Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

22 вересня 2014 р.
      
Третій російський «гумконвой» привіз бойовикам озброєння      Аксьонов визнав, що чіткого плану адаптації Криму до РФ немає      Сім'ї загиблих у "Boeing 777" німців судитимуться з Україною      Перемир'я на Донбасі існує лише на словах - головнокомандуючий НАТО      Силовики знищили групу піхоти сепаратистів - прес-центр АТО      Сили АТО знищили групу снайперів біля Гранітного      В АТО було знищено до 65% української військової техніки - Порошенко      З полону бойовиків звільнено ще 28 українських військових      Фінансуватимуться тільки райони Донбасу, підконтрольні української влади - Порошенко      
№ 23, 22.09.2014 р.

ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ «БРИЗУ»

   Севастопольська телерадіокомпанія «Бриз» Чорноморського флоту Російської Федерації, що була створена весною з колишніх військових та працівників однойменної структури Міністерства оборони України, з 1-го листопада буде ліквідована. Про це стало відомо з джерел в російському Чорноморському флоті.
   Військовим журналістам «Бризу» запропоновано посади на Північному та Тихоокеанському флотах, цивільним працівникам – звільнитися.
Нагадаємо, що під час окупації Криму Російською Федерацією близько 70% особового складу телерадіокомпанії  Міністерства оборони України «Бриз» виявили бажання служити на ЧФ РФ.

№ 23, 19.09.2014 р., Бойова підготовка

БЕЗЖАЛЬНИЙ УДАР "РАПІРИ"

   Особовий склад протитанкового артилерійського дивізіону окремої бригади військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України, здійснивши багатокілометровий марш у визначений район, провів розгортання на рубежах та виконав вогневі завдання з ураження танків, бронетранспортерів та іншої броньованої техніки умовного противника.

№ 23, 18.09.2014 р., Бойова підготовка

"ГІАЦИНТИ" РОЗКВІТАЮТЬ В... МОРІ

   Майже тиждень артилерійські підрозділи військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України брали участь у комплексі тактичних навчань з виконанням бойових стрільб. Головною метою навчань було підвищення злагодженості підрозділів, їх бойової готовності та польової виучки в ході виконання вогневих вправ та управління вогнем.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

КРЕМЛІВСЬКИЙ АГЕНТ НА ПРІЗВИСЬКО “СОВА”

   У Харкові співробітниками Служби безпеки України затримано і розпочато кримінальне провадження за підозрою у шпигунстві проти мешканця Харківщини.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ — СПРАВА НЕБАЙДУЖИХ

   В Одесі активісти громадських організацій і волонтери зібрали та передали бійцям української армії понад 5 тонн благодійної допомоги.
   Як розповів представник Ради громадської безпеки міста Микола Буковський, вантаж призначений для танкістів та артилеристів 28-ї окремої механізованої бригади.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІРНІСТЬ ТАНКОВИМ ВІЙСЬКАМ

   Складати вступні іспити до Гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” командир танку 51-ї  окремої механізованої бригади сержант військової служби за контрактом Олександр Зуєв прибув із зони АТО.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ЯК ОТРИМАТИ СТАТУС УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ?

   Саме цьому питанню був присвячений брифінг за участю начальника Південного територіального юридичного відділу Міністерства оборони України підполковника юстиції Юрія Доброва, що відбувся в Одеському кризовому медіа-центрі.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ХАРКІВ’ЯНИ — ВАРТОВИМ НЕБА

   На Харківщині представники місцевих органів самоврядування та благодійники надають матеріально-технічну допомогу військовослужбовцям однієї з частин радіотехнічних військ Збройних Сил.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

ЯПОНЦІ ДОБРЕ ЗНАЮТЬ ЦІНУ МИРУ

   Одесу відвідало японське судно “Корабель миру” (Peace Boat), на борту якого знаходилася майже тисяча пасажирів. Переважна більшість з них — представники східноєвропейських організацій, які входять до всесвітньої мережі громадянських організацій — Глобального партнерства із запобігання збройних конфліктів.

№ 23, 17.09.2014 р., Хроніка, факти, події

УСЕ, НАЧЕБТО, ЗА ЗАКОНОМ...

   На жаль, на чужій біді заповзятливі ділки часто-густо прагнуть заробити грошей. Ось і сьогодні, коли патріоти України зі зброєю в руках боронять рідну землю, дехто з тилових «щурів» рубає собі потихесеньку бабло.

№ 23, 17.09.2014 р., Офіційно

СУВЕРЕННИЙ ВИБІР — НА КОРИСТЬ МАЙБУТНЬОГО

   Верховна Рада ухвалила Постанову “Про європейський вибір України”, якою фактично подала заявку на вступ до ЄС.
   За це рішення проголосували 298 народних депутатів

№ 23, 17.09.2014 р., Офіційно

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО: “БЕЗ УКРАЇНИ ОБ’ЄДНАНОЇ ЄВРОПИ НЕ ІСНУЄ”

   Євроінтеграція стала українською національною ідеєю, заявив Президент України Петро Порошенко у Верховній Раді під час синхронної ратифікації Угоди про асоціацію парламентами України та Європи.

№ 22, 15.09.2014 р., Навчання

"СІ БРИЗ-2014": ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ

   Минулого тижня українські кораблі, катери і судна повернулися до місць постійного базування з північного району Чорного моря, де брали участь у двосторонніх навчаннях Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Військово-Морських Сил США "Сі бриз-2014". Метою навчання, що тривало з 8 по 10 вересня, було проведення міжнародної операції з встановлення та забезпечення зони безпеки судноплавства у кризовому районі. Також до участі в маневрах були запрошені представники флотів інших країн світу.

Архів