Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

31 березня 2015 р.
      
США спільно з Україною здійснять спостережний політ над Росією      Ідентифіковано ДНК більше половини жертв аварії Germanwings      ExxonMobil хоче відсудити у Росії півмільярда доларів      Саудівська Аравія перервала бомбардування Ємену      У Мілані відбулась акція на підтримку миру в Україні      Прем'єр-міністр Японії не приїде до Москви 9 травня на військовий парад      Бойовики завдали трьох вогневих ударів по силах АТО на підступах до Маріуполя      Через негоду більше 340 населених пунктів в Україні залишилися без світла      
№ 13, 30.03.2015 р.

ПІВДЕННУ ПАЛЬМІРУ ВІДВІДАВ ФРАНЦУЗЬКИЙ ФРЕГАТ

   В рамках дружнього візиту до порту Одеси завітав корабель ВМС Франції «Ла Фаєтт». Після урочистої зустрічі гості з Франції провели низку протокольних зустрічей.
   Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Аленом Ремі і командир французького фрегата капітан 2-го рангу Макара Ук побували у міській та обласній державних адміністраціях.

№ 13, 31.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ДЕРЖАВА ПІДСИЛЮЄ СОЦІАЛЬНУ ПІДТРИМКУ МОБІЛІЗОВАНИХ

   Продовжується четвертий етап часткової мобілізації. В Одеській області з 20 січня військовими комісаріатами до навчальних центрів вже направлено понад дві тисячі військовозобов’язаних.
 

№ 13, 31.03.2015 р., Хроніка, факти, події

У ПРИБЕРЕЖНІЙ СМУЗІ «КЕРМУЄ»… СІЛЬРАДА

   Господарським судом Одеської області задоволено в повному обсязі позов військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України в інтересах держави в особі міністерства оборони України та квартирно-експлуатаційного відділу м. Одеси до Молодіжненської сільської ради Овідіопольского району Одеської області про визнання незаконними та скасування рішень сільради, якими передано стороннім особам земельну ділянку загальною площею понад 28 га.


№ 13, 31.03.2015 р., Хроніка, факти, події

«ДОБРО» ТВОРИТЬ ДОБРО

   Екіпаж десантного катеру «Сватове» ВМС ЗС України отримав допомогу від благодійного фонду «Добро».
   За словами командира десантного катеру «Сватове» мічмана Івана Тукмачова, катер призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту, підрозділів спеціального призначення на узбережжя.


№ 13, 31.03.2015 р., Хроніка, факти, події

МИКОЛАЇВЦІ СТВОРИЛИ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ

   Відповідне рішення щодо створення «Миколаївської обласної спілки ветеранів та учасників антитерористичної операції» було прийняте на установчих зборах засновників громадської організації.


№ 13, 31.03.2015 р., Хроніка, факти, події

З ТУРБОТОЮ ПРО ДЕМОБІЛІЗОВАНИХ

   Миколаївська область очікує більше трьох тисяч демобілізованих військовослужбовців.  
   Про це, під час відвідання Миколаївського обласного госпіталю інвалідів війни, повідомив голова облдержадміністрації Вадим Меріков.

№ 13, 31.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ТРАГІЧНЕ ВІДЛУННЯ ДЕБАЛЬЦЕВОГО

   У Кіровограді відбулася церемонія прощання з командиром розвідувальної групи спеціального призначення капітаном Юрієм Бутусовим.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ВИТЯЗЯМ ГЛИБИН ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...

   День моряка-підводника в Одесі відзначили офіційною церемонією покладанням квітів та вінків до пам’ятника Стефану Джевецькому, що в парку Перемоги.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ПРОБЛЕМИ СЬОГОДЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФЛОТУ

   Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук провів лекцію для курсантів факультету ВМС Одеської національної морської академії.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ ДОПОМАГАЮТЬ МИРНОМУ НАСЕЛЕННЮ ВІДНОВЛЮВАТИ ІНФРАСТРУКТУРУ

   Допомога місцевому населенню в зоні антитерористичної операції є одним з головних напрямків діяльності української влади і Збройних Сил України.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

“ОДЕСА ТАКИ МАМА. ОДЕСА ТАКИ ГОДУЄ”

   Вже більше семи місяців в Одесі успішно функціонує “Волонтерська сотня” Далії Северин.
   Її ще називають “Жіночою со-тнею”, тому що більше половини команди Далії — це представниці слабкої статі.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

ВИБІР СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ

   Як важко матері відпустити свого сина, знаючи, що там, куди він їде, йде війна. Комусь здається, що батько переживає це легше, проте насправді чоловіки просто стримують свої емоції. Не приховував, що був би не проти, якби син не поїхав у зону проведення АТО і старший прапорщик Валерій Шаларь.

№ 13, 26.03.2015 р., Хроніка, факти, події

“БІЙЦІ ГІДНО ВИКОНАЛИ ВСІ ПОСТАВЛЕНІ ЗАВДАННЯ”

   Особовий склад підрозділу спеціального призначення Військово-Морських Сил Збройних Сил України повернувся в Одесу після виконання бойових завдань у зоні проведення АТО.

Архів