Видається з січня 2003

12 червня 2015 р.
      
Европарламент принял резолюцию о продлении санкций против России      Російський "гумконвой" привіз військові шоломи - прикордонники      Італія почала ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС      Представники ОБСЄ: неповнолітні стоять на блокпостах бойовиків      Росія дискредитує Радбез ООН - Пауер      Санкції не діють на Путіна через прорахунки Заходу – Newsweek      При пожежі на нафтобазі загинули 4 людини, ще 14 постраждали - МОЗ      Німеччина і Франція відмовили РФ у схваленні виборів у Донбасі без ОБСЄ - МЗС України      

Журнал "Морська держава"

№18, 11.04.2012 р.

Зміст журналу \"Морська Держава\" №6(18) за 2005 рік

Зміст журналу \"Морська Держава\" №6(18) за 2005 рік

№18, 11.04.2012 р.

Євпаторійська надія на зцілення

У 1874 році на території Євпаторії була створена Євпаторійсько-Сакська військово-санітарна очна станція, підпорядкована Сімферопольському військовому шпиталю. Під час Першої світової війни на станції лікувались поранені офіцери, кадети, юнкери та нижчі чини. Після звільнення Криму від армії Врангеля згідно з наказом народного комісара охорони здоров’я Миколи Семашка № 102 від 6 грудня 1920 року військово-санітарна курортна станція була включена до складу військово-санітарних закладів Червоної армії, а її першим начальником було призначено бригадного військового лікаря Миколу Калачова.

№18, 11.04.2012 р.

Про авіаносці і не тільки...

Перші авіаносці, перебудовані з кораблів і суден інших типів, з’явилися у Великобританії, а потім в інших країнах наприкінці Першої світової війни. Найчастіше серед них зустрічались плавучі бази гідролітаків.

№18, 11.04.2012 р.

Участь у багатонаціональних операціях — нове завдання військових моряків України

Глобальні політичні зміни, які виникли наприкінці минулого століття та були пов’язані з розпадом СРСР та Варшавського блоку, привели до тотального перегляду системи світової безпеки. Це, у свою чергу, вплинуло на перегляд існуючої теорії застосування збройних сил, у тому числі їхньої морської складової.

Архів