Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

22 грудня 2014 р.
      
Турчинов хоче очистити українські ЗМІ від провокаторів      Місія МВФ повернеться до Києва в січні      ЄС попередив Росію про готовність до тривалої конфронтації      В Україні з початку року загинув 81 міліціонер      Аварійні відключення світла можуть продовжитися до кінця зими      Лукашенко прилетить на переговори до Києва - ЗМІ      Уряд дозволив імпорт електроенергії приватним компаніям      Україна скоротила зовнішній борг майже на $1,2 мільярда      Штайнмайєр: Одностороннє припинення вогню Україною заслуговує на повагу      
№ 35-36, 20.12.2014 р.

ТРЕНУВАННЯ З УРАХУВАННЯМ БОЙОВОГО ДОСВІДУ

   Військово-Морські Сили Збройних Сил України грудня провели комплекс тренувальних заходів з посилення охорони і оборони важливих об’єктів на півдні Одеської області.
   Підрозділ морської піхоти та інші підрозділи військ берегової оборони флоту на бронетехніці здійснили багатокілометровий марш в район міста Ізмаїл, деяких інших міст    Одещини, де спільно з підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України, МВС України, Державної прикордонної служби України відпрацювали дії з питань посилення охорони і оборони транспортних вузлів, пунктів управління, аеродромів тощо. 


№ 35-36, 19.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАХИСНИК МАРІУПОЛЯ ЗА ПОЗИВНИМ «ІЛЛІЧ»

   Мудрістю та виваженістю у рішеннях характеризується механік-водій танку Т-64Б одного з танкових підрозділів, що задіяний для захисту Маріуполя, солдат Олександр Глубоченко.

№ 35-36, 19.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАХИСНИКІВ МАРІУПОЛЯ ПІДТРИМАЛИ АРТИСТИ ТА НАРДЕПИ

   На півдні Донеччини у Маріуполі перед учасниками антитерористичної операції  виступили артисти популярного українського гурту «Мандри».

№ 35-36, 18.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ШКОЛЯРІ ЗУСТРІЛИСЯ З УКРАЇНСЬКИМИ БІЙЦЯМИ

   У місті Виноградові, що на Закарпатті, щоб підняти патріотичний дух нашої молоді, проведено зустріч закарпатських військових, які повернулися із зони проведення АТО, із місцевими школярами старших класів.


№ 35-36, 18.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПОЗБАВИЛИ ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ

   До п’яти років позбавлення волі з позбавленням військового звання «підполковник», права обіймати певні посади на 2 роки та конфіскацією належного майна засуджений військовий комісар одного з районних військових комісаріатів Херсонської області.


№ 35-36, 17.12.2014 р., Хроніка, факти, події

"НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ – ЦЕ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ”

   Проведений у військовому відомстві України аналіз останніх подій у зоні проведення антитерористическої операції свідчить про суттєве зниження інтенсивності обстрілів позицій Збройних Сил України та населених пунктів. Також змінилися і типи озброєння, з якого проводяться обстріли.

№ 35-36, 17.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ЛЯЛЬКИ ТА КОВЗАНИ - ВІД ЛАТВІЙСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

   Військова делегація Латвійської Республіки зустрілась з дітьми сімей військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України,  які навесні поточного року переїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим до Миколаїва.


№ 35-36, 16.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ГАРНИЙ ВЗІРЕЦЬ ДЛЯ НАСЛІДУВАННЯ…

   Напередодні великого релігійного свята Святого Миколая у Військово-морському ліцеї відбулася зустріч ліцеїстів та науково-педагогічного персоналу з священиком Української греко-католицької церкви отцем Олександром і отцем Ігорем з Української православної церкви Київського патріархату.


№ 35-36, 16.12.2014 р., Хроніка, факти, події

АРМІЙСЬКА РУКА ДОПОМОГИ ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ

   На півдні Донеччини учасники антитерористичної операції з числа військовослужбовців Збройних Сил України постійно надають допомогу місцевому населенню.


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

БІЛЯ МАРІУПОЛЯ РОЗВІДНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ДВОХ СНАЙПЕРІВ

   На півдні Донеччині в районі населеного пункту Павлополь бійцями підрозділу військової розвідки Збройних Сил України в ході пошуково-розвідувальних дій було виявлено та ліквідовано снайперську пару з числа бойовиків терористичного угрупування «ДНР».


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІЙСЬКОВІ САПЕРИ МІНУВАЛИ МОРСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ

   Неподалік Маріуполя на узбережжі Азовського моря  військовослужбовці інженерних військ  Збройних Сил України, які беруть участь в АТО, на практиці відпрацювали завдання щодо мінування водної перешкоди за допомогою плаваючих транспортерів ПТС-2.


№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПЕРШИЙ ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

   Курсанти Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які успішно завершили навчання за програмою “Загальновійськова підготовка”, склали військову присягу на вірність українському народу.
 

№ 35-36, 15.12.2014 р., Хроніка, факти, події

ПРИСЯГАЮ НІКОЛИ НЕ ЗРАДИТИ…

   Через тимчасову анексію території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя вперше в історії діяльності Центру військово-музичного мистецтва національних Військово-Морських Сил відбулося складання новоспеченими військовослужбовцями контрактної служби військової присяги на вірність українському народу в місті-герої Одесі — теперішній головній базі вітчизняного військового флоту.


Архів