Видання Міністерства
оборони України.

Видається
з 8 червня 1992 р.

22 серпня 2014 р.
      
Військову техніку прямо з параду на Хрещатику відправлять на Донбас      Українська військова авіація за час АТО втратила 18 машин, загинули майже сто людей      Війська взяли під контроль значну частину Луганська - РНБО      Президент призначив послів України у Фінляндії та ПАР      Українські військові отримали на озброєння сучасні безпілотники      Олланд підтвердив намір поставити Росії "Містраль"      Голландці залишать "золото скіфів" у себе до судового рішення      ЄС на зустрічі в Мінську хоче домовитися про газ для України з Росії      ЄС: Росія порушила кордон України      
№ 19, 22.08.2014 р.

ПРИВІТАННЯ КОМАНДУВАЧА ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ КОНТР-АДМІРАЛА С.А.ГАЙДУКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

   Шановні товариші!
   Від імені Командування і Військової ради Військово-Морських Сил щиро вітаю вас зі святом - Днем Незалежності України!
   Забезпечувати суверенітет, мирне життя українського народу, бути на варті незалежної, єдиної, неподільної і демократичної України – головне покликання людей у погонах. Нинішньому поколінню захисників Вітчизни, як колись нашим дідам і прадідам, випало непросте випробування – дати збройну відсіч віроломному і цинічному агресору.

№ 19, 20.08.2014 р., Бойова підготовка

ПІД ПАРАШУТНИМ КУПОЛОМ — “ЧОРНІ БЕРЕТИ”

   На військовому полігоні, що поблизу Миколаєва, особовий склад 1-го окремого Феодосійського  батальйону морської піхоти взяв участь у практичному виконанні планових стрибків з парашутом і елементів тактико-спеціальної підготовки.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ

   В Одеському кризовому центрі відбувся брифінг за участю заступника начальника Військово-медичного клінічного центру Південного регіону з медичної частини полковника медичної служби Юрія Сахна.

№ 19, 20.08.2014 р., Бойова підготовка

У ВЗАЄМОДІЇ З ІНШИМИ СИЛОВИМИ СТРУКТУРАМИ...

   Поблизу Миколаєва, в місці базування кораблів і суден забезпечення національного флоту, підрозділи Військово-Морських Сил Збройних Сил України відпрацювали завдання з охорони та оборони пункту базування, блокування та знищення умовного терористичного формування.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

МАЙБУТНІХ ФЛОТОВОДЦІВ НАВЧАТИМУТЬ В ОДЕСІ

  Найближчим часом в місті-герої Одесі планується створення Військово-морської академії. Про це під час тривалого візиту до військово-морського ліцею повідомив командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Сергій Гайдук.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ЗАВЖДИ ПОРУЧ ІЗ МОРЯКАМИ

  Для військовослужбовців, які передислокувалися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, будь-яка шефська допомога є вкрай важливою.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

НА КОЖНЕ ЗВЕРНЕННЯ — ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНА ВІДПОВІДЬ

   Продовжує свою роботу Регіональна громадська приймальня міністра оборони України в м. Одесі. З кожним днем збільшується і кількість тих, хто отримав консультативну допомогу у стінах цієї вкрай важливої установи.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

РЯТІВНА СИЛА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

   Звістку про своє нагородження орденом “За мужність” ІІІ ступеня старший сержант Олександр Горох зустрів на лікарняному ліжку у Військово-медичному клінічному цен¬трі Північного регіону, що у Харкові.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

“НЕ БІЙТЕСЯ — ЦЕ НАШІ!”

   Вчора повернулися з поїздки за маршрутом Краматорськ — Мар’їнка. Місто, яке було нашим кінцевим пунктом призначення, знаходиться лише за кілометр від Донецька.

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ВОЛОНТЕРСЬКЕ ПІДСИЛЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ЛІКАРІВ

   Харків’яни-волонтери та благодійники не збавляють темпів допомоги фахівцям Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (ВМКЦ ПнР).

№ 19, 20.08.2014 р., Хроніка, факти, події

НОВИЙ ЗМІСТ ВІЙСЬКОВОЇ ОПЕРАЦІЇ У НОВИХ ОБСТАВИНАХ

  Президент України Петро Порошенко провів нараду з керівниками силових відомств, на якій обговорювалася тактика подальших дій в антитерористичній операції.

№ 18, 13.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ВІНКИ І КВІТИ — НЕВІДОМОМУ МАТРОСУ

   Минулого тижня одесити урочисто відзначили 73-тю річницю з дня початку оборони міста від фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

№ 18, 13.08.2014 р., Хроніка, факти, події

ДЕРЖАВА ЗАХИСТИТЬ МОБІЛІЗОВАНИХ

   Чутки та міфи щодо третього етапу мобілізації в українському суспільстві більше схожі на сценарій фільму жахів. Наприклад, в Одесі можна почути приголомшливі історії про те, як людей хапають на зупинках, в громадському транспорті та навіть під час футбольного матчу на стадіоні.

Архів