Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

23 жовтня 2014 р.
      
Відновлення звільнених районів Донбасу потребує мінімум $2 млрд - Шлапак      Глава мінфіну: торговельний тиск РФ неприємний, але й некритичний      «Укроборонпром» випустить для армії два типи нових ракет      Уряд виділить 10 млрд гривень у фонд гарантування вкладів      ФРН та Росія відклали "Петербурзький діалог" до кращих часів      Росія заборонила поставки сирних продуктів з України      У РНБО заявляють, що намірів передати терористам аеропорт Донецька немає      Польща не обмежувала постачання газу до України - Gaz System      
№ 28, 22.10.2014 р.

ПОЛІГОН — ШКОЛА БЛИСКАВИЧНИХ РІШЕНЬ

   Упродовж двох днів на навчально-матеріальній базі Центру забезпечення навчального процесу одеської Військової академії для курсантів факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення проходив польовий вихід.
   Варто підкреслити, що до відпрацювання планових навчальних завдань у полі залучалися курсанти першого курсу, які навчаються за спеціальностями “ракетно-артилерійське озброєння” та “автомобільний транспорт”.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАЛІЗНИЙ “ГУРТОЖИТОК” — ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ

   На півдні Донеччини працівники металургійних підприємств вже виготовили 50 пересувних блочних помешкань для українських воїнів, які виконують завдання в регіоні.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

“ВІЙСЬКОВА ГОРДІСТЬ ЧЕРНІГОВА”

   Саме під такою назвою у центрі Чернігова на Красній площі відбулася виставка сучасної броньованої техніки.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

УРОЧИСТИЙ РИТУАЛ І XВИЛИНА МОВЧАННЯ

   У Дніпропетровську понад сто вихованців місцевого ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героя України генерал-майора Євгена Березняка урочисто склали клятву ліцеїста.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОДЕСЬКІ ЛІКАРІ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ

   Медики Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, що в Одесі, продовжують надавати допомогу військовослужбовцям, які отримали поранення в зоні проведення антитерористичної операції.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

МОЛЕБЕНЬ ПІД ЗАЛПИ “ГРАДІВ”

   На півдні Донеччині з нагоди православного свята Покрови Пресвятої Богородиці в польових таборах захисників Вітчизни проведено богослужіння.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ФАТАЛЬНИЙ ПОСТРІЛ

   Трагічний випадок стався в одній з військових частин на Миколаївщині.
   Під час навчань на Широколанівському полігоні внаслідок пострілу з ракетниці був травмований військовослужбовець.

№ 28, 22.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ПОКИ ПРОМИСЛОВІ ГІГАНТИ МОВЧАТЬ…

   На Донеччині відбулося чергове засідання штабу оборони Маріуполя за участю представників місцевих органів самоврядування, офіцерів військових частин, керівників промислових підприємств та благодійників.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІРНІСТЬ СЛАВЕТНИМ ТРАДИЦІЯМ

   З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці — Дня українського козацтва — в Одеському центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка перед пам’ятником Великому Кобзарю пройшли урочистий ритуал складання клятви ліцеїста понад п’ятдесят першокурсників військово-морського ліцею.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОРІЄНТУВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ ПО КАРТІ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

   Харківська військово-картографічна частина – один з основних підрозділів топографічної служби Збройних Сил України, що здійснює складання, підготовку до видання топографічних, спеціальних карт, інших картографічних документів та забезпечення ними військових формувань України.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОВІДІОПОЛЬ — ЗА ЄДИНУ, СОБОРНУ УКРАЇНУ!

   Підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України продовжують відшліфовувати свою бойову майстерність на загальновійськових полігонах бойової підготовки.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

НА ВАРТІ МОРСЬКИХ РУБЕЖІВ

   Особовий склад Одеського загону морської охорони відзначив чергову річницю від дня заснування свої частини. Урочистості з нагоди свята морські прикордонники розпочали з підйому державних прапорів та прапорів розцвічування, а також урочистого шикування.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ПІСНЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ

   На початку заходу хор Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України та солісти оркестру Одеської військової академії заспівали декілька пісень про мужність, самовідданість та героїзм українських військових. Як сказали самі артисти — пісня краще розповість.

Архів