Видається з січня 2003

28 березня 2016 р.
      

Журнал "Морська держава"

№33, 10.04.2012 р.

Інші статті журналу "Морська держава" №1 (33), 2009 рік

Інші статті журналу "Морська держава" №1 (33), 2009 рік

№33, 10.04.2012 р.

Суверенітет і територіальна цілісність України крізь призму кримських проблем

Аналітичне дослідження екс-командувача ВМС України, одного з найбільш серйозних аналітиків України у військово-морській сфері віце-адмірала запасу Володимира Безкоровайного.

№33, 10.04.2012 р.

ФРАНЦУЗЬКА РИВ’ЄРА ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ МОРЯКІВ

Минулого літа в рамках виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”, якраз перед останнім етапом патрулювань у західному Середземномор’ї, фрегат ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” зайшов до порту Тулон та здійснив триденний неофіційний візит до Французької Республіки. Програма перебування українських військових моряків у Франції містила низку протокольних заходів, комплекс базових процедур логістичного забезпечення, а також екскурсійні поїздки французькою Рив’єрою.

№33, 10.04.2012 р.

Нобл Мідас”: акорд навчань морських сил реагування НАТО та партнерів Альянсу

Восени командування Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Південній Європі (JFC HQ Naples) зі штабом у Неаполі (Італія) організувало та провело в центральній частині Середземного моря військово-морські навчання “Нобл Мідас”, мета яких полягала у відпрацюванні злагоджених дій кораблів та підрозділів, що увійшли до складу Сил реагування НАТО так званої дванадцятої ротації морських сил підвищеної бойової готовності (NRF), інших сил і підрозділів НАТО та країн — учасниць Програми “Партнерство заради миру” (ПЗМ).

Архів