Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

28 січня 2015 р.
      
Україна заморозила продаж золота - МВФ      ВЕРХОВНА РАДА ВИЗНАЛА РОСІЮ ДЕРЖАВОЮ-АГРЕСОРОМ      Лідери країн ЄС закликають розглянути нові санкції проти Росії      Літак з гуманітарною допомогою від ЄС прибув в Україну      На звільнених територіях Донбасу створять військово-цивільні адміністрації      Зниження кредитного рейтингу Росії стало останнім "ударом" по Кремлю - The Financial Times      Путін не може бути гостем Польщі, доки триває війна в Україні – польський міністр      
№ 4, 24.01.2015 р.

ЗАЯВА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ У ЗВ'ЯЗКУ З ТЕРОРИСТИЧНИМ АКТОМ У МАРІУПОЛІ

   Криваве вбивство проросійськими терористами десятків мирних людей, і поранення майже ста мирних мешканців Маріуполя є не просто терористичним актом. Це – злочин проти людяності, підсудний Гаагському трибуналу.
   Відкривши прицільний вогонь по житлових кварталах Маріуполя, бойовики продовжили чергу терористичних актів, серед яких, лише за останні дні - розстріл пасажирського автобуса під Волновахою і вбивство людей на зупинці і в тролейбусі у Донецьку, вогонь по житлових кварталах багатьох міст і сіл.


№ 4, 24.01.2015 р., Техніка та озброєння

УКРАЇНСЬКА АРМІЯ МОЖЕ ОТРИМАТИ НА ОЗБРОЄННЯ НОВИЙ РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС "САПСАН"

   Програма створення «Сапсана» передбачала реалізацію проекту вже в 2015 році, але не була виконана через нестачу фінансування.
 

№ 4, 23.01.2015 р., Хроніка, факти, події

МОСКОВСЬКІ ШАБЛОНИ

   Політика Російської Федерації на пострадянському просторі протягом 23 років практично не змінюється. Досить згадати, що Кремль робив на початку 90-х років минулого століття в Грузії, Азербайджані, Литві, Латвії, Молдові , українському Криму...

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

СТАН ПОРАНЕНИХ — СТАБІЛЬНИЙ

   Двадцять дев’ять військовослужбовців нещодавно були доставлянні до шпиталю Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.
   Про їх теперішній стан розповів начальник ВМКЦ ПР полковник медичної служби Володимир Майданюк.

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

МОБІЛІЗАЦІЯ: МІФИ ТА ПРАВДИВА ІНФОРМАЦІЯ

   Проведення заходів із мобілізації продовжують обростати різноманітними міфами та чутками. Зрозуміло, що певні спецслужби “братської” сусідньої країни відпрацьовують свій хліб, тим самим вони намагаються посіяти паніку та недовіру серед громадян України. Особливо це було помітно під  час проведення попередніх етапів мобілізації.

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

РІЧНИЦЯ СПРАВЖНЬОГО РЕФЕРЕНДУМУ НА БОРТУ ФЛАГМАНА ВМС УКРАЇНИ

   Рівно 24 роки тому на території півострова відбувся загальнокримський референдум, який встановив статус Криму як автономної республіки у складі суверенної України.

№ 4, 22.01.2015 р., Хроніка, факти, події

22 СІЧНЯ — ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

   У Одесі сьогодні на честь Дня Соборності України відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
   В урочистій церемонії взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук, міський голова Одеси Геннадій Труханов, заступник голови — керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Володимир Кулаков, військовослужбовці гарнізону, представники громадськості, духовенство. 

№ 3, 16.01.2015 р., Хроніка, факти, події

КАНАДЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ НА ДОНЕЧЧИНІ УКРАЇНЦІВ

   Протягом двох днів, 15 та 16 січня цього року, в посольстві України в столиці Канади м. Оттава, була відкрита книга співчуття за загиблими цивільними особам, в результаті обстрілу проросійськими терористами контрольно-перепускного пункту поблизу м. Волноваха.


№ 3, 14.01.2015 р., Хроніка, факти, події

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ МОЛОДШОГО КОМАНДИРА

   Понад три місяці на Маріупольському напрямку сил АТО виконує бойові завдання командир відділення одного з мотопіхотних батальйонів молодший сержант Андрій Матвійчук.

№ 3, 14.01.2015 р., Хроніка, факти, події

СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ ВІД ВІЙСЬКОВИХ

    У Харкові протягом новорічних та Різдвяних свят в рамках військово-шефської роботи колективом 9-го Гарнізонного будинку офіцерів організовано понад 15 заходів для дітей військовослужбовців різних силових структур та осіб із малозабезпечених сімей.


№ 3, 14.01.2015 р., Хроніка, факти, події

АРТИСТИ ВИСТУПАЛИ ВІД ДУШІ

   На півдні Донеччини в польових розташуваннях учасників АТО побували артисти Полтавської державної обласної філармонії та представники декількох волонтерських організацій.

№ 3, 14.01.2015 р., Хроніка, факти, події

КОНТРАКТНИКИ ЗНОВУ СІДАЮТЬ ЗА ПАРТИ

   З початком нового навчального року у військових частинах та на кораблях Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулась низка заходів, присвячених цьому дню. Зокрема, у Навчальному центрі національного флоту, що в Миколаєві, розпочалась підготовка військовослужбовців за контрактом за різними напрямками.


№ 3, 14.01.2015 р., Хроніка, факти, події

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ — НА ПЕРЕДОВУ!

   Одеські волонтери з об’єднання “Небайдужий народ” напередодні новорічних свят передали бійцям на передову чергову партію допомоги. Два мікроавтобуси із теплими речами, спальниками, продуктами, запасними частинами для автомобільної техніки були передані особисто в руки.

Архів