Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

27 листопада 2015 р.
      
США просять ЄС провести реформи для обмеження потоку рекрутів ІД з Європи - Reuters      Обама підписав оборонний бюджет США-2016 з $ 300 млн військової допомоги для України - Чалий      У Криму заморозили ціни на всі види палива      РФ посилила бомбардування позицій сирійських повстанців поряд з місцем падіння Су-24 – Reuters      Рада передала на місця реєстрацію бізнесу      Німеччина активізує боротьбу з "Ісламською державою"      Росія ввела 100%-вий контроль продуктів з Туреччини на митниці      
№ 48, 26.11.2015 р.

БОЙОВІ БУДНІ НОВОСТВОРЕНОГО БАТАЛЬЙОНУ

   У рамках реформування Збройних Сил України, підвищення боєздатності та бойового потенціалу вітчизняного війська, здатного адекватно реагувати на сучасні виклики та загрози у національних Військово-Морських Силах створено Одеський окремий батальйон морської піхоти.
   Враховуючи, що в державі триває антитерористична операція на сході, проходять активні бойові дії з незаконними російськими терористичними військами, які цинічно нехтують Мінськими домовленостями, створення потужного бойового підрозділу в сучасних реаліях сьогодення питання надскладне, але реальне.

№ 48, 26.11.2015 р., Хроніка, факти, події

ДЕ ПОДІЛИСЯ БРОНЬОВАНІ МАШИНИ?

   Військовою прокуратурою Південного регіону України перевіряються дії посадових осіб Бабушкінського РВК м. Дніпропетровська та Дніпропетровського ОВК, якими під час проведення у 2014 р. мобілізаційних заходів незаконно, без відповідних мобілізаційних нарядів та розпоряджень, було виписано наряд на вимогу поставки від приватної банківської установи 14 броньованих автомобілів «Фольксваген транспортер».


№ 48, 26.11.2015 р., Хроніка, факти, події

КОЖЕН ВИСТУП — ВІДПОВІДАЛЬНИЙ

   Днями в м. Бахмут (Артемівськ) з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України розпочав свій всеукраїнський тур Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України.

№ 48, 26.11.2015 р., Хроніка, факти, події

ЦЕНТР — ПРИВАТНИЙ, ПРОГРАМА — ДЕРЖАВНА

   В одеському Центрі протезно-ортопедичної допомоги воїну 28-ї окремої механізованої бригади — учаснику бойових дій на сході України Сергію Воропаєву встановили сучасний біонічний протез руки.

№ 48, 25.11.2015 р., Хроніка, факти, події

“Я ХОЧУ БОРОНИТИ НАШУ УКРАЇНУ ВІД ВОРОГА”

   В наші буремні дні, в час електроніки та високих технологій є  місце і для подвигу, адже війна приходить не сама і героями стають навіть вчинивши невеличкий, але значимий вчинок.

№ 48, 25.11.2015 р., Хроніка, факти, події

“ПИШАЮСЯ СВОЄЮ ПРОФЕСІЄЮ, ПИШАЮСЯ ТИМ, ЩО ВІЙСЬКОВИЙ САПЕР!”

   Військові сапери у зоні проведення антитерористичної операції виконують безліч різноманітних завдань. Насамперед, це встановлення мінних загороджень і, звичайно, розмінування місцевості, що є вкрай небезпечним та вимагає від військовослужбовців максимальної уваги та високого рівня професійної підготовки.

№ 48, 25.11.2015 р., Хроніка, факти, події

СУЧАСНУ ІСТОРІЮ ПИШУТЬ ЗВИЧАЙНІ ЛЮДИ

  «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності.

№ 48, 25.11.2015 р., Хроніка, факти, події

МАЙБУТНІХ ФЛОТОВОДЦІВ ВЧИТИМУТЬ ПО-НОВОМУ

   Напрямки вдосконалення підготовки курсантів для Військово-Морських Сил Збройних Сил України обговорили учасники науково-практичної конференції, яка пройшла на факультеті ВМС Одеської національної морської академії.

№ 47, 19.11.2015 р., Хроніка, факти, події

РОМАНТИКИ ШАЛЕНОГО ШТУРМУ

   День морської піхоти України в державі відзначається щорічно з метою відродження і розвитку національних військових традицій, враховуючи важливу роль морської піхоти ВМС ЗС України у забезпеченні обороноздатності держави.

№ 47, 19.11.2015 р., Хроніка, факти, події

ЄДИНІ, ХТО ВІДГУКНУЛИСЯ — ЦЕ ВІЙСЬКОВІ

   Перебуваючи в зоні проведення АТО військові намагаються своїми силами допомагати людям. Їжу та одяг беруть з собою мало не щоразу, коли збираються на виїзд.

№ 47, 19.11.2015 р., Хроніка, факти, події

ІНФОРМАЦІЙНІ АТАКИ І ПРОТИДІЯ ВОРОЖІЙ ПРОПАГАНДІ

  Питанням удосконалення роботи з особовим складом за напрямками психологічного та соціально-правового забезпечення у Одеському гарнізоні були присвячені методичні збори, які пройшли у 59-му Будинку офіцерів, із залученням заступників командирів військових частин гарнізону по роботі з особовим складом, представників Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, Військової служби правопорядку та волонтерських організацій, головних сержантів (старшин) підрозділів ЗС України.

№ 47, 19.11.2015 р., Хроніка, факти, події

“ВІДМАЗКА” ЦІНОЮ В ДЕВ’ЯТСОТ ДОЛАРІВ

   На Запоріжжі військовою прокуратурою гарнізону завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно офіцера Комунарського військового комісаріату Запорізької області.


№ 45-46, 18.11.2015 р., Хроніка, факти, події

ПОТУЖНІСТЬ, МАНЕВРЕНІСТЬ, ШВИДКІСТЬ

   У Києві на заводі "Ленінська кузня" був спущений на воду перший з серії проекту 58155 малий броньований артилерійський катер "Гюрза-М".

Архів