Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

21 жовтня 2014 р.
      
Відновлення звільнених районів Донбасу потребує мінімум $2 млрд - Шлапак      Глава мінфіну: торговельний тиск РФ неприємний, але й некритичний      «Укроборонпром» випустить для армії два типи нових ракет      Уряд виділить 10 млрд гривень у фонд гарантування вкладів      ФРН та Росія відклали "Петербурзький діалог" до кращих часів      Росія заборонила поставки сирних продуктів з України      У РНБО заявляють, що намірів передати терористам аеропорт Донецька немає      Польща не обмежувала постачання газу до України - Gaz System      
№ 27, 15.10.2014 р.

ВІРНІСТЬ СЛАВЕТНИМ ТРАДИЦІЯМ

   З нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці — Дня українського козацтва — в Одеському центральному парку культури та відпочинку імені Тараса Григоровича Шевченка перед пам’ятником Великому Кобзарю пройшли урочистий ритуал складання клятви ліцеїста понад п’ятдесят першокурсників військово-морського ліцею, який після анексію Криму та Севастополя 1 вересня розпочав своє функціонування в Одесі.
      Привітати майбутніх захисників Вітчизни прибули представники військової ради національного флоту на чолі з командувачем ВМС ЗС України віце-адміралом Сергієм Гайдуком, представники міської влади, священнослужителі, ветерани флоту та Збройних Сил, рідні та близькі першокурсників.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОРІЄНТУВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ ПО КАРТІ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

   Харківська військово-картографічна частина – один з основних підрозділів топографічної служби Збройних Сил України, що здійснює складання, підготовку до видання топографічних, спеціальних карт, інших картографічних документів та забезпечення ними військових формувань України.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОВІДІОПОЛЬ — ЗА ЄДИНУ, СОБОРНУ УКРАЇНУ!

   Підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України продовжують відшліфовувати свою бойову майстерність на загальновійськових полігонах бойової підготовки.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

НА ВАРТІ МОРСЬКИХ РУБЕЖІВ

   Особовий склад Одеського загону морської охорони відзначив чергову річницю від дня заснування свої частини. Урочистості з нагоди свята морські прикордонники розпочали з підйому державних прапорів та прапорів розцвічування, а також урочистого шикування.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ПІСНЯ РЯТУЄ ЖИТТЯ

   На початку заходу хор Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України та солісти оркестру Одеської військової академії заспівали декілька пісень про мужність, самовідданість та героїзм українських військових. Як сказали самі артисти — пісня краще розповість.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

МЕБЛІ ТА КНИЖКИ — ФЛОТСЬКИМ ЛІЦЕЇСТАМ

   Після передислокації з тимчасово окупованої території Криму продовжує становлення на новому місці військово-морський ліцей. За короткий проміжок часу особовий склад цього навчального закладу встиг поновити матеріальну базу, провести новий набір та розпочати навчальний процес.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВІД ОДЕСИТІВ

   Міський голова Одесси Геннадій Труханов передав особовому складу Військово-медичного клінічного центру Південного регіону сучасну дихальну апаратуру на суму 143 тисячі гривень.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ІНТЕНСИВНА РОБОТА ТА РЕАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

   У підрозділах Військово-Морських Сил Збройних Сил України після їх вимушеної передислокації з тимчасово окупованої території Криму та Севастополя на материкову частину України ведеться активна робота щодо залучення потенційних кандидатів для проходження військової служби за контрактом на кораблях та у берегових частинах національного військового флоту.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ОБСЄ ВИКОРИСТОВУВАТИМЕ БЕЗПІЛОТНИКИ В МАРІУПОЛІ

   На півдні Донеччини голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у місті Маріуполі Джеймс Хант і керівник групи офіцерів — спостерігачів Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та лінії розмежування сторін полковник Збройних Сил України Олександр Тюленєв зустрілися з керівництвом сектора “М”.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗА ВІРУ, ЗА ВОЛЮ І ЗА КОЗАЦЬКУ ДОЛЮ

   В одеській Військовій академії відбулася військово-патріотична акція “Традиції та звичаї українського козацтва — сучасним Збройним Силам України”.

№ 27, 15.10.2014 р., Хроніка, факти, події

БОРГИ ПОТРІБНО ВІДДАВАТИ

   Військова прокуратура Південного регіону України виявила дебіторську заборгованість у Головному управлінні ДСНС України в Запорізькій області на суму 425 тис. грн.

№ 26, 08.10.2014 р., Спорт

ЗАЛПАМИ З “ГІАЦИНТІВ” ЗНИЩЕНО “ДЕСАНТ” ПРОТИВНИКА

   У Військово-Морських Силах Збройних Сил України триває комплекс тактичних навчань артилерійських підрозділів з виконанням бойових стрільб.

№ 26, 08.10.2014 р., Спорт

В АСПЕКТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ БЕЗПЕКИ

   Російська агресія змінила в України уявлення про сучасні системи безпеки, які до цього часу були гарантом миру та спокою на європейському континенті. Без перебільшення наплювавши на всі міжнародні норми та зобов’язання, Росія спочатку анексувала Крим, а потім розв’язала війну на сході України.

Архів