Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

8 лютого 2016 р.
      
№ 6, 04.02.2016 р.

ЛЮТНЕВИЙ “ГРАД” ФЛОТСЬКИХ ПОЛІГОНІВ

   Під час Другої світової війни фельдмаршал Бернард Мантгомері, спираючись на досвід бойових дій, в яких брав безпосередню участь, сказав приблизно таке: “Чим важчі бої, чим довше йде війна, тим більше армія покладається на артилерію”. Трагічні події останніх майже двох років в Україні довели, що і сьогодні це твердження є надто актуальним, щоб його заперечувати. Є багато версій і переконань, що майбутнє безпеки за космічними військами, гелікоптерами, авіацією, танками чи чимось іншим. Та, насправді і сьогодні, як 70 років тому, знову ж можна зробити висновки, що артилерія зовсім не втратила своєї важливості та доцільності.

№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

КРИВАВИЙ ГЕНОЦИД СТОЛІТТЯ

   Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року. Ініціаторами прийняття документа виступили Ізраїль, Канада, Австралія, Росія, Україна, США, а їх співавторами — ще понад 90 держав.


№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ПОДВИГ ГЕРОЇВ У ПАМ’ЯТІ НАЗАВЖДИ

   Для українців 29 січня 1918 року назавжди залишиться у пам’яті як день прикладу героїчного та жертовного служіння своїй державі.


№ 6, 04.02.2016 р., З перших вуст

ХУДОЖНИКИ ОДЕСИ — ВІЙСЬКОВИМ МОРЯКАМ

   Представники Одеської обласної організації Національної спілки художників України подарували військовослужбовцям Західної військово-морської бази ВМС ЗС України свої кращі роботи. Захід відбувся з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут.

№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

НЕПРИСТУПНИЙ СИМВОЛ ОБОРОНИ ДОНБАСУ

   Незважаючи на те, що я на той час обіймав посаду спікера АТО, дістатися до наших позицій в районі шахти, що неподалік від Авдіївки, виявилося не так і просто.

№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

КОНТРАБАНДНИЙ ПОТІК ВЗУТТЯ ЛІКВІДОВАНО

   Під час спільного патрулювання “нульової” зони, військовослужбовці  92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України разом із бійцями батальйону патрульної служби “Луганськ-1” затримали автівку з контрабандним взуттям.


№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ГОСТИННІСТЬ ПРОСВІТЯН ЛУГАНЩИНИ

   Військовослужбовці  Збройних Сил України, що беруть участь у антитерористичній операції із зацікавленням ознайомилися з оновленою експозицією, одного з осередків культурно-просвітницької діяльності Луганщини — Старобільського краєзнавчого музею.


№ 6, 04.02.2016 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВОГО ЮРИСТА ЗАСУДИЛИ ДО ШТРАФУ

   Юрисконсульта однієї з військових частин на Дніпропетровщині визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 3692 КК України (вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).


№ 5, 28.01.2016 р., Хроніка, факти, події

СИЛА УКРАЇНИ — В ЄДНОСТІ НАРОДУ!

   День соборності та свободи України — особливе свято для українського народу, адже несе в собі велике ідейне значення — об’єднання нашої держави.

№ 5, 28.01.2016 р., Хроніка, факти, події

“ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ. ГЕРОЯМ СЛАВА!”

   У міжнародному аеропорту “Одеса” відбулася всеукраїнська акція, приурочена до річниці героїчної оборони Донецького аеропорту.

№ 5, 28.01.2016 р., Хроніка, факти, події

ВИЖИВАЮТЬ ЗАВДЯКИ СИЛЬНІШИМ...

   Того дня на саму передову згодилися поїхати хлопці, в яких я вже давно не сумнівався. Один з них був зі мною практично по всій лінії фронту, включаючи навіть Станицю Луганську. А інший, молодший офіцер, останні кілька ротацій завжди просився на виїзди з нами.


№ 5, 28.01.2016 р., Хроніка, факти, події

ЛІКИ З-ЗА КОРДОНУ ДЛЯ ХВОРОЇ ДИТИНИ

   Зусиллями військових, що беруть участь у антитерористичній операції та небайдужих українців 9-річній дитині з села Кримське Новоайдарського району Луганської області були передані препарати та ліки, вкрай необхідні для діагностування та лікування цукрового діабету.


№ 5, 28.01.2016 р., Хроніка, факти, події

БОРОТЬБА З КОНТРАБАНДОЮ НЕ ПРИПИНЯЄТЬСЯ

   Під час спільного патрулювання «сірої» зони, військовослужбовці 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України разом із бійцями батальйону спеціального призначення «Луганськ-1» затримали автівку з 450 кілограмами контрабандного сиру.


Архів