Видається з січня 2003

28 березня 2016 р.
      

Журнал "Морська держава"

№46, 09.04.2012 р.

Інші статті журналу "Морська держава" №2 (46) березень-квітень 2011 року

Інші статті журналу "Морська держава" №2 (46) березень-квітень 2011 року

№46, 09.04.2012 р.

ЮВІЛЕЙНИЙ BLACKSEAFOR — ЦЕ ВЖЕ ІСТОРІЯ

У квітні 2011 року в південній та східній частині Чорного моря пройшла чергова активація Чорноморської групи військово-морського співробітництва BLACKSEAFOR. Україна та її Військово-Морські Сили в цих маневрах були представлені кораблем управління “Славутич”, від Болгарії брав участь фрегат “Верні”. Туреччина відрядила фрегат “Явуз”, Російську Федерацію представляв великий десантний корабель “Ямал”, Грузію — швидкий патрульний катер “Сухумі”, а Румунію репрезентував фрегат “Марашешті”, на якому розміщувались командир цього з’єднання та його оперативний штаб.

№46, 09.04.2012 р.

ПІД ПРАПОРОМ УКРАЇНИ!

Великий десантний корабель ВМС ЗС України “Костянтин Ольшанський” у квітні успішно евакуював громадян України з Лівії. На борту корабля знаходилось 113 евакуйованих громадян і серед них 85 наших співвітчизників. Моряки гідно виконали покладені на них завдання. Про те, як проходила ця гуманітарна операція, розповідає командир походу капітан 1 рангу Роман Гладкий.

№46, 09.04.2012 р.

НОВІ ВИКЛИКИ СУЧАСНИХ ВІЙН

Вивчення такого складного суспільного явища, як війна, у всі часи було надзвичайно актуальним і важливим. У сучасних умовах це диктується не лише науково-пізнавальними потребами вивчення процесів суспільного розвитку, але, мабуть, передусім — практичною необхідністю у зв’язку з проведенням реорганізації всієї військової системи держави. Від того, який образ війни ми виставимо, багато в чому залежатимуть напрями завчасної підготовки країни, ВМС та інших військ України, а відповідно, і готовність їх до виконання свого головного завдання — відбиття агресії супротивника і захисту суверенітету територіальної цілісності країни.

Архів