Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

6 квітня 2016 р.
      
№ 14, 31.03.2016 р.

НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ ПРО ОКУПАЦІЮ КРИМУ

   В Одесі презентували повнометражний документальний фільм творчого об’єднання “Babylon”13” під назвою “Крим: як це було”. Це історія офіцерів, солдатів і матросів, які під час захоплення Криму російськими окупантами, проявляючи мужність та героїзм, не зрадили своїй присязі на вірність народу України.

№ 14, 31.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ФЛАГМАНИ УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ - НА ФЛАГМАНІ УКРАЇНСЬКОГО ФЛОТУ

   На борту флагмана Військово-Морських Сил ЗС України — фрегаті “Гетьман Сагайдачний” відбулася зустріч командувача флоту віце-адмірала Сергія Гайдука з президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком.


№ 14, 31.03.2016 р., Хроніка, факти, події

БЛАГОДІЙНІСТЬ НЕ ПОТРЕБУЄ ВИНАГОРОДИ

   Курсанти та офіцери факультету Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія” взяли участь у проведенні “Дня донора”.


№ 14, 31.03.2016 р., Хроніка, факти, події

“ЧОРНЕ МОРЕ ПЕРЕСТАЛО БУТИ ПРОСТОРОМ ДОВІРИ”

   В Одесі завершилася міжнародна конференція “Гібридні рішення щодо безпеки в Чорноморському регіоні”.


№ 14, 31.03.2016 р., Хроніка, факти, події

КОЛЕГІАЛЬНІСТЬ І РОБОТА У СИНДИКАТАХ

   В Одесі завершилася головна конференція з планування українсько-американського навчання “Сі Бриз-2016”, метою якого буде проведення багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні.

№ 14, 31.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ДРУГА СУДИМІСТЬ НА П’ЯТЬ РОКІВ

   Вироком Запорізького районного суду Запорізької області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство), засуджено військовослужбовця однієї з військових частин на Запоріжжі.


№ 13, 24.03.2016 р., Бойова підготовка

ДВАДЦЯТЬ ГОДИН МАЙБУТНІХ ВОДОЛАЗІВ

   У Військово-Морських Силах Збройних Сил України триває практичний курс водолазної підготовки. Зокрема, на базі факультету ВМС Національного університету “Одеська морська академія” військовослужбовці корабельного складу і підрозділів спеціального призначення флоту проходять інтенсивну підготовку з водолазної справи.

№ 13, 24.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ЗАСЛУЖЕНА НАГОРОДА - ГЕРОЮ

   Командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Сергій Гайдук вручив державну нагороду України — медаль “Захиснику Вітчизни” понтонеру батальйону морської піхоти матросу Анатолію Маслію, який проходить лікування у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону.


№ 13, 24.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ПРАКТИЧНА СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ І ДОСВІД АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

   Цьогорічні лейтенантські збори, які розпочалися у Військово-Морських Силах Збройних Сил України з офіцерами-випускниками тактичного рівня, кардинально відрізняються від традиційних інструкторсько-методичних зборів попередніх років.


№ 13, 24.03.2016 р., Хроніка, факти, події

МАЛЕНЬКИЙ ВНЕСОК У ВЕЛИКУ СПРАВУ

   У командуванні ВМС ЗС України відбулась благодійна акція “День донора”, в ході якої понад 50 військових моряків здали кров для хворих з опіками та військовослужбовців, які отримали поранення в зоні проведення АТО.

№ 13, 24.03.2016 р., Хроніка, факти, події

МОРПІХ ДІЯВ РІШУЧЕ

   У Миколаївській області морські піхотинці врятували життя місцевого мешканця. Чоловік похилого віку рибалив на надувному човні, коли не помітив напнутого тросу, перекинувся і впав у льодяну воду.

№ 13, 24.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ЮНІ ПАТРІОТИ — МАЙБУТНЄ КРАЇНИ

   Військовослужбовці національних Військово-Морських Сил, які виконували бойові завдання в зоні проведення АТО, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України, провели урок мужності та патріотизму для учнів загальноосвітньої школи № 1 міста Татарбунари Одеської області.

№ 13, 24.03.2016 р., Хроніка, факти, події

ВИТЯЗІ МОРСЬКИХ ГЛИБИН

   День моряка-підводника в Одесі відзначили церемонією покладанням квітів та вінків до пам’ятника Стефану Джевецькому, що в парку Перемоги.


Архів