Видається з січня 2003

28 березня 2016 р.
      

Журнал "Морська держава"

№42, 10.04.2012 р.

Інші статті журналу "Морська держава" №4 (42) липень-серпень 2010 рік

Інші статті журналу "Морська держава" №4 (42) липень-серпень 2010 рік

№42, 10.04.2012 р.

АНТИПІРАТСЬКИЙ “СІ БРИЗ” НА ТЕРЕНАХ ПІВДЕННОЇ ПАЛЬМІРИ

Боротьба з піратством є складним та багатоаспектним завданням. Неважливо, чи це суша, чи це море. Ці сучасні флібустьєри зривають економічні плани країн, руйнують безпеку міжнародного торговельного судноплавства. І тому головним завданням світової спільноти є боротьба з проявами піратства. З цією метою і проводяться на півдні України українсько-американські навчання “Сі бриз”, де відпрацьовуються питання організації, планування та проведення антипіратської операції.

№42, 10.04.2012 р.

РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОГО ФЛОТУ ЯК ПРІОРИТЕТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ

Військові та цивільні моряки національного флоту в першу неділю липня урочисто відзначили День флоту України. Програмою святкування було передбачено проведення низки урочистих заходів по всіх місцях базування. Втім головні урочистості за участі Президента України та численних гостей з різних регіонів нашої держави відбулися у Севастополі.

№42, 10.04.2012 р.

ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ СИЛИ — ВИД ЗБРОЙНИХ СИЛ, ЩО ДИНАМІЧНО РОЗВИВАЄТЬСЯ

У першу неділю липня наша держава відзначає День флоту України. Це — професійне свято як військових, так і цивільних моряків. Центром всеукраїнських урочистостей вже вкотре стає Севастополь, де базуються Військово-Морські Сили ЗС України. Саме національний військовий флот є уособленням модернізації і розвитку флоту України в загальному сенсі. Щорічна участь вищого керівництва держави в цьому святі — фактичне підтвердження цьому.

Архів