Видається з січня 2003

28 березня 2016 р.
      

Журнал "Морська держава"

№16, 11.04.2012 р.

Інші статті в журналі

Інші статті в журналі

№16, 11.04.2012 р.

Українсько-турецька співпраця у військовій галузі

Чинна Конституція Турецької Республіки, розроблена Установчим меджлісом за безпосередньої участі військових і схвалена на референдумі 7 листопада 1982 р., відводить Збройним Силам важливу роль у формуванні зовнішньої політики й у питаннях національної безпеки.

№16, 11.04.2012 р.

ВМС - необхідна складова у структурі майбутніх національних ЗС

Військово-Морські Сили — наймолодший вид Збройних Сил України. На відміну від інших видів, які створювалися з розташованих на території України об’єднань та з’єднань Радянської армії, ВМС почали своє будівництво з формування організаційної групи. Найважливішими умовами надійного функціонування Військово-Морських Сил на етапі створення майбутніх національних Збройних Сил держави є процес підтримання бойового складу родів сил у постійній бойовій готовності, проведення заходів щодо відновлення технічної готовності кораблів та суден забезпечення, модернізації сучасних кораблів, будівництва нових кораблів або придбання кораблів передових країн світу.

№16, 11.04.2012 р.

НАВЧАННЯ ОВМС НАТО “SORBET ROYAL-2005”: ЗНАЙТИ ТА ВРЯТУВАТИ

З 19 червня по 1 липня в затоці Таранто (Італія) проходили пошуково-рятувальні навчання ОВМС НАТО “Sorbet Royal-2005”. Ці найпотужніші у світі маневри з пошуку та рятування “аварійних” субмарин проводяться раз у три роки. Для участі у цьогорічних навчаннях до ВМБ “Гранде Таранто” (південь Італії) прибули підводні човни, кораблі, рятувальні судна, авіація, а також штабні офіцери та спостерігачі з більш як двадцяти країн світу...

Архів