Видається з січня 2003

12 червня 2015 р.
      
Европарламент принял резолюцию о продлении санкций против России      Російський "гумконвой" привіз військові шоломи - прикордонники      Італія почала ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС      Представники ОБСЄ: неповнолітні стоять на блокпостах бойовиків      Росія дискредитує Радбез ООН - Пауер      Санкції не діють на Путіна через прорахунки Заходу – Newsweek      При пожежі на нафтобазі загинули 4 людини, ще 14 постраждали - МОЗ      Німеччина і Франція відмовили РФ у схваленні виборів у Донбасі без ОБСЄ - МЗС України      

Журнал "Морська держава"

№32, 10.04.2012 р.

Зміст журналу "Морська держава" №6 (32), 2008 рік

Зміст журналу "Морська держава" №6 (32), 2008 рік

№32, 10.04.2012 р.

Морський календар

3 листопада 1788 року народився відомий російський флотоводець Михайло Петрович Лазарев. 4 листопада 1702 року на Ямайці в Порт-Ройялі від ран помер англійський адмірал Джон Бенбоу.

№32, 10.04.2012 р.

Український корвет працює під прапором НАТО

Корвет ВМС ЗС України “Тернопіль” успішно виконує завдання операції НАТО з виявлення та попередження терористичних дій “Активні зусилля”.

№32, 10.04.2012 р.

Середземноморські здобутки української морської авіації

римісячна бойова служба, яку з метою виконання завдань операції НАТО з виявлення та попередження терористичних дій “Active Endeavour” екіпаж фрегата ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” здійснив протягом трьох літніх місяців 2008 року, стала великим випробуванням і для української морської авіації: вперше за останні вісім років флагман українського флоту працював з гелікоптером на борту…

№32, 10.04.2012 р.

УКРАЇНСЬКІ МОРЯКИ ГОТОВІ ДО ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ… Але що це означає на практиці?

Це формулювання стійко ввійшло до сленгу українських військових моряків, але не завжди люди сторонні розуміють, що стоїть за цим висловом. Безпека держави з моря та в Південному регіоні — від Одеси до Керчі, недоторканність її кордонів, захист територіальної цілісності країни та морських комунікацій, патріотичне виховання молоді, а останнім часом і боротьба з піратством, яке вважалося справою давно минулих років чи то навіть століть... Саме так і можна розтлумачити ці слова: “готові до виконання завдань за призначенням”.

Архів