Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

9 жовтня 2015 р.
      
Незважаючи на порушення перемир'я бойовиками, Україна продовжить відведення техніки      В ОБСЄ відзвітували про декілька вибухів у Донбасі на цьому тижні      Правозахисники звинуватили Росію у бомбардуванні лікарень в Сирії – Newsweek      Українським бійцям в Італії поставили надтехнологічні протези рук      Інформацію про тарифи на ЖКП зроблять відкритою      Конгрес США схвалив законопроект, що дозволяє почати постачання зброї Україні      США загрожує втрата репутації через бездіяльність у Сирії – WP      Рада попередньо схвалила спецконфискацию майна      
№ 41, 08.10.2015 р.

МАЙБУТНІ ФЛОТОВОДЦІ ВІДВІДАЛИ “ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ”

   У рамках виконання заходів військово-патріотичного спрямування та напередодні Дня захисника України вихованці Військово-морського ліцею відвідали флагман національних ВМС – фрегат «Гетьман Сагайдачний».
   Майбутніх флотоводців на борту фрегата супроводжував заступник командира корабля по роботі з особовим складом капітан 2 рангу Володимир Мамедов.

№ 41, 08.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗНАЙДЕНО ЗАГИБЛОГО УКРАЇНСЬКОГО ГЕРОЯ

   На Донецькому напрямку триває робота щодо пошуку, ексгумації та транспортування тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань.

№ 41, 08.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЮВІЛЕЙ В ПОЛЬОВИХ УМОВАХ

   Колектив понтонно-мостового полку Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що дислокуються в місті Білгород-Дністровському на Одещині, шестидесятирічний ювілей своєї частини відзначив у польових умовах, під час проведення тактико-спеціальних занять понтонно-мостового батальйону.

№ 41, 08.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ХВИЛИНИ ДОЗВІЛЛЯ НА ПЕРЕДОВІЙ

    Українські військовослужбовці, виконуючи завдання у зоні проведення антитерористичної операції, позбавлені багатьох форм відпочинку, які у мирному житті є абсолютно звичайною справою.

№ 41, 08.10.2015 р., Хроніка, факти, події

БОЄЗДАТНУ ТЕХНІКУ “СПИСАЛИ” НА МЕТАЛОБРУХТ

   Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України під час досудового розслідування встановлено, що командиром однієї з військових частин Національної гвардії України сфальсифіковано документи щодо бойових втрат військової техніки та зброї, які використовувались в зоні проведення АТО, з метою їх списання.

№ 40, 05.10.2015 р., Бойова підготовка

В УМОВАХ ПОСТІЙНОЇ ЗМІНИ ОБСТАНОВКИ...

   У межах морського полігону, що поблизу Одеси, флагман вітчизняних Військово-Морських Сил фрегат «Гетьман Сагайдачний» у складі загону кораблів взяв участь у контрольних тактико-спеціальних  навчаннях, які проводилися під загальним керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірала Сергія Гайдука.

№ 40, 05.10.2015 р., Бойова підготовка

МОРСЬКИЙ ДЕСАНТ ПРОТИВНИКА “ЗНИЩЕНО”

   У Військово-Морських Силах Збройних Сил України пройшли контрольні навчання з виконанням вправ бойових стрільб по знищенню умовного морського десанту противника.


№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

УЧАСТНИКИ «НОРМАНДСКОЙ ВСТРЕЧИ» В ПАРИЖЕ ОБСУДИЛИ ГУМАНИТАРНЫЕ ПРОБЛЕМЫ ОККУПИРОВАННЫХ ТЕРРИТОРИЙ ДОНБАССА

   Участники встречи в «Нормандском формате» во время переговоров в Париже 2 октября уделили особое внимание поиску путей решения гуманитарных проблем, сообщил по итогам встречи Президент Петр Порошенко.

№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ

   В Україні триває проект з фахової перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил.


№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ПОРАНЕНИХ…

   Іван Манамса народився 23 березня 1980 року в селі Першотравневе, що на Черкащині. Та після того, як сталася  аварія на Чорнобильській АЕС родина переїхали до села Оленівка, що у Дніпропетровської області.

№ 40, 03.10.2015 р., Хроніка, факти, події

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ВИПЛАЧЕНО

   Військова прокуратура Херсонського гарнізону Південного регіону України домоглася у суді відновлення права працівників державного підприємства «Палада» на своєчасну і повну виплату заробітної плати.


№ 40, 01.10.2015 р., Хроніка, факти, події

СЕВАСТОПОЛЬСЬКІ ПРИЧАЛИ СПОРОЖНІЛИ – КОРАБЛІ ЧФ РФ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВІЙСЬКОВУ ОПЕРАЦІЮ РОСІЇ В СИРІЇ

   Бойові кораблі і допоміжні судна Чорноморського флоту Росії задіяні у постачанні Сирії зброї, боєприпасів та військової техніки.

№ 40, 01.10.2015 р., Міжнародне співробітництво

КООРДИНАЦІЯ СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ЗАРАДИ МИРУ

   Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак з робочим візитом відвідав США.


Архів