Видається з січня 2003

28 березня 2016 р.
      

Журнал "Морська держава"

№17, 11.04.2012 р.

Інші статті в журналі

Інші статті в журналі

№17, 11.04.2012 р.

Українсько-турецька співпраця у військовій галузі...

Під час морської фази, яка відбулася 11 — 12 вересня північніше турецького порту Ереглі, військові моряки Болгарії, Грузії, Румунії, Туреччини та України у складі тактичних груп відпрацювали, зокрема, організацію проведення пошуково-рятувальної операції, дії оглядової партії корабля, корабельних протичовнових розрахунків під час стеження за підводним човном, а також дії з протимінної охорони кораблів, з надання гуманітарної допомоги населенню країни, що зазнала стихійного лиха. Кораблі-учасники також виконали артилерійські стрільби по надводній цілі.

№17, 11.04.2012 р.

“Rescuer-medcuer-2005”: морський компонент навчань

З 9 по 21 вересня у Грузії відбулись міжнародні навчання миротворчих сил з проведення пошукових та аварійно-рятувальних операцій, ліквідації наслідків стихійного лиха ”Rescuer-medcuer-2005”. Два компоненти навчань — ”сухопутний” та ”морський” — водночас, але на відстані понад 400 кілометрів один від одного, тривали, відповідно, на полігоні неподалік Тбілісі та у визначеному морському районі поблизу порту Батумі.

№17, 11.04.2012 р.

Десять “за” щодо вступу України в НАТО

Вступ України до НАТО є актуальною і популярною темою для дискусій в українських засобах масової інформації. Розмови ведуться серед різноманітних груп суспільства з різних регіонів України. Вважаю, що для читачів буде цікавою думка українського військового моряка з міста Севастополя, де виникає багато суперечок стосовно перспективи приєднання України до НАТО. Так що ж є позитивним від інтегрування нашої держави у Північноатлантичний альянс?

Архів