Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

23 листопада 2014 р.
      
НАТО: Росія продовжує перекидати в Україну війська і зброю      Штайнмаєр: Ми близькі до роз'єднання протиборчих сторін на сході України      Російським морякам таки заборонили доступ на кораблі "Містраль"      У Раді ЄС визначили, що конфлікт в Україні загрожує безпеці Євросоюзу      Росії слід "пред'явити ціну" за порушення Мінських домовленостей - Байден      Яценюк: Гуманітарна катастрофа на Донбасі буде на совісті Кремля      США необхідно якнайшвидше озброїти Україну - ЗМІ      В Кремлі вимагають 100% гарантії, що Україна не буде в НАТО      Тетерук: Маккейн запевнив, що допоможе Україні      Нацгвардійці отримають новітнє озброєння - Аваков      
№ 30, 18.11.2014 р.

ІМЕННІ ГОДИННИКИ ВІД ПРЕЗИДЕНТА ТА РАЦІЇ ВІД ВОЛОНТЕРІВ

   У Миколаєві 16 листопада  з нагоди Дня морської піхоти України відбулись урочисті заходи. Дійство розпочалося з відкриття військового містечка для підрозділів морських піхотинців. Віднині морські піхотинці розміщуватимуться на території колишньої Миколаївської загальноосвітньої школи соціальної реабілітації. На відкриття військового містечка прибув головнокомандувач Військово-Морських Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, генерал-майор Ігор Воронченко, офіцери командування, а також голова миколаївської облдержадміністрації Вадим Меріков, інші посадові особи і гості міста.

№ 30, 19.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ПУНКТ В ОДЕСЬКОМУ ГАРНІЗОНІ — РЕЗУЛЬТАТ ДІЄВОСТІ ПРОГРАМИ «УКРАЇНА — НАТО»

   Днями у штабі командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди відкриття позаштатного інформаційно-консультативного пункту Одеського гарнізону з питань соціальної адаптації військовослужбовців.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

В РЕШТІ-РЕШТ „ГЮРЗА” ДОПЛИВЕ ДО ОДЕСИ

   Під час урочистостей з нагоди святкування Дня морської піхоти України у Миколаєві командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук оприлюднив інформацію про те, що публічне акціонерне товариство „Завод „Ленінська кузня” відновлює будівництво бронекатерів «Гюрза-М» для дивізіону річкових кораблів.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ГРУБКИ — „БУРЖУЙКИ” ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

  Умільці з Одеської області Валерій Герасим’юк та Анатолій Копайгора на власному подвір’ї налагодили виробництво грубок — „буржуйок” для українських військовослужбовців, які виконують завдання щодо забезпечення територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

КРАЩІ РЕСТОРАТОРИ ГОДУЮТЬ ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ

   На Донеччині до продовольчого забезпечення захисників Маріуполя залучено кращих фахівців з числа військовослужбовців різних тилових підрозділів Збройних Сил України за різними напрямками забезпечення.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ЮНІ ПАТРІОТИ — НА КОРАБЛЯХ ФЛОТУ

   У рамках військово-патріотичного виховання молоді понад сто дітей з Овідіопольського району Одещини відвідали з екскурсією кораблі та судна забезпечення національних Військово-Морських Сил.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ВОЇНИ-АРТИЛЕРИСТИ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОЧИНЦЯ

   На Донеччині у Маріуполі, на території Державного підприємства “Маріупольський морський торговельний порт”, воїни-артилеристи затримали молодого чоловіка, який через вікно проник до однієї з адміністративних будівель порту.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

МИКОЛАЇВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДОПОМАГАТИ ФЛОТУ

   Військовій частині Військово-Морських Сил Збройних Сил України, бійці якої вже тривалий час виконують завдання в зоні антитерористичної операції, надано допомогу.

№ 30, 18.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ДЕРЖАВА ПОСИЛЮЄ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ВІЙСЬКОВИХ

   Про те, як сьогодні відбувається соціальне забезпечення учасників АТО, розповів начальник Південного територіального юридичного відділу підполковник Юрій Добров під час брифінгу, який відбувся в Одеському кризовому медіа-центрі.

№ 30, 17.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ…

   Напередодні Дня морської піхоти у Практичній гавані Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України відкрили пам’ятну дошку військовослужбовцям флоту, які загинули під час виконання конституційного обов’язку щодо захисту незалежності і територіальної цілісності держави.

№ 30, 16.11.2014 р., Офіційно

ПРЕЗИДЕНТ ВВІВ У ДІЮ РІШЕННЯ РНБО ПРО ЗАХОДИ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ БЕЗПЕКИ

    Президент України Петро Порошенко підписав Указ, що вводить в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада «Про невідкладні заходи із забезпечення державної безпеки».

№ 30, 13.11.2014 р., Хроніка, факти, події

ДЕРИБАН ЗЕМЛІ ПО-ОДЕСЬКИ

   Боротьба за Тарутинський полігон, що на Одещині, триває вже достатньо довго. І з кожним разом стає все більш напруженою. Адже непросто в наш час вирвати з рук шахраїв і повернути законному власнику, тобто державі, його власність.

№ 30, 13.11.2014 р., Хроніка, факти, події

АРСЕНАЛЬЦІ БУЛИ СЕРЕД ПЕРШИХ

   На плацу військової частини Очаківського гарнізону в урочистій обстановці вітали з поверненням перших учасників АТО зі своєї частини.

Архів