Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

17 вересня 2014 р.
      
Рада прийняла закон про люстрацію      Санкції ЄС відчуває кожна сім'я в Росії – британський міністр      ЄС ніколи не визнає «вибори» у Криму - заява      Спроби вибудувати відносини з Росією провалилися - Расмуссен      Євросоюз не визнає російські "вибори" в окупованому Криму      На Донбасі можуть запровадити "особливий порядок" на 3 роки      РФ перенесла газові переговори з Єврокомісією і Україною      
№ 22, 15.09.2014 р.

"СІ БРИЗ-2014": ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

   Минулого тижня українські кораблі, катери і судна повернулися до місць постійного базування з північного району Чорного моря, де брали участь у двосторонніх навчаннях Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Військово-Морських Сил США "Сі бриз-2014". Метою навчання, що тривало з 8 по 10 вересня, було проведення міжнародної операції з встановлення та забезпечення зони безпеки судноплавства у кризовому районі. Також до участі в маневрах були запрошені представники флотів інших країн світу.

№ 22, 11.09.2014 р., Міжнародне співробітництво

ПРОТИЧОВНОВА БОРОТЬБА ТА ПОВІТРЯНА РОЗВІДКА

   В рамках українсько-американських навчань «Сі Бриз – 2014» були проведенні тренування авіаційного компонента в морі. Зокрема, гелікоптери та літак морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України спільно із силами навчань тренувались виявляти підводні цілі безпосередньо в морі.

№ 22, 10.09.2014 р., Бойова підготовка

ЗАСІДКА НЕ СТАЛА НЕСПОДІВАНКОЮ

   Підрозділи військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України та морської піхоти продовжують виконувати завдання  щодо підготовки за усіма напрямками бойової діяльності.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ДО УВАГИ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ!

   Редакція газети “Флот України” нагадує, що  військовослужбовці можуть передплатити  газету ”Флот України”  та журнал “Морська держава” з суттєвими знижками.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ТРИ ВАНТАЖІВКИ ДЛЯ АТО

  Для закарпатських військових із 128-ї бригади відправлено три вантажівки спорядження, харчів, одягу тощо. Загалом — 60 тонн найне¬обхіднішого товару для військових.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ

   Сьогодні багато йдеться про надання тих чи інших пільг для учасників антитерористичної операції на сході нашої країни. Долучилися до доброї справи й на Закарпатті.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

НЕПОКОРА, ВЧИНЕНА ГРУПОЮ ОСІБ…

  У серпні 2014 року в базовому таборі однієї з військових частин, що розташований в районі проведення антитерористичної операції, дев’ять військовослужбовців відкрито відмовилися виконувати бойовий наказ командира підрозділу.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ОДЕСЬКІ ШКОЛЯРІ ПІДТРИМАЛИ ПОРАНЕНИХ

   Учні одеських шкіл — учасники Першого міського форуму соціальних проектів серед школярів відвідали поранених під час антитерористичної операції бійців, які знаходяться на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗАХИСТ УКРАЇНИ

   Саме цій важливій тематиці було присвячено брифінг, який відбувся в Одеському кризовому медіа-центрі. У ньому взяли участь нині вже курсанти 1-го курсу Військової академії (м. Одеса), які до вступу, будучи контрактниками, брали участь у боях за територіальну цілісність України на сході країни.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ, АВІАТОРИ І ТАНКІСТИ!

   У військових вишах Харківського гарнізону курсанти-першокурсники урочисто склали військову присягу на вірність українському народу.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ДОНЕЧЧАНИ СТАЛИ ХАРКІВСЬКИМИ ДОБРОВОЛЬЦЯМИ

   На Харківщині майже три тисячі чоловік направлено до війська в рамках третьої хвилі мобілізації. Напередодні дві команди новобранців відправлено зі збірного пункту обласного військкомату.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

“ЯК ТІЛЬКИ Я ОДУЖАЮ, ТО ПОВЕРНУСЬ ДО СВОЇХ БОЙОВИХ ПОБРАТИМІВ”

   Щодня військовослужбовці Збройних Сил України на сході нашої держави виявляють героїзм. У різних ситуаціях. Більшість із цих випадків лишаються невідомими широкому загалу, людям, які нині працюють у тилу.

№ 22, 10.09.2014 р., Хроніка, факти, події

МАРІУПОЛЬ Є І БУДЕ УКРАЇНСЬКИМ

   Глава держави побував на промислових підприємствах, об’єктах транспортної інфраструктури, в Штабі цивільної оборони Маріуполя і  зустрівся з військовими 1-ї оперативної бригади Національної гвардії, 9-го та 23-го батальйонів територіальної оборони, Державної прикордонної служби.

Архів