Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

19 квітня 2015 р.
      
Путін зацікавлений у затяжному конфлікті з Україною - екс-посол США      Google почала переносити свої сервери в дата-центри РФ - ЗМІ      Президент Південної Кореї вирішила не їхати в Москву на парад Перемоги      Порошенко: Повтору одеської бійні не буде      Адвокат України: Наша позиція щодо золота скіфів дуже сильна      Німеччина виділить 14 мільйонів євро українським заповідникам      У Росії почали формувати новий гумконвой для Донбасу      
№ 16, 16.04.2015 р.

КЛЯТВІ МОРПІХА — “ВІРНИЙ ЗАВЖДИ”!

   60 міцних молодих юнаків пройшли випробування вогнем, водою і перешкодами та склали клятву морського піхотинця для того, щоб стати справжніми “чорними беретами” у складі  морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України. “Вірний завжди” — таким суворо-лаконічним є бойове гасло морської піхоти національного військового флоту. Проходити військову службу в рядах “чорних беретів”, який вважається елітним підрозділом, є справою почесною, шляхетною та відповідальною.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРОДОВЖУВАЧІ ШЛЯХЕТНИХ ТРАДИЦІЙ

   З нагоди відзначення 71-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників, міський голова Геннадій Труханов відвідав Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та взяв участь в урочистих заходах.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

З УРАХУВАННЯМ ОСОБЛИВОСТЕЙ ПРОВЕДЕННЯ ПОПЕРЕДНІХ ЕТАПІВ…

   На базі Одеського обласного військового комісаріату під керівництвом командувача військ оперативного командування “Схід” генерал-майора Сергія Наєва було проведено методичний збір з військовими комісарами обласних військових комісаріатів оперативного командування “Схід”.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕ КУРОРТНА СЛУЖБА “ДІДА”

   Захисник Маріуполя за позивним “Дід” постійно тримає себе у відмінному фізичному і морально-психологічному стані. Щоранку десантник пробігає по 4-5 кілометрів, підтягується на перекладині не менш 10 разів, віджимається від полу по 30 разів тощо.


№ 16, 16.04.2015 р., Хроніка, факти, події

БОРОТЬБА ЗА ЗЕМЛЮ В ЦЕНТРІ МІСТА

   Рішенням господарського суду Дніпропетровської області задоволено у повному обсязі позов військової прокуратури Криворізького гарнізону Південного регіону України в інтересах держави в особі міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Дніпропетровська до Криворізької міської ради.


№ 14-15, 12.04.2015 р., Офіційно

ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА З ВЕЛИКОДНЕМ

   Дорогі брати і сестри!
   Сьогодні по всій Україні, в усіх її церквах та храмах, українською та іншими мовами ми радо зустрічаємо світле свято Воскресіння. Як писав ще апостол Павло: «Один Господь! Одна віра! Одне хрещення!».

№ 14-15, 11.04.2015 р., Хроніка, факти, події

«УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ МОРСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ»

   У рамках відзначення 71-ї річниці визволення Одеси від фашистських загарбників Президент України – Верховний Головнокомандувач ЗС України Петро Порошенко взяв участь в офіційній церемонії вшанування пам’яті моряків, які віддали свої життя, захищаючи місто у роки Другої світової війни.

№ 14-15, 09.04.2015 р., Хроніка, факти, події

СВЯЩЕННА КЛЯТВА В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ

   На одному з військових полігонів Миколаївщини відбулась урочиста церемонія складання Військової присяги на вірність українському народові.
 

№ 14-15, 09.04.2015 р., Хроніка, факти, події

БРОНЬОВАНИЙ КУЛАК МАРІУПОЛЯ

   У лавах захисників Вітчизни, які зараз виконують бойові завдання на Маріупольському напрямку зони АТО, перебувають воїни зведеного підрозділу 17-ї окремої танкової бригади.

№ 14-15, 09.04.2015 р., Хроніка, факти, події

“РАНІШЕ Я ПРОСТО НЕ ЗНАВ СПРАВЖНЬОЇ ЦІНИ МИРУ”

   На передовій сил АТО серед захисників Маріуполя нині перебуває начальник зв’язку одного з мотопіхотних батальйонів капітан Олексій Петров.


№ 14-15, 09.04.2015 р., Хроніка, факти, події

“СКАЖУ ВІДВЕРТО, В ДОНЕЦЬКУ ЗАРАЗ НЕМОЖЛИВО ЖИТИ”

   Офіцери групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України продовжують допомагати місцевому населенню та вимушеним переселенцям.

№ 14-15, 09.04.2015 р., Хроніка, факти, події

ТАМ, ДЕ УКРАЇНА — ТАМ МИР І СПОКІЙ

   Групою цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України були облаштовані два дитячі майданчики в одному з населених пунктів Новосілківського району Донецької області.

№ 13, 08.04.2015 р., Хроніка, факти, події

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД

   У Новосілківському районі Донецької області відбулась конференція на тему «Розвиток способів застосування та методів підготовки підрозділів Збройних Сил України». Захід проходив під головуванням командувача військ оперативного командування «Схід» генерал-майора Сергія Наєва.

Архів