басейн та інші споруди, розташовані на земельній ділянці площею 3,5 га в центральній частині Одеси, за останні роки встигли продати і перепродати.

№ 29, 29.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ МОРЯКИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ

   Цьогоріч останньої неділі жовтня громадяни України обирали новий парламент. Народне волевиявлення проходило у непростих умовах, адже частина території України окуповано, а на сході країни тривають бойові дії. Проте, незважаючи ні на що, вибори до Верховної Ради України відбулись, і Україна незабаром матиме новий парламент.

№ 28, 28.10.2014 р., Офіційно

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА З НАГОДИ 70-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

   Дорогі співвітчизники!
   Рівно 70 років тому наші діди й прадіди звільнили Україну від фашистських загарбників.
   Ще в березні 1939 року, коли до початку Другої світової війни залишалося півроку, наша країна однією з перших відчула подих кривавої трагедії. Героїчні захисники Карпатської України вступили у нерівний бій із окупаційними військами.

№ 28, 27.10.2014 р., Хроніка, факти, події

В ОТТАВІ ПРОГОЛОСУВАЛИ УКРАЇНЦІ КАНАДИ

Всі громадяни України, що зареєструвалися заздалегідь, змогли 26 жовтня проголосувати в приміщенні Посольства України в Канаді в м. Оттава. Для цього потрібно було мати при собі український закордонний паспорт. 

№ 28, 26.10.2014 р., Хроніка, факти, події

СПРАВЖНІХ ВОЇНІВ ГАРТУЮТЬ ЗМАЛКУ

   На території одеської Військової академії проходив другий обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

№ 28, 26.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗГАДУЮЧИ ГЕРОЇЧНУ ОБОРОНУ ОДЕСИ...

   На базі Військово-історичного музею Південного оперативного командування відбувся творчий вечір, присвячений пам’ятній для всіх одеситів даті — рівно 73 роки тому завершилася героїчна оборона міста у роки Великої Вітчизняної війни.

№ 28, 26.10.2014 р., Хроніка, факти, події

“ДЯКУЮ УСІМ ЗА ДОПОМОГУ ТА ТУРБОТУ!”

   Військовослужбовець Військово-Морських Сил Збройних Сил України старший мічман Сергій Шкодін, який дістав важкі поранення під час участі в антитерористичній операції та проходив лікування у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, буде проходити безкоштовну реабілітацію на базі оздоровчого комплексу “Чабанка”.

Архів