Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

29 серпня 2015 р.
      
Швейцарія спростить повернення коштів Януковича      Наплив біженців кидає моральний виклик ЄС - The Guardian      Населення Росії скоротиться майже вдвічі за одне покоління – The Times      ПАРЄ: вироки Сенцову і Кольченку суперечать вимогам щодо звільнення всіх полонених РФ      ЄС розслідує порушення 18 країнами законодавства щодо надання притулку – ЗМІ      Штаб АТО повідомив про напружену ситуацію в зоні АТО      Клімкін заявив про можливе обмеження права вето Росії на наступній Генасамблеї ООН      
№ 35, 27.08.2015 р.

“ПОПЕРЕДУ — ПОВЕРНЕННЯ КРИМУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ З БАЗОЮ В ОДЕСІ”

   В рамках робочого візиту до Одеси, Президент України Петро Порошенко відвідав Одеську національну морську академію, де поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та курсантами вишу. У заході також взяли участь курсанти та офіцери факультету Військово-Морських Сил.
   Спочатку глава держави привітав присутніх із Днем Незалежності України. Петро Порошенко відзначив, що на Марш Незалежності, який пройшов у Києві, дивився весь світ.

№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

БОЄГОТОВНІСТЬ ПЕРЕВІРЕНА МОРЕМ

   Вперше після передислокації з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим малий морський танкер Військово-Морських Сил ЗС України «Фастів» вийшов у море.
   Головна мета виходу полягала у проведенні ходових випробувань після тривалих ремонтно-відновлювальних робіт, визначення маневрених елементів судна та вдосконалення морського вишколу екіпажу.

№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

“УКРАЇНСЬКА МОВА — МОВА ЄДНАННЯ”

   В Одеському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові  України відбулося підбиття підсумків та нагородження учасників шістнадцятого загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання».


№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШОКУРСНИКІВ “ОБКАТАЛИ ТАНКОМ”

   Якщо запитати у будь-якого курсанта вищого військового навчального закладу, що йому найбільше сподобалося під час курсу первинної військово-професійної підготовки – він із впевненістю відповість – «обкатка танком», норматив, який запам’ятовується на все життя.
   Так, нещодавно таке випробування пройшли і курсанти першокурсники одеської Військової академії.


№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАСЛУЖЕНІ НАГОРОДИ — ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ

  З нагоди відзначення 24-ї річниці Дня Незалежності України понад 150 кращих військовослужбовців та працівників Військово-Морських Сил Збройних Сил України було нагороджено державними та відомчими нагородами, грамотами та подяками.


№ 35, 27.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ДВОКІМНАТНА КВАРТИРА — ДЛЯ СІМ’Ї ГЕРОЯ

   Сім’я загиблого героя старшого сержанта Олександра Стрелюка отримала двокімнатну квартиру від благодійного фонду «Тільки разом!» колишнього керівника Одеської області Ігоря Палиці.

№ 34, 26.08.2015 р., Хроніка, факти, події

УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ЗАВЖДИ ПРАГНУВ ЖИТИ ВІЛЬНО!

   День Незалежності України останні два роки став для кожного українця надзвичайно важливим святом. Російська агресія, економічні негаразди не зламали дух нашого народу, а навпаки, мобілізували суспільство, згуртували людей навколо єдиної мети – жити вільно в чудовій країні – Україні!

№ 34, 25.08.2015 р., Хроніка, факти, події

СИМВОЛ СВОБОДИ І ПРОТИСТОЯННЯ АГРЕСІЇ

   З нагоди Дня Державного Прапора України військовослужбовці Одеського гарнізону взяли участь в урочистих церемоніях підняття синьо-жовтих стягів.
   Вранці, воїни Одеського гарнізону, в рамках проведення свята, виконали ритуали підняття Держаного Прапора України у місцях постійної дислокації. Зокрема, військовослужбовці командування ВМС ЗС України та управління оперативного командування «Південь» під час спільного урочистого шикування вшанували героїзм захисників Батьківщин підняттям як Державного Прапора, так і стягів вітчизняного флоту і Сухопутних військ.

№ 34, 24.08.2015 р., Офіційно

"ВІЙНА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТРИВАЄ"

   Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.
   І наше діло – праведне й святе!
   Бо хто за що, а ми – за незалежність.
   Отож – нам так і важко через те.
   Дорогий Український народе!
   Слова Ліни Костенко найбільш влучно передають напружену атмосферу, в якій ми зустрічаємо нинішній День Незалежності. 24 серпня з офіційної дати перетворюється в найбільше, головне свято країни.

№ 34, 23.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРИВІТАННЯ КОМАНДУВАЧА ВМС ЗСУ ВІЦЕ-АДМІРАЛА С.А.ГАЙДУКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

   Дорогі друзі!
   Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!
   Вже вдруге ми зустрічаємо це свято в умовах, коли на сході країни українські військовослужбовці у жорсткому протистоянні з агресором відстоюють державну незалежність, суверенітет і мирне життя наших співвітчизників.

№ 34, 20.08.2015 р., Хроніка, факти, події

МОРЕ ВИШКІЛ ГАРАНТУЄ!

   Вже вдруге курсанти факультету Військово-Морських Сил Одеської національної морської академії вийшли в море у шлюпочний похід.
 

№ 34, 20.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ПІСНЯ В ПОДАРУНОК ВІД ФЛОТСЬКИХ АРТИСТІВ

   Напередодні відзначення Дня Незалежності України творчий колектив Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил ЗС України відвідав з концертною програмою село Олексіїівка Білгород-Дністровського району Одеської області.


№ 34, 20.08.2015 р., Хроніка, факти, події

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ — ЗА ПРОФЕСІЙНОЮ АРМІЄЮ

   Вже більше року в Україні йде гібридна війна, спочатку Крим, потім Донбас. Російська агресія застала українців зненацька, але оговтавшись армія та суспільство таки змогли дати гідний відсіч ворогу.

Архів